Anomaly scan

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nova sam ovdje i imam par pitanja. Trudna sam 20 tjedana i u srijedu sam narucena u Vinogradsku na Anomaly scan… Kombinirani sam vec obavila i sve je bilo.oke.  Zanimaju me vasa iskustva, sto se tu tocno gleda? Vidjela sam negdje da se beba gleda sa 2d UZV, to tocno? Moj ginic ima 3d UZV, kaze da je sve super s bebicom a mene opet malo trta tog anomaly scana! Ako netko zna ista, neka helpa! :)))) hvaaalaaaa :)))):))))

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Bokic😊 vidim obavila kombinirani,mozda u Vinogradskoj ??

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Da, da, u Vinogradskoj je bio kombinirani. Pregledavala me mlada doktorica, stvarno oke zenskica. Poslije toga sam.isla vaditi krv i to je bilo to  Zanimaju me iskustva anomaly scana… malo sam u strahu, nadam se da je sve oke s bebicom 

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ma ne brini se, radi se u 2D, da i to ti je samo detaljniji UZV od klasicnog, gleda pojedinacno sve organe i ostalo sto doktoru bude dostupno vidjeti, ovisno o tome kako beba bude okrenuta. Organi i ostalo se najbolje vide u 2D. Brojat ce prstice, pokazivati kraljeznicu, srce, mozak itd. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Uf, hvala ti, utjesila si me!  ma moj doktor ima 3d UZV i stvarno me detaljno pregledava pa mi nije jasno kako oni sa 2d mogu vidjeti bolje nego sa 3d…. a jesam zbunjena 

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Zato sto se sa 2D bolje vide unutrasnji organi. 3D/4D je vise da vidis bebu kao bebu, lice i to. Sminka 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Aaaaaa, hvaaalaaaa 

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Dobar dijagnosticar sa 2D vidi bolje nego osrednji ili los sa najboljim i najmodernijim uzv.
    3d/4d je vise za sminku, a 2d je dijagnosticki najpouzdaniji.
    Ne brini, opusti se i uzivaj u pregledu, nadam se samo da ce dr biti pricljiv pa ce ti sve lijepo i objasnit kako bude gledao.
    Ja sam privatno to obavljala i radilo se u 2d, na kraju mi je dr ukljucio 3d i napravio jednu slikicu bas za uspomenu. 

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hvala vam, cure na savjetima i iskustvima 

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Hvala ti amarie 😊 u utorak imam kombinirani,pa me zanimalo iskustvo.. opusti se na anomalyu, sve bude super.. na kombiniranom si mozda dobila slikicu kakvu? 

    [lilypie.com] [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.