Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    m.girl, drago mi je da je ogtt dobro prošao. takvo iskustvo je i meni bio. skroz ok :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Ma ja isto mislim da je sreća veliki faktor u cijeloj priči, još veći od bolnice u koju ideš… jer što recimo cure koje nemaju nikakav izbor nego jednu jedinu bolnicu npr. Split, Vinkovce itd.

    Sasvim je normalno da mi koji imamo izbor imamo i dilemu. 

    Kod mene sve u životu uvijek ide težim putem, jednostavno sam pegula što bi dalmatinci rekli.
    Ne želim sada tako razmišljati, ali jednostavno uvijek se dogode baš meni one stvari koje se ne događaju skoro nikome…
    tipa uskoči mi jelen u auto, skoro me ubije, auto se zapali, ja se cijela izlomim, ali izađem iz svega toga s napuknutim kostima i s 30 tisuća kn štete, a nikome od ovih koji su me skupljali po cesti nije jasno kako sam preživjela, jer sve što su oni vidjeli , nisu vidjeli nikada takvu sretnicu.
    Moji avioni prisilno slijeću po 2-3 puta između 2 EU destinacije, ili me na aerodromu zamjene s drugom osobom pa me privedu, a ja pojma nemam što se zbiva…ili upišu na željeni fakultet zabunom umjesto mene osobu s istim imenom i prezimenom…ili me zaborave jedinu upisati u srednju školu, pa prvi dan škole budem jedina u gradu koja je cijelo ljeto mislila da je upisana u školu, a u biti nisam bila nigdje… sama činjenica da sam 2 puta već od djetinjstva preživjela samo uz pomoć reanimacija koja je trajala duže od 40 minuta je znak da sam sretnica. Koliko god ja mantram totalni pozitivizam, ja znam, iz životnog iskustva da u mom slučaju neće biti lako gdje god da odem… ali isto tako da će se sve dobro završiti.

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Meni ostaje Split. I sta cu se sad nervirat. Imam grozno iskustvo, sve sto je mama2 napisala da ne zeli u svom planu poroda, meni su radili. Jer im se moglo. Jer sam bila mlada i mogli su trazit. Sestra rodila svoje dvoje u istom rodilistu, prirodnim putem, bez problema, bilo joj je kao carici Mariji.
    Ovaj put znam sta me ceka i znam koji doktor nece ni pomirisat u moj box ili operacijsku dvoranu bude li carski. I uopce se ne bojim
     🙂

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Mgirl moj isto panicar i rekao da ce ici sa mnom, a kako sam nakraju radila u zd i nije mogao ici onda mi naredio da moram nekog vodit 🤣 poludit cu s njim, jedva cekam da mi vodenjak pukne, mislim da ce problijedit jadan 🤣
    Za rodiliste takodjer se slazem da svako ima poz i neg iskustava, mene od pocetka nesto vuce na sv duh i drzat cu se toga ovaj put  ako pozalim dr put idem negdje dr 😊 slusat cu sebe ovaj put ☺️
    Klikerice nezz stvarno sta komm na sve ovo 😱 stvarno si cudo

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Klikerice, kraljice, svaka ti čast. Ja kad sam prošle godine trebala na aspiraciju jajnih stanica popucale mi jajne preko noći i ajde čekaj drugi mjesec i sve ispočetka s lijekovima i svime, ove godine dan prije rođendana padne mi beta i saznam da je ipak biokemijska trudnoća i da se moje blastice nisu “primile”, nakon 4 mjeseci na dan našeg vjenčanja idemo na transfer koji sam ja otpisala u početku jer su mi rekli da su nam nalazi katastrofalni, da bi ipak uspjeli sa tom“nikakvim” dijagnozama i evo termin mi je 2.1. upravo onaj datum tj. godina nakon kad sam mislila da mi se cijeli svijet srušio. Drage moje, sve Bog posloži. A uvijek nam i da ono kaj sa čime se možemo nositi, tak da će vjerujem da će biti tak i sa porodom. 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Klikerica

    Netko od cura je pisao o suhoci nosa,grla,usta tijekom noci. Meni se isto događa tijekom zadnja 2 tjedna otkakon su ozbiljnije hladnije noci. Za nos koristim ovaj sprejninod tada mi je super,samo 1 špric u nosnicu prije spavanja
    S ustima nemam problem,ali su mi usnice svaki dan sve gore. Mažem ih Labellom prije spavanja,i ujutro cim se probudim,a svejedno su potpuno ispucale i hrapave.
    Ista mi je stvar s ispucalim rukama… imala sam inace kad zahladi ispucale ruke,ali ovo sada je bas jako lose. Mislim da je povezano s učestalim brojem odlazaka na WC + pranje ruku. Ruke mi se doslovno raspadaju od tolikih pranja ruku…🤔


    ja bez labela ne idem nikud, u svakoj torbi jedan..ali i ja sam skuzila doma sam a ruke mi suhe, i usnice a stalno mazem

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Trebamo samo mantrat pozitivno 😊 ajmi sad na malo veselije teme…evo bila u dmu u kupnji za bolnicu pola toga nema ko u mulleru pa moram tamo jos kupit neke stvari, one mrezaste gace ima samo jedna velicina? pise M od 38-42, ali se bojim da ce mi bit male…kuhate danas za ručak? ja ću kuhani krumpir, kiselo zelje i kobasice 😀 pravi zinski ručak 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    ja danas jela ćevape s kajmakom, u blizini posla. Salatice, tebi u čast :D

    meni bi te univerzalne gaćice mogle biti velike. nadam se da negdje ima i manjih. btw, ako nekome trebaju tajice S iz Lidla crne, nek se javi, pošaljem bespla, meni velike :/

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Klikerica

    Netko od cura je pisao o suhoci nosa,grla,usta tijekom noci. Meni se isto događa tijekom zadnja 2 tjedna otkakon su ozbiljnije hladnije noci. Za nos koristim ovaj sprejninod tada mi je super,samo 1 špric u nosnicu prije spavanja
    S ustima nemam problem,ali su mi usnice svaki dan sve gore. Mažem ih Labellom prije spavanja,i ujutro cim se probudim,a svejedno su potpuno ispucale i hrapave.
    Ista mi je stvar s ispucalim rukama… imala sam inace kad zahladi ispucale ruke,ali ovo sada je bas jako lose. Mislim da je povezano s učestalim brojem odlazaka na WC + pranje ruku. Ruke mi se doslovno raspadaju od tolikih pranja ruku…🤔

    ja bez labela ne idem nikud, u svakoj torbi jedan..ali i ja sam skuzila doma sam a ruke mi suhe, i usnice a stalno mazem


    Takodjer, ruke mi lagano pucaju, a zima nije ni krenula.. Vjer od vode i pranja.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    barbiemama

    ja danas jela ćevape s kajmakom, u blizini posla. Salatice, tebi u čast :D

    meni bi te univerzalne gaćice mogle biti velike. nadam se da negdje ima i manjih. btw, ako nekome trebaju tajice S iz Lidla crne, nek se javi, pošaljem bespla, meni velike :/


    Ja ja ja ja sam za tajice 😍😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.