Znate li točan datum kad ste začeli?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Pa dobro kaj se vi koje znate datum tak rijetko sexate pa ste si to zapamtile?   Ili…? Ja nemam pojma… mislim, znam koji je bio mjesec kad oduzmem devet mjeseci od predviđenog termina. Ali koji je bio dan, nemam pojma…

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Nije da se rijetko seksamo, vec ako zelis bebu, pa si usput pratis plodne dane i akcije i nakon par tj ti potvrde trudnocu naravno da znas datum zaceca.. <3

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Nyka, ne bi ni ja znala inače.. al pošto dragi radi vani u 12 mjesecu je bio tu samo tjedan dana i taj jedini put kad smo išli baš do kraja kraja ja sam ostala trudna :D i nakon toga smo se samo pogledali i on je rekao: Trudna si :D i stvarno je tako bilo :D

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Ne znam, mozda otprilike, ali evo rodila sam i jos uvijek ne znam kad je tocno zacet. Jer mi nije bila tocna racunica rodio se 10 dana kasnije ali na 40 +3 . Znaci da sam fulala u datumu.

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • Avatar Tina160

    Tina160

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Mi smo bili godinu i pol dana u braku,izludovali se i samo nam je došlo da želimo bebu.. nismo ništa pratili ni računali i idući mjesec saznali da smo trudni 

    11.7. <3 can't wait :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.