Znate li točan datum kad ste začeli?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Da, znamo točan datum… I mjesto, jer nije bilo doma 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    1. trudnoća ne znam datum, druga znam i datum i mjesto i osjećaje. Bilo je posebno lijepo i sjećam se svih detalja. Treća trudnoća opet nisam bila sigurna za datum i u stvari tad mi je na pameti bilo samo da budem trudna i trudnoća je neslavno završila. Četvrta trudnoća točno kao i druga, znam i datum i mjesto i ponovo je bilo nezaboravno, pravo dijete ljubavi. Kod mene je očito bitno da se poklopi sve, i biologija i emocije.

    [lilypie.com]

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Marlameri


    1. trudnoća ne znam datum, druga znam i datum i mjesto i osjećaje. Bilo je posebno lijepo i sjećam se svih detalja. Treća trudnoća opet nisam bila sigurna za datum i u stvari tad mi je na pameti bilo samo da budem trudna i trudnoća je neslavno završila. Četvrta trudnoća točno kao i druga, znam i datum i mjesto i ponovo je bilo nezaboravno, pravo dijete ljubavi. Kod mene je očito bitno da se poklopi sve, i biologija i emocije.


    Meni je prva trudnoća ali da, slažem se s tobom u potpunosti! Kad smo si bili najprivrženiji i nismo mogli praktički na wc jedno bez drugoga tada smo i začeli ;)

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    o da, sjećam se i znam koja je pjesma svirala na radiju.
    samo 15 dana poslije smo se vjenčali, a ja sam bila najsretnija osoba na svijetu jer sam znala da u meni raste plod naše ljubavi. sutradan smo se zajedno veselili.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Da, znam tocan datum.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Nena2015

    Nena2015

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Da

  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    I datum i mjesto i vrijeme

    Prvi plodni dan i prvi test ikad u životu napravljen

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    da da znam

  • Edita_Um

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    dan iza Vel. Gospe 16.08.2013. :-)

  • Avatar Nina124

    Nina124

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Daaaa….i nakon samog čina sam predosjećala da je sad to to…da je ljubav urodila plodom
    Evo još koji dan i upoznat ćemo život koji smo taj dan začeli

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.