Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Hahahahahah,

    🤣🤣🤣 ukradoste mi ideju za zezu 🤣🤣🤣🤣 A i meni je drago zbog 2019 beba, nerviralo me sto ih nema u nazivu.
    Hmm, cini mi se da je ovaj zadnji, zuti test, pozitivan? Sta mislite? 🤣


    Kraljice 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Hahahahaha salatice! 🔝🔝🔝 I jos Lenina poza gdje se hvata za glavu “Oh boy!” 😂😂😂😂
    Sta si stvarno napravila toliko testova? Tocno te mogu zamisliti kako ne vjerujes svojim ocima pa piskis li ga piskis 😅 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ili sam opet glupa pa to nije Lena nego neka slika s neta? 🤔😂

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ahhahahaha 👍👍👍👍 Prejaka si danas. Lena glavom i bradom 😍🤗 A provjeravala da li se crtica pojacava na taj nacin, tj da li beta raste i ekstra fora, stvarno sve jace bilo i tjesilo me da ce biti ok.
    Betu na kraju odradim kad mi je ginekolog rekao da odradim, poslije prvog pregleda sa tacno 5 nedelja (nije se vidjela ni gestacijska - kasna ovulacija). 

    [lilypie.com]

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    Salatice 🔝😂😂😂
    AllieH vjenac mi se bas svida, zanimljiv je a nije prenakicen 😉

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    I da Lena bas izgleda ko da lipo napreduje,bas je prava mala buhtlica 😍😍😍

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ja sam radila samo jedan Clearblue i to 2 dana prije ocekivane M. I nakon toga si pojela zivce skoro 3 tjedna do prvog pregleda. A da mi je sad ova pamet, nikad se ne bih oslonila na taj jedan Clearblue jer sam otad more puta procitala da on zna dati lazno pozitivan rezultat i da opcenito ti testovi s plavim linijama nisi pouzdani. 😏

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Ajme što sam se sad nasmijala, baš ste me oraspoložile  Ne znam tko više , a Salatica šećer na kraju s Lenom, nema dalje hahahahahaha 
    meni sve jasno da neke žene sve ispituju i nisu sigurne, i ja sve pitam, ali kad pitaju, šta mislite, jesam trudna?? Pa ono, šta reći na to, pa nitko ne može potvrditi osim doktora i testova i bete. Kao da smo vidoviti preko interneta svi. 

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu
    Hahaha Lenica je sigurno pozitivan test 💕🙈
    A gledajte silne popuste, bas kak smo i komentirale 🙄😳


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    AllieH

    Ja sam radila samo jedan Clearblue i to 2 dana prije ocekivane M. I nakon toga si pojela zivce skoro 3 tjedna do prvog pregleda. A da mi je sad ova pamet, nikad se ne bih oslonila na taj jedan Clearblue jer sam otad more puta procitala da on zna dati lazno pozitivan rezultat i da opcenito ti testovi s plavim linijama nisi pouzdani. 😏

     Ja radim u bolnici pa sam išla isti dan vaditi betu čim mi je test bio pozitivan, ali mi je kasnila nekih 8 dana. Jer ne smijem raditi ako sam trudna. Radim na radioloogiji pa zato. a ono beta preko 2000 bila već :D  Ja bila uvjerena da je nemoguće zatrudniti iz prvog pokušaja pa sam sebe uvjerila da nisam trudna nego mi kasni, i mučila se zašto mi kasni kad mi nikad toliko ne kasni, ma cirkus hahahaha 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.