Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Hm Barbie, tesko je po tim simptomima znati, pogotovo ovako nama preko interneta. Mozda da pokusas uzeti test za trudnocu i napraviti ga s prvim jutarnjim urinom?? 
    😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    AllieH

    du1988

    odlicno! 🤗🤗 brzo cemo mi zatrpati i ovo 😂 e da…znam da su te vec sto puta trazili, ali sinoc sam nesto gledala mickey ruksake na aliexpressu i bas ih ima slatkih!

    Hm, nisam sigurna tko je narucivao MM ruksake, ali ja nisam, moj je onaj kozni klasicniji. Ako se ovo gore odnosilo na mene uopceDanas sam nesto posebno glupa.
    Da vam ispricavam kako sam se obrukala… Narucila ja sebi 2 haljine s mango.com, prosla narudzba, sve 5. Kasnije nesto kontam, cini mi se kao da su mi obracunali popust 30% na samo jedan item, a ne na oba. I racunam ja sebi, ne stima racunica. Nazovem ja korisnicku podrsku u Spanjolsku, pozalim im se, provjeravaju oni, vidim ja nije jasno zenskoj sta pricam. I govorim ja njoj kako je jedna haljina 350, druga 250 i da bi s 30% to trebalo biti 350kn, a ne 420kn. I ona zbunjena. I ja opet, “350 + 250 kn je AHAAAA, 600kn, a ne 500!!! Dobro ste obracunali, ispricavam se! Ja sam samo trudna i glupa!” Zenska se jadna na kraju toliko ismijala.


    ocito sam ja ta koja je trudna i glupa, mislila sam da si ti narucivala, a ko ce se sada vracati u onaj dzumbus starih postova…nema veze 😂 a prica za mango je vrh, bitno da si dokucila rjesenje hahaha
    pregledi, starke…barbie…bravo 👌😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    barbiemama

    pozdrav, možete li mi pomoć.

    osjećam se čudno. menstruacija mi kasni pa otprilike 9 mj. i debljam se nenormalno. mislila sam da je od ljeta, preko praznika se uvijek udebljam. osjetim neke čudne pokrete u trbuhu. nisam valjda trudna 😱😱😱 mislite da bih trebala nabaviti test?


    Hahahahaha, vidim s novom temom je sve pukla inspiracija! 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Evo i mene… I ja sam se dobro nasmijala, još taman ručala🤣 a muž me gleda i ne konta ništa, ja samo kažem, ma klokanice😋
    Super za novu temu, bar su sad jednoznamenkaste stranice😊😊

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar Majana

    Majana

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    barbiemama

    pozdrav, možete li mi pomoć.

    osjećam se čudno. menstruacija mi kasni pa otprilike 9 mj. i debljam se nenormalno. mislila sam da je od ljeta, preko praznika se uvijek udebljam. osjetim neke čudne pokrete u trbuhu. nisam valjda trudna 😱😱😱 mislite da bih trebala nabaviti test?


    Mislim da bi trebala i to sta prije 😂😂😂e da i cestitam 😘😂
    Cure evo i mi danas bili na pregledu, Lučia se vratila kilazi koja odgovara tjednima tako da sam odahnula iako doktor kaze moze se falit ali da rijetko falije za puno hahahaha ugl 1500 g nije vise na zadak bome mislim da znam tocno kad se izokrenila 😅sve u redu i da vec mi radili ctg nisan ocekivala tako rano, u prijasnjim trudnocama sam tek na kraju pa sam mislila da nesto nije u redu al smirili su me da oni pocnu od 30 tj ctg i cesce preglede, eto za 3 tj opet 😊i isla po potvrdu za muza za porod tako da je i to rjeseno 🙂

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Super za sve preglede bas mi je drago 
    Da ocito je nova tema otvorila mnogo inspiracija vidim svi su vidno raspolozeni i neka tako i treba 
    I da moj muz svaki dan kad dode s posla prvo sto pita kaj ima kod kloksi mislim da su nam se i muzevi zarazili kolko pricamo vjerojatno doma njima a nebi se ni cudila da nas neki od nasih muzeva i citaju 😂😂😂😂 

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu
    Moj mene kad doziva, a vidi da sam na mobitelu vice “forumasice”  
    Majana, super, vidis da je sve ok i da nema brige! Oni sad rastu nekim svojim tempom, meni je stvarno logicno da ne mogu sve bebe odgovarati nekom prosjeku. I kad pomislim koliko sam si ja pokidala zivce s tim mjerama, a bespotrebno. 
    Napokon sam si nasla vijenac za vrata koji mi se svidja, pa da podijelim s vama. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu


    Super ste cure uvijek me Oraspoložite! I super ideja za novu temu 🥰 najjače smo samo da se zna 🤗
    Byslee, ne ne carine te na iherbu do kojih 160kn ja sam do sad već brdo toga naručila. Sutra ću u sogi naručiti prenatale jel ovo je za 4 mj pakiranje, a kod nas platiš toliko damo za mj dana. 
    Barbie i pticaselica, premedene stvarčice 💕💙
    Klikerice, super za termin. I nama danas punih 33.tj i slikamo se navecer, makar sticker kaže drukčije hehe. 
    Ujutro kad sam išla piškit vidla crveni komcic na gaćama  i prepala se, muzu nisam htjela ni reci ništa. Otišla do svojih na kavu i malo se maknula iz kuće i sad je sve ok, nema vise ništa. Mislim da sam za ovaj tj ispunila kvotu izlazaka 🙈jer jučer su me bas leđa boljela nakon 3 sata sopingiranja i poslije išli na čaj i strudlu toplu sa šlagom i sladoledom. Njami njami ☺️
    A slj tj idem na trudnički tečaj, treba mi potvrda za muzica da ide sa nama 💙


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Majana nek je velika cura 😍 te mjere ionako variraju sve, dodje to sve na svoje, nema brige.. Mene bas zanima sta ce mi rec u TA drugi tjedan..
    Allie super je vjencic ❤️ ja jos nemam ideju za napravit, a trebam radit 2 😅 ili cu rec muzu da nekoga drugog zaduzi da napravi za kafic..

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hahahahahah,

    🤣🤣🤣 ukradoste mi ideju za zezu 🤣🤣🤣🤣 A i meni je drago zbog 2019 beba, nerviralo me sto ih nema u nazivu. 

    Hmm, cini mi se da je ovaj zadnji, zuti test, pozitivan? Sta mislite? 🤣 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.