ZIMSKE BEBE

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Red

    Red

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice ima koja da čeka prinovi kraj 10 početak 11mj

    T. O. P.

  • Moki

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Ja sam nedavno ugledala svoj + jako me razveselio, sad cekam odlazak ginicu ali teeeek 7.4 nemogu docekat. Jesi se ti narucila? Imas li kakve simptome? 

  • Avatar Red

    Red

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Moki

    Pozdrav!
    Ja sam nedavno ugledala svoj + jako me razveselio, sad cekam odlazak ginicu ali teeeek 7.4 nemogu docekat. Jesi se ti narucila? Imas li kakve simptome?


    Jesam ja sam 30.03 narucena. S tim St zbog doznaka šta zbog ove situacije

    T. O. P.

  • Avatar Red

    Red

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Moki ja sam svoj plus u prvoj trudnoći sa kćerkom koja sad ima 13 g ugledala na 8 mart a tako se evo pogodilo i sa ovom košticom. Prva beba termin 07.11 rođena 01.11 a ova termin 16.11,nadam se da neće uranit pa da budu isti dan 

    T. O. P.

  • Moki

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Brzo ce ti pregled, ljubomorna sam 🙈 jer sam ja zelila ranije al nije bilo slobodnih termina.. I odmah su mi rekli bez pratnje zbog korone a tako sam zeljela da skupa ja i muz cujemo otkucaje srca, ovo mi je prva trudnoca pa smo uzbuđeni do neba

    Nadam se da ce doc vise buducih mama na ovu temu

  • Avatar Red

    Red

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Moki imaš mob pa možda da pitaš da snimiš. Neznam zašto nikog nema ali ove naše bebe su baš zimske. Meni je druga trudnoća ali kao da je prva jer prva je bila prije 13 g

    T. O. P.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.