ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke!
    Cestitam na jucerasnjim urednim pregledima!🥰
    Vidim da shoppingirate na veliko☺️ zelim vam uspjesan shopping, al ostavite nesto i za black friday😂
    Prehlađenima i šmrkavima želim da cim prije prođu svi simptomi🥰
    Losa drago mi je da si se javila i obavijestila nas da o malcu dobro brinu i da je on dobro. Žao mi je da se prelomilo “nesto” bas na tebi. Kad ces imati snage i volje, podjeli svoje iskustvo… Do sljedećeg javljanja nam se drži i samo pozitivo! Mislimo i navijamo za vas!❤❤

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Hej ekipa…jedva sam vas nasla 😂
    Nadam se da ste sve ok i u komadu?
    Losa drago mi je da si nam se javila i svakako si uzmi vremena da se oporavis, i psihicki i fizicki…sad moras bit jaka za svog malog borca…a najvaznije je da je on dobro i da napreduje. Kad izadjete odande brzo ces zaboravit sve ruzno sto vas je snaslo…drzte nam se oboje, pusa malcu 😘😘

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    U evo nas i ovdje :)
    LoSa drago mi je sto si se javila, da je maleni ok i nadam se da ces natipkati iskustvo mozda nekom i pomogne… Dokad ste u bolnici?
    BubaMara, ja sam u kosaru stavljala preklopljenu tetru a u sportskom dijelu sam imala dodatak taj za sjedenje,obostrani perivi. S jajeta se skida svima navlaka i pere se u masini(koliko znam) pa eto ako nekom pomogne da ustedi…
    Ja neznam zasto al imam averziju prema tim Twistshake bocicama jer ih bas sve “influencerice” reklamiraju pa si mislim ako je tolko dobra zasto tolko iskakanja iz pastete…mozda grjesim. E da zaboravila sam prijavit el.izdajalicu tommee tippee, 500i nesto kuna je sto je stvaaaarno odlicna ponuda. 
    I ostalo sam zaboravila🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    E da, rekao mi tip na dadda&rocco standu da ce imati online popust 30%. Al placa se postarina ofc…

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Black friday online popust,sorry samo ja natrusila tri posta🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Lavica27

    U evo nas i ovdje :)
    LoSa drago mi je sto si se javila, da je maleni ok i nadam se da ces natipkati iskustvo mozda nekom i pomogne… Dokad ste u bolnici?
    BubaMara, ja sam u kosaru stavljala preklopljenu tetru a u sportskom dijelu sam imala dodatak taj za sjedenje,obostrani perivi. S jajeta se skida svima navlaka i pere se u masini(koliko znam) pa eto ako nekom pomogne da ustedi…
    Ja neznam zasto al imam averziju prema tim Twistshake bocicama jer ih bas sve “influencerice” reklamiraju pa si mislim ako je tolko dobra zasto tolko iskakanja iz pastete…mozda grjesim. E da zaboravila sam prijavit el.izdajalicu tommee tippee, 500i nesto kuna je sto je stvaaaarno odlicna ponuda.
    I ostalo sam zaboravila🙈


    Tu izdajalicu si kupila na sajmu sada?😁 Pa to je stvarno super cijena, inace su oko 1000 i nesto s tim da sam nasla u jednoj trgovini oko 800kn pa je ovo ful super obzirom da su rucne po 300 i nesto kn koliko sam vidjela😁 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Oho, nova tema!
    Iako se bojim da je do foruma bas… Isto kak i slike nikad nisu popravili a pisali smo im 🤷🏼‍♀️
    Losa zao mi je zbog tebe al budes se ti oporavila, ne sumnjam uopce, bitno da je maleni palicic super i da napreduje. 🥰 Samo ti pisi iskustva, nekome ce pomoci sigurno.
    Ja sam odlucila na sv duh i kak nemam pojma nikoga kao svejedno mi je ko me dopadne i bas jucer vidim da su se tu na forumu javile neke cure samo da napisu svoje lose iskustvo s nekim jako grubim doktorom. Tako da takve informacije ovdje zlata vrijede, bar meni. Sad znam da ga trebam izbjegavat. 
    BubaMara ti ces isto na sv duh? Kad ti je termin? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    C1M4

    Lavica27

    U evo nas i ovdje :)
    LoSa drago mi je sto si se javila, da je maleni ok i nadam se da ces natipkati iskustvo mozda nekom i pomogne… Dokad ste u bolnici?
    BubaMara, ja sam u kosaru stavljala preklopljenu tetru a u sportskom dijelu sam imala dodatak taj za sjedenje,obostrani perivi. S jajeta se skida svima navlaka i pere se u masini(koliko znam) pa eto ako nekom pomogne da ustedi…
    Ja neznam zasto al imam averziju prema tim Twistshake bocicama jer ih bas sve “influencerice” reklamiraju pa si mislim ako je tolko dobra zasto tolko iskakanja iz pastete…mozda grjesim. E da zaboravila sam prijavit el.izdajalicu tommee tippee, 500i nesto kuna je sto je stvaaaarno odlicna ponuda.
    I ostalo sam zaboravila🙈

    Tu izdajalicu si kupila na sajmu sada?😁 Pa to je stvarno super cijena, inace su oko 1000 i nesto s tim da sam nasla u jednoj trgovini oko 800kn pa je ovo ful super obzirom da su rucne po 300 i nesto kn koliko sam vidjela😁


    Ja sam kupila kad sam prvu rodila. Pricala sam da mi je frendica posudila rucnu izdajalicu i u noci bih najcesce izdajala i mrtva umorna skuzila da izdajam u prazno jer je silikon popustio i pukla sam pa je muz odmah drugo jutro online narucio,bila je neka akcija akcije 680kn. Mislim netko kome strca mlijeko i ima dobar otpust mlijeka nije mozda problem rucna izdajalica a ja sam za jedan podoj od cca 90-120ml morala cca pola sata pumpat,pa to je da prosviras 

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    miki0

    Oho, nova tema!
    Iako se bojim da je do foruma bas… Isto kak i slike nikad nisu popravili a pisali smo im 🤷🏼‍♀️
    Losa zao mi je zbog tebe al budes se ti oporavila, ne sumnjam uopce, bitno da je maleni palicic super i da napreduje. 🥰 Samo ti pisi iskustva, nekome ce pomoci sigurno.
    Ja sam odlucila na sv duh i kak nemam pojma nikoga kao svejedno mi je ko me dopadne i bas jucer vidim da su se tu na forumu javile neke cure samo da napisu svoje lose iskustvo s nekim jako grubim doktorom. Tako da takve informacije ovdje zlata vrijede, bar meni. Sad znam da ga trebam izbjegavat.
    BubaMara ti ces isto na sv duh? Kad ti je termin?


    Ma je, do foruma je jer ima puno toga za ucitati, nije prvi slucaj da su cure otvarale nove teme jer ima puno stranica pa ono..🙄 meni sad radi ko metak haha👌👌A cuj, uglavnom se vise podijele losa iskustva opcenito za sve bolnice jer pretpostavljam da nemaju sve potrebu pisati kako im je super bilo haha, tako da ono, no sikiriki, kako bude bit ce bitno da nam bebice dodu😇

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Lavica27

    C1M4

    Lavica27

    U evo nas i ovdje :)
    LoSa drago mi je sto si se javila, da je maleni ok i nadam se da ces natipkati iskustvo mozda nekom i pomogne… Dokad ste u bolnici?
    BubaMara, ja sam u kosaru stavljala preklopljenu tetru a u sportskom dijelu sam imala dodatak taj za sjedenje,obostrani perivi. S jajeta se skida svima navlaka i pere se u masini(koliko znam) pa eto ako nekom pomogne da ustedi…
    Ja neznam zasto al imam averziju prema tim Twistshake bocicama jer ih bas sve “influencerice” reklamiraju pa si mislim ako je tolko dobra zasto tolko iskakanja iz pastete…mozda grjesim. E da zaboravila sam prijavit el.izdajalicu tommee tippee, 500i nesto kuna je sto je stvaaaarno odlicna ponuda.
    I ostalo sam zaboravila🙈

    Tu izdajalicu si kupila na sajmu sada?😁 Pa to je stvarno super cijena, inace su oko 1000 i nesto s tim da sam nasla u jednoj trgovini oko 800kn pa je ovo ful super obzirom da su rucne po 300 i nesto kn koliko sam vidjela😁

    Ja sam kupila kad sam prvu rodila. Pricala sam da mi je frendica posudila rucnu izdajalicu i u noci bih najcesce izdajala i mrtva umorna skuzila da izdajam u prazno jer je silikon popustio i pukla sam pa je muz odmah drugo jutro online narucio,bila je neka akcija akcije 680kn. Mislim netko kome strca mlijeko i ima dobar otpust mlijeka nije mozda problem rucna izdajalica a ja sam za jedan podoj od cca 90-120ml morala cca pola sata pumpat,pa to je da prosviras


    Da, to su bas komentirale zene u bolnici sad kad sam bila🙄 Jedna mi je rekla da je njoj u pocetku bila okej rucna dok mlijeko nije pocelo ici kako spada i onda je presla na elektricnu jer ona simulira dojenje kao, u tom ritmu kako bi i beba sisala jel pa da joj je bilo puno lakse😁 A i ja isto mislim da je tako puno brze.. S tim da i to izdajanje zna boliti u pocetku, ja sam vise za elektricnu jer ne bi mogla sama sebi nanositi bol xd Rucnu ti stisces, a ovo ide samo pa mi je nekako lakse da uzmem elektricnu😄

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.