ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    ups…kako sam kopirala tak su sad iskočile ove dvije ogromne baby glave al dobro barem se vidi lista 
    Vidi se da nisam ja zapisničar hahahha 

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Bravo Mare prefora je imati na pocetku da skicnemo tko je sljedeci 😊
    Joj sad zaboravi trenutno tko je spomenuo datulje maloprije, muz ih je kupio jucer,nisam uzela jer mi je ostalo u sjecanju da nisu dobre u trudnoci vec predkraj, nek me netko ispravi ako grijesim pa da se pocastim da ih vise ne gledam 😂😂

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Jutro zene!! 
    Vidim poharale ste westgate jucer. Neke malo uspjesnije od drugih 😁. Ja poharala primark 😂. Bili u ljubljani, iskreno najvise mm kupio, izmedu ostalog se i za njegov rockas pocastili. Kupili i bebi neke sitnice i ja sam sebi jednu spavacicu za rodiliste. Danas sam tak umorna da planiram odmarat cijeli dan. Sutra cu do westgatea, ko zna dal ce kaj ostat
    Losha samo se ti nama javljaj, kad budes spremna podijeli nam pricu. Najbitnije da bebac dobro napreduje 💪💪
    Mare mislim da ovo nije zadnja lista, na zadnjoj je bilo vise poroda 😂 al svaka cast kaj si isla trazit 😉
    Zelim vam svima ugodan i miran vikend. Bolesnima da ozdrave cim prije 😉. Ja i dalje prelose spavam, ustajanja na wc postojana i daje na svaka cca 2-3 sata. I zgaravica 🤮 

    [lilypie.com]

  • BubaMara

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Jutro,
    Jučer sam bila u WG na sajmu, pa da podijelim dozivljaje. Mi smo robicu, kolica i autosjedalicu uzeli ranije tako da smo tu ponudu preskočili. Išli smo ciljano po sljedeće, pod pretpostavkom da bude na popustu:
    - ergobaby omni 360 nosiljka - snižena 20% na štandu distributera, inače dućani što sam do sada pratila idu do 15% s popustom pa smo odlučili da nećemo čekati Black Friday i nadam se da nismo pogriješili. Dok smo birali došle su i dvije mame s mini bebicama, 1 i 3 mjeseca i isprobavale su razne modele pa sam iz prve ruke mogla vidjeti kako Nosiljka funkcionira. I dalje me plaši da male bebe unutra nemaju zraka i da previše upadnu unutra ali evo mame koje su isprobale kažu da je odlična stvar. Isprobavale su se i marame, ali nemam hrabrosti za takvo nešto, koliko god sigurne bile i neovisno o tome što sam vidjela bebicu kako uživa u njoj.
    - tommee tippee električna Izdajalica - snižena 30%, uz nju smo dobili na poklon još jednu bočicu i puno korisnih savjeta od jako ljubazne prodavačice. Ako se ode kod njih u dućan u Bistru i kupi nešto u vrijednosti 400 kn na poklon se dobije po izboru gorenje uređaj (blender, ručni usisavač i još par stvari nude, zaboravila sam). 

  • Avatar Supergirl

    Supergirl

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Zene jel vi za rodiliste spremate putne torbe ili one manje kofere? Ne znam u cemu mi je zgodnije sve pripremiti?

    [lilypie.com]

  • njurko

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Ja sam uzela mini kofer za sobu i mini torbu za kozmetiku i stvari koje cu uzeti u radaonu. Chico uloske mm nosi odvojeno jer to mi je vece i od kofera valjda😂

    [lilypie.com]

  • BubaMara

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    nastavak 
    - Dada&Rocco - popust 20%, uzeli smo set od 12 vertikalnih ogradica i jednu klasičnu za drugu stranu krevetića. Na ovom štandu je najveća gužva i troje ih se rastrčalo bez predaha da se svima posvete al svejedno smo se načekali. 
    - Twistshake posuđe - popust 50%, uzeli smo silikonsku podlogu s tanjurićem, dodatni duboki tanjur i paket žličica. Na tom štandu su imali i koala jastuk koji smo htjeli ali nažalost rasprodalo se.
    - jastuk za nošenje - ima svako treći štand ali nisam bila zadovoljna jer sam tražila nešto čvršće pa su iz bebenova rekli da im se javim mailom da će provjeriti imaju li još na skladištu jastuke koji imaju opciju da se umetne dodatno kokosov podložak pa da bude čvršće. Cijene su inače na sajmu 100 kn.
    - podlošci za kolica - ima ih puno, cijene su 100-120kn ali meni nisu bili dovoljno lijepi za te novce pa ću ipak naručiti preko aliexpressa.
    Unutra je vruće, ostavite jakne u autu :)
    Nadam se da će nekom koristiti. Pozdrav 

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    BubaMara podlošci za kolica? to nisam vidjela dosad…to nešto na što beba legne ili?
    Mrgud ma znam…nisam našla onu zadnju al dobro nek stoji dok nam zapisničar ne donese ažuriranu 
    Ja baš kako planiram spremit torbu isto ne znam kud da spremim stvari…imam manji kofer al mislim da je ipak prevelik hahaha da ne pomisle da se selim kod njih xD
    Tako da možda kupim onaj najmanji.

    [lilypie.com]

  • BubaMara

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Njurko, preporuka je da se za rađaonu uzme zasebna manja torba, a da ostalo bude u autu i da pratnja donese nakon poroda, kada se ide u sobu. Inače sam provjeravala iskustvo na sv duhu i cure su išle s jednom velikom torbom/koferom koja ih je pratila cijelo vrijeme i nije bio problem što nije bila posebne manje torbe za rađaonu. 

  • BubaMara

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Mare, podlošci za kolica mogu ići u košaru, sportsko sjedalo i autosjedalicu (neki modeli imaju ugrađene jastuke da drže glavu stabilnije). Ovisno o modelu neki idu i u jaje. Ja sam to gledala kao zaštitu za kolica, da se ne deru i ne prljaju i peru previše, a te podloge su perive. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.