Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Bruna ti si bas vrijedna, bravoo 💪💪 deff se osjecam da imam vise snage i da mogu puno vise toga napravit nego u prvom tromjesečju. Samo ja sve laganini 😊😊
    Uhh sto se bapskih prica tice, i ja sam mislila a i svi oko mene da je decko, simptomi su jednostavno bili takvi. A ja sam im svima onda rekla da ce u inat svima njima bit curica i curica je 😍 bit ce zeznuta 😊😊
    Kad ti je pregled? Nama je prije dva dana na pregledu i uzv potvrdio da je curica ❤ tako da bi ti sa velikom sigurnoscu mogao rec spol 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Bruna, 
    i ja imam osjecaj da je djecak, cijelo vrijeme, i drugi oko mene takodje, drugarica se cak obraca u muskom rodu kada nesto govori hahahha :D Bas ce nas sokirati (naravno, prelijepi sokovi 😍) ako bude cu
    curica. Za 9 dana cu mozda saznatii :)
    Barbie, 
    i ja mislim da djecaci vode :D Znacemo otprilike konačan rezultat za jedno 2 mjeseca :D Dok svi ovi otkriju i pridruze nam se novi :))) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Meni se predosjecaj u pocetku stalno mijenjao, od proslog pregleda me drzi da su decko i curica. Mozda saznam za 10ak dana 😊 
    Deckici definitivno vode zasad 😄
    Mazem se poluredovito, uglavnom navecer. Nemam bas visoke nade da cu proci bez strija iako ih nisam dobila u prvoj trudnoci. Bilo bi super ali kako bude bit ce. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Trudim se biti vrijedna dok jos mogu 😂😂 kasnije su maltretirati ljude oko sebe 😂😂
    Ma naravno da je tesko to znati unaprijed ali kazu da zene imaju neku posebnu intuiciju, pogotovo ako su ribe u horoskopu 😇😂😂
    Bit cu presretna koje god spola bude samo da mi je zivo i zdravo, ali i ja od pocetka govorim u muskom rodu, ne znam zasto 😂
    Pregled mi je iduci cetvrtak, taman cu biti 19+1 i nadam se da ce se dobro namjestiti da vidimo sta smo ❤️❤️ srce mamino 😍❤️❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Nunii hvala na slici 😘
    Decki su cijeli vozni park skupili 😂 
    Sorry na duplim postovima, nisam u stanju zapamtit sve, uvijek nesto zaboravim 🤦‍♀️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Curke koje cekate blizance, jesu vam jednojajcani ili dvojajcani? 
    Neka decki vode, nemam nista protiv. Cure ce imat izbora kad porastu 😅😅
    Hihihi Bruna, ribice su intuitivne jako da, kao i svi vodeni znakovi 😊 ima tu dosta racica, jedna sam od njih 💪🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Kikiriki

    Pitanjce posto vidim da se spominju strije…kada ste se pocele redovno mazati uljima,kremicama?
    Ja inace imam dosta suhu kozu,ali mrzim se mazati jer ne volim onaj mastan osjecaj nakon.🙄 Ma vec vidim da cu sva ispucati kad trbuscic pocne rasti.🙈


    Oko 12. tjedna 😅😅Koliko ima rezultata vidit ćemo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Miranda

    Nuniihvala na slici 😘
    Decki su cijeli vozni park skupili 😂
    Sorry na duplim postovima, nisam u stanju zapamtit sve, uvijek nesto zaboravim 🤦‍♀️


    Trebat ce ti garaza za sve to 😂
    Moji su im jednu prostoriju napravili za igranje. Stavili ogradicu i decki uzivaju.Baka ih skicne koji put i sve dobro.
    Tocno sam ljubomorna. Koje ce to veselje biti 😍❤❤

    Danas sam cula novost 😂 Rekla mi majka da kakav je bebac sad,da ce biti kad se rodi. Razmislim malo bolje i nije mi toliko lose da spava po tri sata i budi se.Jedino mi se ne svida party od nekih 21-00:00  kad pocinje . Ne vjerujem da osjecam vec sad da se mice. Jace osjetim kad stavim dlanove na trbuh.Dragi nasloni uho i onda se cudi 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Bruna92

    Ja jos uvijek nemam strije ali ih ocekujem.. mama ih isto ima pa samo cekam 😂
    Jucer sam se nasetala, naradila, oribala… Ovo drugo tromjesecje mi zasad bas godi, pitanje je dokad ce trajati 😂😂
    Ja isto imam neke cudne snove u zadnje vrijeme, ali bas nepovezane, glupe ali mi stvore nemir…
    Jedino mi je bilo predivno sta sam nekidan sanjala da sam vec rodila, da setamo, da je tako mirna bebica… I da je decko 😂
    Ja nekako od pocetka imam neki osjecaj da je decko, kao neka intuicija.. a i svi oko mene su uvjereni da je decko (ima tu i babskih prica naravno)… Jeste li i vi imale tako neki predosjecaj? 🤦😂


    Takodjer imala osjecaj da je decko, ne znam tocno zasto al to je valjda majcin instinkt 😁😂
    I na pregledu u 15tt mi je rekao doktor da je skoro siguran da je decko, al konacnu potvrdu cemo dobit dr tjedan na pregledu, jedva cekam 😍
    Moji su sretni, i drago mi je da je decko jer ce imat rodjaka 2g starijeg, taman za druskanje i kad porastu 😁
    Njegovi su blago razocarani sta sam vidila na licima kad im je muz rekao za decka jer imaju sve decke, i kao onda komm ma ajde jos nije sigurno, jos se to moze promijenit.. Ja onako puna hormona htila sam im se izderat al sam se u zadnji tren suzdrzala..
    Iako i ja oduvijek zelim prvu curicu mozda je ovako bolje da bude stariji braco 😁 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Mina, nije se rodio tko je narodu ugodio… Bas nas briga, nek smo mi sretni i nek su nasi bebaci zdravi a drugi nek pjevaju borbene 😀
    Uostalom, mene je oduvijek fasciniralo kako su ljudi zapravo zatucani… Kao zena je kriva sta je rodila zensko a htjelo se musko i obrnuto, a zapravo uopce ne kuze da su muskarci “zaduzeni” za spol djeteta 😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.