ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Losa ja si tak svaki mjesec nastancam 500-700 bodova 🤭 bome 1600,svaka cast! 🙈
    Boja, tema? Kakva torta? 
    Joj ja bi isto htjela lijepu narucenu tortu al s obzirom na fijasko sa polurockasom neznam di bi narucila a da ne platim ko suho zlato. 
    Ja bila u tediju prije par dana u westgate, bila sam razocarana jer je sve bilo vec za docek nove godine a za rodendane je slaba ponuda bila. Uzela sam nesto balona rozo/ljubicasto/srebrno, folijski br 1 i sretan rodendan zvijezdu srebrne ako ne smislim nesto drugo da bar to imam. Onu traku za luk nisam nasla i one obostrano ljepljive tockice isto. Onih pompona i slicno nije isto bilo. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    E da… Losa kak si dodala karticu od dm u aplikaciju? Meni stalno javlja da ne postoji kartica i da je greska. A zaboravim pitati u poslovnici… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Mare 🤣🤦🏼‍♀️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Petra pa jesmo se onda mimoišle u Klaićevoj? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Losa vec prvi rodendan 🥳
    Mikio s Vincekom nemres pogrijesiti, to je uvijek standardno ok. Mi obozavamo i slasticarnicu Meli na Tresnjevci, pogledaj im fejs stranicu i instagram (Meli cakes). A kaj se tice ukrasa mi cemo ici u Dobar partner.

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Ajmeeee ovoliko stranica nisam imala za pročitati od trudničke teme 😁😁😁
    Dobro, to možda samo znači da mi mobitel nije bio zaljepljen za ruku. Mi došle na selo malo, uživamo u prirodi ful🥰
    Hvala za dobre želje, nadam se da će rezultat bit ok. E sad, nisam zapamtila apsolutno nikakve detalje nakon 9 stranica osim da je sve nešto pozitivno i da sam umrla od smijeha na par komentara, Red, losa, Petra i ne znam čiji još ali ugl, veselo 😂
    Lavice baš vas jebu, drži se. Damnarex držim fige da bude ok. I ostale cure s pregleda, nisam točno zapamtila. Maim ajme ti si u Beču da 😏😏
    Ne ponovilo se ni tamo ni igdje. 
    Može onda nova tema za brze učitavanje a?

    [/url [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Ja jednom narucivala iz Torte i to. Ne narucujem gotovo nikad, mislim da sam to jednom u zivotu pa sam isla na ziher, mada su skupi bolesno.
    Mi isto imamo fp te kolutove i casice. Ne kuzi on to nista, al voli rusiti i nabijati. Fp kolutovi su super jer se cijela igracka, ukljucujuci stap i postolje, moze rastaviti na dijelove sto mali obozava raditi. Jednom je u trenutku inspiracije pazljivo ubacio krug na stap, al nije se nikad ponovilo. Isto kao i mahanje  
    .
    Meni je nekako takodjer na prvom mjestu da smo svi skupa. Onaj period kad je mm radio do 22h mi je bio uzasno tezak, al ipak je na kraju dana dosao doma. Cini mi se da nas mali sad treba najvise nego sto ce to biti ikada u buducnosti i da ce nas svake godine trebati malo manje nego prethodne. Tako da mi je trenutno bilo kakva zrtva razdvojenosti prevelika. Naravno, zivot nekad ne pita… 
    .
    Mi sutra idemo fizijatru. Docekao nas je termin u Vinogradskoj:) Nasli su slobodno prije prosinca. Bas me zanima sto ce reci. Nadam se da ga ne moram vise sprijecavat da se dize jer mi je postalo bezveze tolko ga kocit. A i djeluje mi da su mu stopala dosta bolje kad se digne.

    [lilypie.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Annika nismo, nismo… Mi u Sisku obavljamo to… Za sada, dok ne popi…m… Ja ne vidim pomak kod njega sto se tice tih testisa i bojim se da nece biti prekasno za operaciju jer ukoliko testisi nisu u skrotumu, razvoj skrotuma nece biti u skladu s velicinom testisa i mene to brine jer stvarno nebi voljela da mu tako nesto poslije radi problema sto se spermica tice. Al vrtimo se stalno jer je svaki put drugi dr. Sad smo imali kontrolu za god dana, sada je za 6 mjeseci. Isto ovo prevlacenje kozice, koliko ide, nista na silu… A onda se bojim da cu doc za 6 mj pa ce mu drugi dr prevuc na silu… Tak daaaaa… Tko zna mozda i popizdim pa odem za Klaicevu 🤷🏻‍♀️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Ja sam valjda jedini tudum koji nikad ne skupi nikakve bodove u nikojem ducanu. A fkt sam dobar potrosac. Sve zive kartice sam uredno gubila ili nebi nikad ni dosla do tocke kad je dobivam jer svaki proces dobivanja kartice koji nije na licu mjesta kod mene ne pali. Mislila sam da ce me aplikacije spasit kada sam instalirala konzumovu, ali opet nikako to ne koristim. Ne stignem poklikat, pa sam zagubila mob, pa nesto trece. Uvijek sam mastala da postoji jedinstvena kartica koja je i osobna i vozacka i svi dokumenti i sve kartice za ducane i sve zivo digitalno sto osoba moze imati na jednom mjestu  Mozda za 100 godina bude.

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Zarice imas aplikaciju Stocard, tamo skeniras sve kartice i imas na jednom mjestu 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.