ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    PetraB 🤣🤣🤣🤣🤣 za mazanje po laminatu…
    Ok mi nemamo to imam neki svjetionik od FP koji ima tu funkciju al nezna da sloziti zna ga samo srusiti. 
    Lose je to ona guralica koju si ti stavila sliku neki dan. Ne mogu nac sliku sad…. https://beba.com.hr/proizvod/vatrogasna-drvena-edukativna-kolicakocke/ [beba.com.hr]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    https://happykoala.hr/collections/svi-proizvodi/products/napravi-sam-drvce-ili-snjegovic-iceful?variant=36933136253079 [happykoala.hr]
    E cure, pricale ste da ne znate kak cete bor uz klince staviti… Mozda bi s ovak necim mogle okupirati bebace. Ja sam narucila svojima (starijim jelte) pa ce oni to imati u svojoj igraonici. Pravi cemo imati u dnevnoj a kak cu cure drzati podalje nemam pojma 😅
    E i mikio a i naravno ostale cure koje imate male hahare za kojima morate stalno letat po kuci… Ako imate mogucnosti, jel mozete onim plasticnim ogradicama ograditi dio dnevne ili koje god prostorije pa da se oni osjecaju “slobodnim” da rade kaj hoce tj mogu a da vi u miru mozete po ostatku kuce/stana. Ja sam ih trenutno ogranicila foteljicom starijih da ne mogu u kuhinju a dnevna je relativno bez opasnosti (osim J igracaka sitnih, ostrih i sl). Stolice povlace konstantno al jbg, imam srece da jos nisu srusile na sebe niti jednu 🙈😅… 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    E da… I Grizli mi imamo fotelju mekanu koju klinci obozavaju. Djecju mislim… Izgleda kao dvosjed i moze se “rastegnuti”… M i J sjede zajedno i o da ona njemu cita… Ili se on kao legne pa prica curama… Super stvar kod nas.
    https://www.kidzilla.hr/proizvod/djecji-dvosjed/ [kidzilla.hr]
    Evo taj imamo. 

    A sad sam valjda gotova… 🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar beba2019

    beba2019

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Joj, Petra😄br. cipela mi je 40😂😂😂😂
    Naravno da se ne ljutim, zašto bih?
    Samo mi presmiješno što sam opisala našu prošlost, sadašnjost i budućnost na forumu 😂😂
    RedFox 🤭🤭nisam izmislila tetovaže😂imam dvije sretne i jednu tužnu.. Ići ću na novu kad smršavim 🤭🤭
    Mikio, moja neće baš meso ni ribu, nudim i nudit ću, ali uopće ne mora biti da će htjeti. Važno je da nadoknade iz ostalih namirnica.
    Ja baš ne volim meso.. Ribu se natjeram pojesti.. Ali, cure učim da jedu sve.. Vidjet ćemo što će ispast od njih🤭🤭

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    PetraB ajme kako slatka fotelja… I bravo M za citanje braci… Ma ova je neka punjena onim kuglicama a na naslonu ima svakakva cudesa nasivena. Koliko sam skuzila to je neka hand made i naravno pohvalila se da ju je platila 550kn sta je meni suludo do besvjesti. Ovako nesto je pokazala nam sliku  [postimg.cc]. Ma da se bar konzultirala prije. Imam osjecaj da to na kraju nece bas imat funciju, mozda grijesim al mislim da tvrđe sjedište je njima bolje nego mekano, plus sta je preogromno. A recimo da imam mjesta za velike stvari radije bi joj to htjela https://www.jeftinije.hr/Proizvod/9951293/namjestaj/djecje-sobe/djecje-stolice-vrece-za-sjedenje/chicco-fotelja-twist-summer-green. [jeftinije.hr]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Petra vidim kak ti pali foteljica 😜😜 
    Mom haharu ni ograda ne bi pomogla 🤣 Da me nije sramota stavila bi sliku koji cirkus je napravio od mamine kuće 🙈 
    Losa 🤣🤣🤣 
    Ma joj to je najgore sto ste u sustavu i onda im nalaze gluposti…pa sve i jedna beba s foruma bi imala neku dijagnozu da idemo. Moj nista ne slaze al za rastavljanje je maher 😏 Lavice nabaci ignor na njihove fantazije..do iduceg puta ce nesto novo smisliti…najbolje vidis sta radi i moze.
    Mala.le nisam stigla na vrijeme al super da je upalio…nama uvijek upali kruska,jabuka i sljiva…nikad jos nije imao problema s zatvorom jer svaki drugi treci dan ima tu neku kombinaciju.
    .
    Moj je dns jeo Jogobellu,kupila baka a nisam se bunila da mu da, i cijelu mandarinu je smlatio…obozava mandarine.
    .
    Meni muz sad na terenu al definitivno mu je ovo prvi  i zadnji put…njemu otac je cijeli zivot vani i on ni ne zna sta znaci imati tatu jer ga vida svaki drugi vikend a ak sta iskrsne ni tad…meni to nije zivot i davno sam mu rekla makar zivjeli na kruhu i vodi necemo tako biti,ne zbog mene nego malog. 
    .
    Te krugove za slagati ima u Pepcu za 15kn..moj obozava ih rastavljati 🤭

    [lilypie.com]

  • Avatar beba2019

    beba2019

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    LoSa

    Grizli da to je ta guralica. Ove rucke se montiraju posebno o ovak dio s ovim tornjem gore se mouza maknuti tako da sad ima samo kao auto na kotace. To gura po sobi puzeči i voli ove oblike pomakivati. Meni se cini ok igracka.
    Mi imamo neku foteljicu sarenu no nije velika, taman za njega da se po njoj penje.
    Moj isto jako dobro razbija toranj od krugova i voli bacat okolo te krugoveMeno za sad nitko nine spomenuo da bi jos morao to znat no tko zna


    Za par dana prvi rodjendanko🥰🤩

    [lilypie.com]

  • Avatar beba2019

    beba2019

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Ja ne znam zašto sam ja stekla dojam da nas ima tu više samih mama sa djecom, a da tate rade vani🤭🤭.. Bit će ko i Mikio, kako kažeš? Da je mozak kašica?? 🤭😂

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Ludi dan sam imala danas pa jedva hvatam a vi se raspisale ful 😏
    Damnarexx nadam se da cete izbjeci zaraznu! Nudi joj pomalo, 2 guca 2 guca al nek pije. S cime snizavas temp, jel ti bar to ped dala nekaj bolje? 
    Petra 🤣💩 sorry al umrla sam od smijeha 🙈🙈
    Kod nas je vrhunac bio kad mi se izmigoljila sa pokakanom guzom i sjela na krevet.
    Joj ovo za provedeno vrijeme zajedno se slazem. Nama ak nis drugo ova korona je donjela da budemo nas 3 90%vremena skupa doma. Muz nije propustio nista sto se tice nje u ovih 11 mjeseci i bar sam na tome zahvalna. Da nema korone doso bi doma svaki dan iza 6 i vidio ju na sat vremena i to je to. 
    Lavice ne zamaraj se s tim. Znam da je tlaka jer morate opet na kontrolu. Mislim mi smo isli na Goljak zbog hipertonusa, dosli kod pedice sa 6 mj ona veli kak N ne sjedi cvrsto i da je hipo da opet idemo na Goljak. E tu sam ja podvukla crtu i rekla nema sanse da sad idem kad jos nije se sama posjela. Mj dana kasnije je sama sjela i gle ju danas. Mislim i sama si rekla da ak usporedis kcer i sina da su skroz razliciti. I vidis na forumu kolko nas ima pa svako drugacije savlada nesto. A na kraju budu svi prohodali, propuzali, progovorili, mahali, slagali tornjeve. Neko prije neko kasnije. N zna nabadat te kolutove na stap i slagat te casice al ne redom kojim bi trebali ic al kuzi poantu. Cak okrugle grickalice pokusava nabost na stap.Al ona ima te igracke vec 6 mjeseci i tek nedavno je to pocela raditi. Od fp su.
    A meni je i fizijatrica rekla da za nogice nista nista, sto vise bosa da bude. Ok, kad prohoda cipele za van al doma bosa. 
    A ja vjerujem da odem i ja danas kod fizijatra da bi i meni nasli 101 dijagnozu sa 33 godine.

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Mala.le ja sam ostala bez posla sad zbog korone, kad mi istekne porodiljni (omg za mj dana je to 😨) sam nezaposlena. Zbog N ne planiram odma trazit posao iako ako hocu naknadu od burze cu se morat javljati na natjecaje. A isto planiramo na drugo dijete za nekih godinu dana ako sve bude kako treba, a opet ko ce me zaposlit sad u doba korona krize i s malom bebom plus u planu s potencijalnom trudnocom. Ne zamaram se za sad. Fali mi mozda vrijeme za mene, da koriwtim mozak 😅 da se maknem od doma, a opet i pase mi biti doma. Posao mi nije dream job, ok, struka mi je i volim to, uvjeti su bili super za uz malo dijete, al kolege i atmosfera uzasna i nisam bila sretna tamo. Al svejedno sam se nadala bar jos cca godinu dana do iduce bebe da cu bit tamo. A sad cemo vidjet kaj ce sudbina odredit za dalje.
    Losa bome prvi rodendanac nam je tu skoro!! Planiras neke dekoracije? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.