ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Uh bome kaoticne svekrve. Uzas!!!
    Moja je isto dobra🙃 
    Nazalost, na cuvanju je bila samo kod moje mame 2-3 puta kad odem u Ri, a to u Zgu nam ju nije jos nitko cuvao.
    Slavimo godisnjicu 5.11 pa cemo ju Zg  baki ostaviti(inace puuno radi pa ju ne stize cuvati), bas me zanima kako ce to proci😂
    .
    Ja jaje nikako da dam, stalno odgađam🙄🙄
    Kupila sam joj heljdu, stavila na namakanje i sutra ce papati😎
    .
    Sto se tice voznje, ni ja ne vozim😐 i bas mi je krivo, i zao.. al rekla sam da cu platit par sati i odvoziti, nisam polozila tu pa me strah. Ovdje se luđački vozi.
    A volim voziti i uzivam, vidim se za volanom al straaah!
    .
    Narucila sam par stvarcica sa H&M-a, sutra mi dolazi jeiii😍😍 divnih stvaricica ima.

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Jos buse 🤯🤯🤯

    A meni glava ko balon a N nikak da zaspe a spava joj se. Uvijek ide u 8 na spavanje. Taman zadrijema i krenu busit. Sad je vec nervoza na najjace. Sutra ljepim obavijest na ulaz 😠

    Mislim ak vec nemas kad daj onda napisi prije da se ispricavas i da ces tad i tad busit i kolko ce trajat. 
    Grizli ja joj svaki dan dam nesto sto otvara. Probioticki jogurt jos nisam probala. Nama kad je kriza dam kupovnu kasicu sljiva/kruska, to uvijek imam u rezervi doma. I kroz sat, dva vremena izbaci 💩

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Ne namačem ništa, osim slanutka 😁
    Vozit volim jako i valjda znam ali isto naprimjer u Zagrebu nisam nikad vozila 🤣 i ona se voli vozit i mirna je u vožnji, često zaspi. Ne sjedi nitko s njom iza već dugo. Zadnja dva tjedna mi je na prednjem sicu pa si pričamo svašta.
    Na sveki se neću žalit nikad više. Kvoca ali je super kad se isključiš.
    Aspirator baterijski 0 bodova kod nas.

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Kakav probiotik…danas sam ga triput presvlacila i jednom kupala jer je 💩💩💩 bilo do pola leđa 🤣🤣 Blazeni bili zubi xD
    Jadnicak je od 5-7 proveo na meni sav cmizdrav i kao “spava mi se al mi se ne spava”…napokon ga u 7 spremila za spavanje, dala sirupa i bocu te stavila u krevet…ma da…frajer živnuo i stao se penjati po kreveticu i brbljati…nista donijela ga u dnevni di se igrao do nekih 8:15 i onda posustao i zaspao kako sam ga a spustila.
    .
    Mala.le svaka cast na sabranosti…moj je neki dan neki komad selotjepa od nekud izvukao..i isto nece zinuti..jedva sam mu iščupala. 
    .
    Mene ga strah sad samo ostaviti u kreveticu ko inace za ovo nocno spavanje da se ne popne po stranici i padne…dns sam maknula sve iz krevetica..i ogradicu i sve…ima samo deke.

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    meni je najbolje kako oni ne daju da im to iščupaš iz usta, moj se bori i bježi a jako voli metlu i mrvice/prašinu koje skupim i dok ja napravim par koraka da uzmem smetnjak on se brzo zaleti prema tome. a bitno da ne plješće i ne maše pa-pa a za ovo sve fino sračuna i vreba priliku
    LoSa jel previše soli u abc siru za njih?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Grizli

    Mala.le 🤯🤯🤷‍♀️🤷‍♀️ omg…. Svaka cast ne trebalo vise nikad nikome! Al hvala sto nas upozoris i odmah ponudis rijesenja.
    Ljubomorna sam na ove mit svekrve. DeeSB ppcela sam se smijat sama sa sobom na tvoje “kako je ostavim, tako je nadjem”… Vec sam imala sliku lesa zamotanog u tepih. 🙊
    Mikio aaaajme pa ja bi prosvirala… Ok mozda stavrno covjek nema kad nego sad ali da bi mu kroz zid sasula nesto bi sigurno. Sutra nama ne kuham - svadba u điru, a ona ce za dokrucak dobiti zobene, jabuku i cimet, ručak ranije nego inace teleca juha sa povrcem, teletina sitno narezuckana skarama za meso, povrce naribano i kus-kus, a s nama na svadbu ide jogurt i za kasnije pir sa AD i onaj frape bio vocni iz mullera. 🤷‍♀️ Svega pomalo.
    E vec kad smo kod jogurta jeste probale dat probiotik neki? M nije kakala dan i pol i bas se naprezala. Pa joj dala, i super joj pomogao vrlo brzo. Tako da one dane kad jede hranu koja je zatvara dobi za međuobrok fortiu jogurt. Jedino se malo mucimo za ga popit neznam dal se moze i njega dat na neku bocu 🤔🤔


    Hahahaahaha….nisam joj nista napravila (bar za sada). Mislim sjedi na istom mjestu ako sefica spava, ni kavu si nece sama napraviti, samo nekad uzme casu vode. Doduse, imamo jedan mali tepih pa ne bi ni stala 🤣🤣🤣🤣🤣
    -
    Ni ja ne dajem probiotike, i bez njih sasvim dovoljno kaka. 🙈😂

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Losa procitala sam po clancima na webu i svuda pise namakanje  min. 8h prije kuhanja 🙄 mislim meni je to ono.. al ne kuzim se, pa ajde.
    Navodno zbog fitinske kiseline, ona se veže za minerale u našem tijelu i transformira ih u fitate a oni inhibiraju tjelesnu sposobnost da apsorbira te nutrijente. Pogotovo sprječava apsorpciju kalcija, kopra, željeza, magnezija i cinka.

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Red kad su tako šmrkavi obično ni neće jesti. Njima to jako smeta

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Mala.le sve te hocu pitat pa zaboravim… Kako je muz? Jel beba na kraju dobila koronu? Ti nisi? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • mom12

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    Ja vozim i volim vozit…al nemam bas neku potrebu…zivim u centru grada…jedino da idem u neki shoping centar…mi.imamo 2 auta al muzevo mi je preveliko pa ga bas i ne vozim…malu cesto vozim naprijed kad sam sama sa njom…a kad idemo sa muzem onda sam vecinom sa njom nazad…
    Sveki prema A je super ali imam osjecaj da meni stalno radi inat ne osjecaj nego je tako…i to me zivcira i stvara u meni negativnu energiju i osjecaje i nemogu protiv toga..namjerno hoce trpat maloj sok ili keksolino..i tako te neke gluposti..al sljedeci put cu na to stavit tocku…ako joj ne pase nek ne dolazi kod nas i bok..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.