ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beba2019

    beba2019

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Damnarexx,, hvala ti puno ❤️nije Biblija, samo piši 🤭🤭

    [lilypie.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Aaa.. Hvala Mrgud to je Vesna… Meni isto bas predobro ispalo… A faca je definitivno najbolji opis njenog karaktera 🤣
    Sto se voznje tice, jbg, meni pod normalno da sam solo s njima u autu tak da ni ne razmisljam vise o tome… Evo taman se vratila s njih troje iz grada. Otislido Kauflanda po par stvarcica… 🙄… 3 puta sam iznosila stvari iz auta… S tim da njih troje odjednom furam do kuce… Ne itajte me kako, ruje ne osjecam… Ligamenti desnog lakta su mi u k…vec danima 🙈
    A kao tresnnica na slagu danas… Krepao mi brzinomjer i pokazatelj broja okretaja… #livingontheedge #gowiththeflow 🙈
    E da i Mikio zaboravih… Rockas prosao super… Malo se podruzili klinci, pojeli tortu, mi kavu, pelin, gemist i super 🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Hahahaha Annika tvoja je pobijedila….ma da je od Mikio teška konkurencija 
    Zarice vjerujem da im poslije godine ne treba to kao sad….ja bi svome sa sve četri strane mogla to stavit hahahah Samo se negdje lupa ajd manje pada (osim iz hranilice ) al ovak se ustabilio dosta.
    .
    Evo sad opet show prije spavanja…kontam da će mi susjedi zvati socijalnu koliko vrišti tih 5-10 min prije spavanja..
    .
    Lavice mali je zakon…i tak slatko puza. A s ovim Allie i Wishom mi vadite mast…ja ne mogu ništa naručiti pošto se dugo čeka a ne znam na kojoj ću adresi bit kad stigne 
    .
    Sad sam se sjetila…vi koje ste organizacijski frikovi…pogledajte na IG ili Netflixu The Home Edit…predobro sve organiziraju i poslažu…dobila sam ideje za ormar a pogotovo špajz čim se preselimo hhh 

    [lilypie.com]

  • mom12

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    Vidila sam slike…preslatke su mi obe…😇😇😇
    Ja svoju neznam jel imam jednu lijepu sliku dinse smije…kad je slikam uvijek mutno ispadne .kad se smije uvijek skace ili mrda glavom…nezz kako da opisem..jedino kad je ozbiljna mozes je slikat…😅😅😅

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Zarica i ja pokazala muzu, kaze on da narucimo pcelicu 😅😅
    Danas nam je tak tresnula na leda ko daska 🙄
    Stoji i onda se s minimalnim drzanjem ljulja naprijed nazad i zvekne naravno.
    Mom i moje su mutne. Slikam ih valjda 20 za redom pa jedna ispadne kolko tolko ok.
    Petra bitno da je pelina i gemista na djecjem rodendanu 🤭

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Oh annika cim procitam da ima i gorih odmah mi moja ispadne macji kasalj iako tko zna mozda bi si i robu posudila al kbg ja sam s, a ona 4xl. Obzirom da obecaje drugima nase stvari i nudi na posudbu (odjeću od M recimo necakinji i tqko to)…
    Ja sam isto primjetila da M je zahtjevnija u autu kad sam ja iza s njom. Kad nitko ne sjedi s njom ona se zabavlja sama i to je to. 
    Lavice neki dan sam i ja pokusala tu tehniku eeeevooo nassss… Isto nula bodova. Ja ti jos dugujem #🍾 za ideje… A ovo mi preludo za padanje 😁
    Meni srecom M cesto pozira pa imamo i puno lijepih slika. 😍 
    Mare odoh nac to na ig…
    Jako sam si sad ponosna na ladice sto su opet kako teeba slozene

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Zaboracila napisat Mikio ako ih upoznamo mozda dobimo annika sveki… 🤨😳🤯…
    Petra uf tesko mi citat a kamo li sve to da sam teglila ko ti

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Petra, to se i nama desilo sa starim autom. Kompjutor motora je u pitanju bio, odnosno software. Bili smo u par servisa i nitko nije znao to rijesit. Nakon par mjeseci ga HAKom odbacili do sesveta u jedan servis koji je uspio. Al imali smo ful rijetki model, neki sportski opel, pa je i to bio jedan od razloga da nitko nije mogao sredit stvar.

    Mare, ne znam sto je naumio al mislim da ce mu on to stavljat vec sad Provjerit cu jos jel ima veze s ravnotezom ili ne znam koji bi razlog bio zasto mladje bebe ne smiju to imat. 

    [lilypie.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Mikio mislila sam da se podrazumijeva da su to feste za odrasle 🤣🤣🤣🤣… Inace 6-ero djece na nas troje…jbg, odmah smo odustali i prepustili se 😅😅😅
    Probat cu pronac slikicu dvorista pa stavim da vidite kaj prolazim svaki put kad idem nekam s njima 🙈

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Zarica tnx, nadam se da je nekaj bezazleno ovdje iako, auto je star (nismo fakat imali vise para sada a trebao nam auto sa 7 sjedala), jos je i chrysler 🙄

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.