ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Lavice ko kaže da jesu

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • mom12

    Broj poruka: 1189

    Prijavi adminu

    Mi cemo danas prvi put bjelanjak probat drzite fige🤭🤭🤭…

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    A jeste se raspisale jutros 😂
    Sinoc nisam uopce vjerovala da ce pustit link inace bi nadodala hrpu smajlica 🙈😈 kak forum nekad iznenadi 🤪
    Bravo bravo za svu djecu, da ne imenujem sigurno cu nekog zaboravit, puzanje posjedanje mrak! 🥳🥳
    Petra ne znam koja je ono na slici na ig al preeeee 🥰
    Ja stvarno imam super sveki 😁 evo da malo i pohvalim nakon ovih vasih hc prica 🙈 jutros joj odvela malog i ostavila 2 sata, dala mu i dorucak. Cak sam sad otisla s malim bacit gjir da ospava pa cu se vratit na rucak 😂. Digla sam se danas sat vremena prije malog i to mi je super, bas se dobro osjecam, morat cu to pocet prakticirat cesce. U zadnje vrijeme spavam do kad i on jer su noci uzasne i kronicno sam mrtva umorna 🙈😂
    Kod nas druga donja jedinica izgleda da bi mogla brzooo. Jucer ga je uzasno boljelo. A on isto povremeno bude cendrav. Najcesce se na mene penje kad sam u kuhinji klasika
    Zarice deal 👍 ako se do 1.rockasa okupimo za kavu smatrat cu to uspjehom 🥳. Dogovorit cemo ko ti je blize za akupit a kod koga na kavu 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Annika cestitam, pobjedila si 🙈
    Sretnih 10 M!! 🥳
    Lavice e ti kinezi imaju rjesenje za sve! 🤭

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Pa da bacimo neko natjecanje s nagradom ja bih pbijedila bez problema. Kužim da vas živciraju ali vjerujte da mojoj nema premca samo što mi se ne da pisati ali ako želite da vas tješim kad vas izlude ja ću uvijek ubaciti jednu slatku anegdotu s njom/ njima da vam bude lakše

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Mrgud bravo za sveki! Ajde da ima i dobrih svekrva 🙈
    Mislim nije da je moja zla, pomkgla je ona nama kad sam rodila, prala nam ves, kuhala… al ne razmisli o nicemu prije nego napravi ili kaze. I to kaze mm sto je starija da je gora,da prije nije bila takva.
    E da, zarica sretno s voznjom! I svaka cast da si se odvazila! Meni nekad bude zao da ne vozim. 
    Ja inace nisam nikad bila neki vozac i vozila sam 3 dobro poznate rute. Zadnje sam vozila sredinom trudnoce i onda 2x do mojih kad je N imala 5 mjeseci i onda mi se ono derala u autu tolko da se davila u slini i ostajala bez zraka pa sam morala stat nasred ceste pod sva 4 i vidjet sta je. Uzas. Od onda nisam probala vise.
    A neznam ni kak bi to izvela s njom vise jer ona nije mirna u voznji i vristi i cupa pojas, kosu, usi i dok sam ja iza s njom i animiram ju. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Lavice, ja ne vjerujem
    Mrgud, deal:)
    Mikio, meni se cini cak da je mali bokji sad kad vise nisam iza s njim. Na pocetku je negodovao, sad se vec lagano navikava. I zaboravila sam pisat da spojimo mob u autu pa pustimo njegove pjesmice. Bas upali to. 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Zarica

    Lavice, ja ne vjerujem
    Mrgud, deal:)
    Mikio, meni se cini cak da je mali bokji sad kad vise nisam iza s njim. Na pocetku je negodovao, sad se vec lagano navikava. I zaboravila sam pisat da spojimo mob u autu pa pustimo njegove pjesmice. Bas upali to.


    E vidis mogla bi to probat da sjednem naprijed s muzem pa da vidimo. Ovak se mozda navikla da ju ja animiram cijelo vrijeme. 
    Mi ne pustamo pjesme mi pjevamo 😅😅

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Lavice, pokazala mom muzu, kaze da je odmah narucio a pise da je od godine dana:) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Bože  ja bi trebala imati neku naknadu od alija za influensanje po forumu🤣
    Annika računam  da su normalni ak ste ih vi birale🤣 Samo nabacuj priče, meni je zabavno🤭🤭
    Mikio ja se vozim solo s malim barem 4x u tjednu po pola sata kad idem na trening. Dere se on  ja pjevam🤣 Kad se guši u slini ponavljam eeeevo nas,stiiigli smo,naravno da je efekt nula🙈
    Mrgud i ja sam skuzila kad ustanem prije djece da ono obavim cuda🎉

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.