Žene pomoraca i muževa koji su na terenu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Hubertica


    ProudMomy


    Lovely jako mi je zao sto je situacija takva. Mislim da nije ok, da ti je suprug takav. Bilo bi vam svima lakse da se drzite ritma koji imate, koji ste vi ustalili. Ne znam sto bih ti savjetovala, jer pretpostavljam da si razgovarati o zome vec pokusala. Ali nazalost jedino razgovorom to mozete rijestiti.
    Joj draga a da tek znas kako mi zadnji dani sporo prolaze… katastrofa ali necu se zaliti :), samo cu se slatko nasmijati 

    Hubertica

    ProudMomy

    Lovely jako mi je zao sto je situacija takva. Mislim da nije ok, da ti je suprug takav. Bilo bi vam svima lakse da se drzite ritma koji imate, koji ste vi ustalili. Ne znam sto bih ti savjetovala, jer pretpostavljam da si razgovarati o zome vec pokusala. Ali nazalost jedino razgovorom to mozete rijestiti.
    Joj draga a da tek znas kako mi zadnji dani sporo prolaze… katastrofa ali necu se zaliti :), samo cu se slatko nasmijati 

    upss prebacila krivi citat, sorry

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Hubertica


    ProudMomy


    Lovely jako mi je zao sto je situacija takva. Mislim da nije ok, da ti je suprug takav. Bilo bi vam svima lakse da se drzite ritma koji imate, koji ste vi ustalili. Ne znam sto bih ti savjetovala, jer pretpostavljam da si razgovarati o zome vec pokusala. Ali nazalost jedino razgovorom to mozete rijestiti.
    Joj draga a da tek znas kako mi zadnji dani sporo prolaze… katastrofa ali necu se zaliti :), samo cu se slatko nasmijati 

    Vjeruj mi, znam. I meni je uvijek tako, kad padne na 5 dana onda mi se tek cine ko godina.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • lovely2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    joj drage moje zao mi je zbog vas ali lakse mi je sad jer sam pocela sumnjati u nas da li smo uopce jedno za drugo no sad kada vas cujem mi je lakse puno..meni su te svade prisutne svaki drugi mjesec kada je on tu,a kad ode onda uzivam  to je iscrpljujuce i za mene i malog a vjerujem i za njega.jos su nam se nekakve tragedije zaredale i uvijek kada je on odsutan..nadam se popravku sitvacija..da li vas muzevi traze da ih pustite 3-4dana  na miru i lisite svih obaveza ukljucujuci i dijete u to kada dode i prije nego ide ca?? 
    cure hvala vam na podrsci :) 
    divne ste :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    lovely


    joj drage moje zao mi je zbog vas ali lakse mi je sad jer sam pocela sumnjati u nas da li smo uopce jedno za drugo no sad kada vas cujem mi je lakse puno..meni su te svade prisutne svaki drugi mjesec kada je on tu,a kad ode onda uzivam  to je iscrpljujuce i za mene i malog a vjerujem i za njega.jos su nam se nekakve tragedije zaredale i uvijek kada je on odsutan..nadam se popravku sitvacija..da li vas muzevi traze da ih pustite 3-4dana  na miru i lisite svih obaveza ukljucujuci i dijete u to kada dode i prije nego ide ca?? 
    cure hvala vam na podrsci :) 
    divne ste :)

    Moram priznat da moj to nikad nije trazio, mislim i inace kad se zakacimo normalno radi sve po doma i provodi vrijeme s djetetom. Pogotovo ako je tek dosao i nije dugo vidio malog ili ako ce opet otici pa ga nece vidjeti. Ne odvaja se od malca.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • nancy2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja priključim temi. Moj suprug je već 10 godina terenac, odnosno koliko smo nas dvoje zajedno. Imamo curicu koja će napuniti 4 god u 10.mj. Ona se rodila u nedjelju, a u utorak je već otišao na teren na mjesec dana, svekrva i sestra su došle po nas u rodilište i vodile nas doma. To mi je bilo užasno tužno i najgori period u životu. Bio je samnom na porodu i nakon toga je vidio malenu sa mjesec dana. Isto tako, oženili smo se u subotu, a u ponedjeljak je otišao na teren. Njegov poslodavac nije imao razumjevanja za obitelj i neke bitne događaje, a bilo je ili ćeš raditi ili sjedi doma i plači. Ove godine je otvorio svoju firmu, isti posao, tako da je nastavio sa terenom, ali sad nam je i psihički puno lakše jer zna da radi za sebe, a ne za crkavicu koju mu je gazda davao. Na početku je bilo jako teško, jako mi je falio (nemojte me krivo shvatiti, i dalje on meni fali), ali sada sam naučila živjeti sa time. Ali zato vidim da je malenoj sve teže i teže kako je starija. Sada već kuži neke stvari. Zna me pitati: a mama kada će tata biti malo duže doma? I šta da joj kažem? Prije par dana je frendici rekla (kad je ona malenom od brata rekla da ode nešto pitat mamu i tatu) da ona nema tatu, da će joj tata dođi tek za rođendan…Užas, kako sam se osjećala, samo su mi suze počele. Najgore je to šta si stvorimo ritam kad njega nema i iako ružno zvuči, naučimo živjeti bez njega, i onda kad se vrati sve poremeti i sve njemu podređujem, da uživamo to kratko vrijeme šta je doma. A kad se tata vrati sa terena, malena se doslovno ne odljepljuje od njega, za sve je tata, tata, vadi mu igračke stare godinu-dvije i pokazuje mu ih, kao da ih on nije vidio, stalno ga ljubi, neda mu disati. To je tatina princeza i jbg. Ja sam malo odužila…sorrite.

  • pčelica_maja

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Moj muž je pomorac i nema ga po 3-4 mjeseca pa po 3 mj. bude kući i tako ukrug….sreća da ne ide predaleko….imamo sina od 32 mjeseca koji to za sada dobro podnosi, ali vjerujem da će tek s vremenom doći do puno škakljivih situacija, ljutnje, plakanja i propitivanja….što se mene tiče, prepoznajem se u vašim komentarima, naučila sam se živjeti bez njega i dobro mi je život organiziran, radim, a sin ide u jaslice (od jeseni u vrtić). zeznuto je što nemamo nikoga od obitelji blizu i to mi najteže pada…a prvih dana kada dođe, smeta me što nam mijenja rutinu i dolazi do trzavica, ali s djetetom se bavi i sudjeluje u svim aktivnostima, čak je i bio na drugom dijelu porodiljnog

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Lovely, ja nastojim par dana dat suprugu da se malo prilagodi svemu bas da smanjimo trzavice, ali imamo jednu malu “uš”od 3 godine koja mu ne da zivjeti pa tako da nema odmora dok traje obnova ..Sad ce biti stalno Tata, tata, tata…..I evo moramo se danas pohvalit da nam stize tatica sa broda, mali je vec nestrpljiv no ni kod mame nije drugacije 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Hubertica


    Lovely, ja nastojim par dana dat suprugu da se malo prilagodi svemu bas da smanjimo trzavice, ali imamo jednu malu "uš"od 3 godine koja mu ne da zivjeti pa tako da nema odmora dok traje obnova ..Sad ce biti stalno Tata, tata, tata…..I evo moramo se danas pohvalit da nam stize tatica sa broda, mali je vec nestrpljiv no ni kod mame nije drugacije 

    Ajde neka ste docekali! Uzivajte sada! Koliko ostaje?

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • lovely2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ajde jako mi je drago i sada uzivajte..moj je otisao prije tjedan dana i sad uzivam ali muka mi je sta za 4tjedna je tu i opet nered u zivotu.ja razumijem da se treba odmoriti ali i ja. trebam odmor jer cu skrenut s pameti vise sam toliko tanka sa zivcimma da neznam sto da radim.kada muz dode onda on jos dodatno stanji te zivce a i tata mi je umro prije 4mj ja se nemogu jos op9ravit od soka i moj muz me uopce nerazumije..jako sam razocarana sa svim ovim i nevidim vise uopce izlaz iz cijele sitvacije.. bas se toliko grozno osjecam da nemam volje za dalje.. zao mi je sta vas opterecujem ali nitko me u mojoj blizini nerazumije.. :'(

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Evo drage moje, uspjela sam škicnut  malo na Klokanicu i forume… Eto muz je doma nekih 10 dana, za sada sve lijepo funkcionira… najdraze mi je da se mali doslovno zaljepio za tatu i to mi je velika utjeha jer kako izgleda kroz 10 dana bi mogla ostati u bolnici zbog bebe na zadak, uputnica je vec u dzepu… tako da mogu biti mirna jer vidim da super funkcioniraju, cak imam feeling da bolje nego nas dvoje, klinac i ja si valjda vec dosadili , tim vise sto sam ko slonica pa bas nisam spretna i okretna za nekek njegove igre… Eto samo toliko od mene, puno vas pozdravljam! :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.