Željezo kod beba

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Loreen


    Pozdrav!

    Jeste vi dobile zeljezo nakon poroda? Rodila sam na carski na kraju ali ne razumijem zasto moram pit zeljezo kad nisam anemicna niti mi je itko dao ikakve nalaze di se ukazuje na anemiju mene i djeteta. Pise samo u otpusnom pismu Heferol da pijem jednu dnevno a ne znam zasto…

    Ja ga nisam uopće uzimala iako je pisalo na otpusnom pismu da trebam, jer prilikom poroda izgubiš puno krvi. Patronažna mi je povukla donji kapak prema dole i vidila da je sve bijelo, a trebalo bi bit crveno i to je kao znak da moram pit željezo pa sam ga pila možda mjesec posli poroda pa slijedeća 2 miseca i sve ok. Al, da skratim, ako se osjećaš umorno, iscrpljeno i sl., onda ga pij, naškodit ti neće sigurno

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Jucer sam popila prvu i imala odvratne grceve u trbuhu, danas sam drugu nakon rucka a inace imam problema sa stolicom tvrdom znam da zeljezo moze radit problem….

    MOgu li trazit patronaznu da malom vadi krv i i vidi je li zbog njegovog ili mojeg zeljeza? Jer pijem jos one prenatal vitamine di ima zeljeza dnevna doza mogu li se predozirat? :D

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Nisu ti sigurno propisali zbog njega, nego čisto zbog sveopće prakse da se rodiljama daje željezo. Bebi sigurno ne fali, pogotovo ako dojiš! I da, željezo grozno utječe na stolicu, i to danima posli nego prestaneš… Ako se osjećaš ok onda ga ni nemoj pit, nego pojačaj orašaste plodove i zeleno lisnato povrće, i nema frke

  • Avatar pinkich

    pinkich

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Ja sam u trudnoci pila jer sam imala jako nisko zeljezo i poslije sam trebala piti, ali nisam nego sam jela ouno spinata i blitve i popravilo se nakon mjesec dana.

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Ja cu prvo sebi krv povadit pa cu vidit jel mi fali zeljeza… Imala sam problema sa zatvorom cijelu trudnocu sad mi se ne da opet to prolazit plus imam metalni okus u ustima, grčeve u trbuhu i mucninu od tablete..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.