Zelim da zatrudnim

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Selma123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Evo drage moje,u braku sam vec godinu dana,i samo prvi mjesec sam se cuvala da ne zatrudnim..poslije toga prestala sam sa cuvanjem,evo proslo je skoro godina nemogu da zatrudnim…isla sam ginekologu i propisala mi je Femibion 1 da pijem…evo popila sam vec drugu kutiju i nistaa….da li je neka od vas to pila,i koliko dugo se treba piti???

  • Selma123

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Selma Silajdzija

    Evo drage moje,u braku sam vec godinu dana,i samo prvi mjesec sam se cuvala da ne zatrudnim..poslije toga prestala sam sa cuvanjem,evo proslo je skoro godina nemogu da zatrudnim…isla sam ginekologu i propisala mi je Femibion 1 da pijem…evo popila sam vec drugu kutiju i nistaa….da li je neka od vas to pila,i koliko dugo se treba piti???


  • Wonderland19

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Draga imas temu Tko planira i radi na bebi pa pitaj tamo ima puno aktivnih curki! 😊
    https://klokanica.24sata.hr/forum/tema/tko-planira-i-radi-na-bebi-nastavak-14893?page=443 [klokanica.24sata.hr]
    Sretno!

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.