Zelim bebu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MihaelaR

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene!
    E ovako, imam 23 godine, ja i muz pokusavamo 7 mjeseci na bebi ali nikako🤷‍♀️
    Menstruacija mi je neredovita, trebala sam ju dobiti 20.4.(prije tjedan dana), jos ju nisam dobila, bole me grudi vec tjedan dana, a da napomenem da me nikada nisu toliko dugo boljele, uvijek me bole samo dan prije nego trebam dobiti m, i dan ocekivane menstruacije, ali ovaj put je drugacije
    Glava me boli svaki dan, nekad mi je muka(bez povracanja), ne mogu previse jesti jer mi bude muka
    Radila sam test danas ujutro na prvom urinu, ali pokazao je negativno
    Imam aplikaciju za menstruaciju na mobitelu i pratim plodne dane, ali nikako da trudnoca dode
    Nadam se da moja prevelika zelja da ostanem trudna nije utjecala na to da odgadam menstruaciju
    I da napomenem, prije 4 mjeseca sam imala unutarnje krvarenje jajnika, i imala sam cistu na lijevom jajniku ali redovno idem ginekolog, na pregledu zadnji put kad sam bila(prije dva mjeseca), jajnici su bili u redu, papa test je u redu i brisevi su u redu
    Ne znam sto da radim i sto da mislim, a toliko zelim bebu😒

    MihaelaR

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    MihaelaR

    Pozdrav zene!
    E ovako, imam 23 godine, ja i muz pokusavamo 7 mjeseci na bebi ali nikako🤷‍♀️
    Menstruacija mi je neredovita, trebala sam ju dobiti 20.4.(prije tjedan dana), jos ju nisam dobila, bole me grudi vec tjedan dana, a da napomenem da me nikada nisu toliko dugo boljele, uvijek me bole samo dan prije nego trebam dobiti m, i dan ocekivane menstruacije, ali ovaj put je drugacije
    Glava me boli svaki dan, nekad mi je muka(bez povracanja), ne mogu previse jesti jer mi bude muka
    Radila sam test danas ujutro na prvom urinu, ali pokazao je negativno
    Imam aplikaciju za menstruaciju na mobitelu i pratim plodne dane, ali nikako da trudnoca dode
    Nadam se da moja prevelika zelja da ostanem trudna nije utjecala na to da odgadam menstruaciju
    I da napomenem, prije 4 mjeseca sam imala unutarnje krvarenje jajnika, i imala sam cistu na lijevom jajniku ali redovno idem ginekolog, na pregledu zadnji put kad sam bila(prije dva mjeseca), jajnici su bili u redu, papa test je u redu i brisevi su u redu
    Ne znam sto da radim i sto da mislim, a toliko zelim bebu😒


    Pozdrav Mihaela,  pridruži nam se na ovoj temi 
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/tko-planira-i-radi-na-bebi-sedmi-nastavak-94178 [miss7mama.24sata.hr]
    ☺️

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • MihaelaR

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ciklusi mi traju 4 dana, max 5, kako kad
    Nisam vadila spolne hormone, ali budem
    Aplikaciju sam deinstalirala jer mi bezveze stvara stres kad stalno gledam, a pratila sam kad mi je ovulacija ali bezveze ocito jer mi netocno pise
    Puno hvala na savjetu, kupit cu lh trakice😊

    MihaelaR

  • Avatar Maree91

    Maree91

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozzz žene 😃

    Muž i ja radimo na bebi otprilike 4 godine.. ciklus mi traje 28-32 dana, zadnju mjesecnicu imala sam od 21.09-26.09… a onda sam 05.10.(15.dan ciklusa) primjetila na toaletnim papiru blijedo rozi iscjedak.. na dnevnom uložku nije bilo ništa, znaci samo na toaletnom papiru. Sutra dan smeđi iscjedak na gacicama zatim sam 2 dana imala jace krvarenje i morala sam koristit uložke.. inace nikad mi se nije  dogodilo tako nešto i pomalo me strah zasto je došlo do toga.. ????

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.