zatvor u novorođenčadi

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • NikolinaLu

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Joj mi smo muku mučili sa stolicom isto…sada imamo 2.5 mjeseca, dojena i na ad prvih mjesec i pol, kasnije samo ad jer jednostavno nisam imala mlijeka. Imala je stolicu na pocetku svakih 7 dana i to su bile muke kada bi trebala kakati, morali smo pribjeci i malim glicerinskim klistirima za bebe koji su sigurni, a odlicni, pomogli su mada evo svega 2 puta smo ih upotrijebili. Nama je sve promijenila promjena AD, bili na Aptamilu i kako smo presli na Novalac 1 stolica bila nakon 2 dana i od tada je redovita svaki dan :D
    A grčevi da… te kolike treba izdrzati, ja sam uzela Novalac AC protiv kolika i bilo je malo lakse, stolica i dalje redovita, a sa zrakom i prduckanjem nam je pomogao Sab Simplex, nije nestalo, ali je bilo lakse. Sada kako smo stariji sve je bolje i bolje, vrijeme čini svoje isto, probava se ipak najduže “slaže” kod bebača :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.