zatvor stolice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Blago vama ja nema sta nisam probala ali bez cepica svako toliko nema pomoci ,-,.Doduse i kad nisam trudna imam problema a sad jos i vise.

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Ja inače imam isto problema sa zatvorom, ali sada u trudnoći, za divno čudo, problema je manje.. To je sve tak individualno i zavisi kome kako organizam odreagira!

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Joj blago tebi ja bi svakih nekoliko dana plakala od muke sva se preznojim  i sa cepicem se natezem po sat vremena poslje me dva tri dana boli trbuh MA UZAS.

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    A joj. Tak meni zna biti van trudnoće! Evo mene nekako spašava topla vod s limunom (bez šećera) ili čaša hladne vode, ujutro, na tašte. Za doručak pojedem malo čistih zobenih pahuljica s mljevenim lanenim sjemenkama. Pustim da najprije malo omekšaju u mlijeku ili jogurtu. Pijem puno vode, jedem dosta voća i povrća. Dobro je za probavu jesti baš kuhano povrće. I dosta se trebe, koliko je moguće, kretati. Antonio, isprobaj više toga, možda nešto upali! Ali znam kakav je to grozan osjećaj. Doslovno te baca u očaj! Je, užas!!

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Svaki dan jedem kuhano povrce sve na leso,juhe zelene salate radic,ujutro dva deca donata nataste poslje za njim fortia jogurt od sljive i sjemenki i jedan sovital malo pecivo poslje koju krusku ili jabuku kiselu,za veceru popijem dva deca mljeka sa jednom fetom kruha eto izmedu toga popijem oko litru i pol vode a sve skupa preko dana litru donata.a ja svejedno vodim bitku sa zatvorom,zadnji put sam cokoladu pojela u 11 mj slatko ne podnosim-Asta se tice kretanja non stop sam u hodu mali mi ima tri godine a drugi deset sama sam nemam pomoci od nikud a muz mi radi po cjele dane tako da sam u pokretu od 6 ujutro pa do navecer do 10,.

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Joj, onda je to stvarno peh… Možda da probaš mlijeko zamijeniti običnim jogurtom, nekim probiotikom? Mene mlijeko zna zatvarati… Probaj možda, umjesto ovog jogurta ujutro sama npraviti mješavinu žitarica (svakako s lanenim sjemenkama-mljevenim), pa dodati koju suhu šljivu ili sl. Ovi kupovni voćni jogurti, iako i sa žitaricama, ipak imaju dosta šećera u sebi.. Meni je prije trudnoće jako pomagalo kada bi te zobene + lan + suho voće namočila u zelenom čaju (malo bljutavo zvuči, znam) i dodala žličicu meda. E tu mi je probava odlično proradila, s takvim doručkom. Još bih popila  na to i šalicu zelenog čaja. On ubrzava metabolizam. Jedno što ga se baš u trudnoći ne preporučuje piti, valjd zbog teina ili čega već. A možda šalica ujutri ili to malo da namočiš žitarice ipak ne može škoditi. Ako odlučiš probati, pitaj za svaki sl. doktora najprije.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Budem pitala doktoricu pa cu vidjet sta kaze za sad je tako a do tad iskusavam svasta novog dok proradi ja cu i da se porodim pa cu se veselit klistiru haha.

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Da, vjerujem da klistir sada zvuči kao spas!

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja sam inače prije trudnoće imala problema sa zatvorom, no za divno čudo sada se stanje uveliko promijenilo. Možda zato što sada puno više brinem o prehrani. Ali muku mučim sa vjetrovima. Ne svaki dan, ali mi se zna zaredati par dana kada sam napuhana kao balon i ne znam kud bih sa sobom.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Evo da se pohvalim ja već 3 dana imam redovnu stolicu. Valda zato što puno papam pa nema u pupi mjesta 

    MarijaŠ, istu muku mučim i ne znam što bih! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.