zatvor stolice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetima. Probati ću sve i moliti se da bar jedno pomogne 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    ej  si uspjela rjesit zatvor ja sam sad ok i nadam se da ce ostat tako.

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    evo i ja sam imala problema  s zatvorom  od samog početka sad sam nekako sve regulirala8 18tjedan)…ujutro na tašte popijem dec mlake vode, dnevno 2 dcl domata i jedem jogurte i suhe šlijive i smokve i evo svaki dan sam na wc-u…probaj ništa te ne košta :)

  • Avatar Yeles

    Yeles

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    I ja imam problema sa stolicom. Ponekad nemam stolicu 3-4 dana, a onda 2 dana bude ok, pa ispočetka. Neki dan sam imala tako tvrdu stolicu da sam se preznojila od bolova. Strašno!

  • angellah

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Ja sam također imala problema, ni sad nije baš izregulirano, ali barem imam stolicu svaka dva dana. Pijem jogurte, kefir i Donat, a doktorica mi je preporučila i dodatno da uzmem i magnezij.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Meni pomaže Donat. nije da imam stolicu svaki dan, ali negdje sam pročitala da je usporena probava donekle dobro jer beba ima više vrmeena pasorbirati hranjive tvari iz hrane. No, kad sam povraćala stolice ni u priči, a kak bi i bilo kad ničeg nije bilo u meni :) Jel se koja bori s vjetrovima?

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    zatvor i dalje je prisutan stolica svaki drugi treci dan uz tesku muku uf jedva cekam da i to prode,vjetrove imam od samog pocetka ali problem je sad jer se vise ne mogu kontrolirati.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Hahaha, ja uspjevam, ali njagore mi je kad legnem spavat. Jadan mm!

  • Avatar Yeles

    Yeles

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Evo ja sam od tvrde stolice dobila hemeroide. Prije ih nisam nikad imala i dosta je neugodno i bolno. Već dva dana se mažem sa masti na biljnoj bazi i nadam se da će biti bolje za koji dan. To je sve od naprezanja :(

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ja se bojim naprezat, to je neki strah od početka trudnoće jer sma imala hematom i morala strogo mirovat. :(

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.