Voditi bebu u svatove???

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ribica11

    ribica11

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    U mojim svatovima je sestricna vodila malog, 7mj, jer nije imala kome ostaviti svi su bili u svatovima. I nisu izdrzali jer mu je smetala glasna glazba, poslije vecere su morali otici. Mislim da je tim malim bebama  ta glazba ipak  pre glasna. I mi cemo ove godine imat 4 svatova i mislim ici samo na onaj svecani dio u crkvu, a vecer i festanje cemo propustiti.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mama102

    mama102

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    …sve to ovisi o raspoloženju djeteta…ja sam se brinula kako ćemo mi s bebom od 8 mj u svatove, i to 400 km dalje…al otišli smo dva nana prije, uživali na moru malo, obavili svatove pa drugi dan išli kući…ona je bila tak dobra da nisam mogla vjerovat…zabavljali su ju svi po malo i super je prošlo…zaspala je u pola 9 i spavala do 1 u kolicima…najela se i dalje spavala…u tri smo išli kući, probudila se na kratko i nastavila spavat…

    mama10

    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Mi smo prošli mjesec bili na svadbi sa malenim, imao je tada 8 mjeseci. Bili smo s njim preko dana (jer slavonske svadbe traju cijeli dan, hihihihi), a navečer smo otišli sami, ostavili ga baki na čuvanje i to do nekih 23h. Mislim da moj ne bio podnio buku i gužvu (svadbe su u prosijeku oko 300-400 ljudi), tako da mi to nije imalo smisla… Uglavnom preko dana mu je bilo zanimljivo, gledao je oko sebe, baš se vidjelo da se zabavljao. Kad su počeli tamburaši sa malo glasnijom glazbom, malo smo se povukli s njim dalje i dobro. Pokušaj, pa ćeš vidjeti kako će ići… Mi ćemo idući mjesec opet na svadbu, ali idemo u Hercegovinu i neće ga imati tko paziti… Pokušat ću s njim navečer jer će već imati 10 mjeseci pa možda bude  uspješno.. Ako ne, ostavljam dragog da se zabavlja a mi ćemo u mir i tišinu…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Zac11

    Zac11

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    moj dragi i ja išli smo na svadbu početkom petog mjeseca, M je imala nepunih 4 mjeseca, ostavila sam je svekrvi… od doma smo otišli oko pola 7 dok sam je nahranila, nešto je malo poslije spavala, ali me svekrva zvala oko 22h da neće jesti iz flašice i da plače možda za mamom a možda jer je gadna, tako da smo se vratili, ja sam ju dojila sve dok mi nije zaspala na cici. nakon toga išli  natrag i ostali do nekih 2. a kad smo došli doma ona je još spavala :) iskreno nije mi bilo opcija da je vodimo, možda sad na slijedeću svadbu u 10. mj budemo jer će imati 9 mjeseci.

  • Avatar mum_to_be

    mum_to_be

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Meni nije opcija ostavljati ga pa ili ce s nama ili ne ide nitko. Zadnjih par dana mi je dosta grintav, mozda su zubici, pa ako i tada bude takav necu maltretirati ni sebe ni njega. Inace mi je do prije par dana bio odlican i bila bih se usudila voditi ga. Imamo sada jos skoro mjesec dana, moze se svasta promijeniti, pa cemo jos vidjeti sto cemo.

  • Avatar little sunshine

    little sunshine

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Meni je sin bio star 4 mjeseca i  dojila sam ga  kad smo išli u svadbu!sestricna se udavala i morali smo ići.Bilo me strah kako cu to sve izvesti ali bilo je ok!iznajmili smo sobu u kojoj bi dojila malenog i gdje bi odspavao i mladenci su imali bebu pa je došla žena koja bi ih pazila dok spavaju ..uglavnom super je ispalo jer beba nije morala biti u sali

    There's so many beautiful reasons to be happy..

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    little sunshine


    Meni je sin bio star 4 mjeseca i  dojila sam ga  kad smo išli u svadbu!sestricna se udavala i morali smo ići.Bilo me strah kako cu to sve izvesti ali bilo je ok!iznajmili smo sobu u kojoj bi dojila malenog i gdje bi odspavao i mladenci su imali bebu pa je došla žena koja bi ih pazila dok spavaju ..uglavnom super je ispalo jer beba nije morala biti u sali

    Tako nešto i mi planiramo budući da će svadba biti u hotelu. Mislim da ipak nije za tako malu bebu da bude u tolikoj buci i gužvi, bit će s nama eventualno za vrijeme večere. Tako barem planiramo 

    [lilypie.com]

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    nisam za to da djeca idu u svatove.Pogotovo ne malom djetetu.Kod nas je bilo ili idemo samo ili nejdemo

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Mi ćemo biti kumovi tako da moramo ići, a jedino kome bi ga ostavila su moji roditelji koji isti dan idu u druge svatove, tako se pogodilo. Naša beba će morati s nama…

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ma ja nekak mislim da je i bolje povest malu bebu sa sobom nego ju negdje ostavit….pogotovo ak doji na zahtjev ko moja…il ak si frik ko ja koji se nikome ne usudi ostavit bebu, a i ne može se zamislit da ju ovak malu negdje ostavi….al to sam samo ja

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.