Vodič kroz carski rez

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar carolla

    carolla

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    ja sam rodila na carski rez i kad sam ovo citala sam se sjetila koliko me je kasnije boljela rana,nisam mogla hodati,lezati nista,al barem nisam prosla kroz taj porod . Kolegica koja je imala carski i nakon toga vaginalni porod kaze da je vaginalni sto puta gori :( da me se pita i ovu bebu sto nosim bih rodila na carski..Al bilo bi dobro kad bi mogao proci bez cijelodnevnog dripa i mucenja i pokusavanja otvaranja… :(

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    ma boli svakako, ali mislim da mame sve to zaborave vrlo brzo… ja sam 18 sati bila u trudovima, nisam se otvarala, pa su me onda odveli na carski…..al da budem iskrena, kad bude drugi put ne znam sta bih radije izabrala…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    mene sad čeka treći carski, već me pomalo hvati strah kako sve to opet proći, znam sve što me čeka…baš zato sam malo i u strahu

    Bog je velik!

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ma kad prezivis dva, mozes i treci… ne brini i sretno! :)

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Ivana-Sofia

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav 
    Ja sam svoju duuugo ocekivanu curicu rodila na carski rez u Puli. Mogu samo sve pohvale da napise…boli naravno…ali za dr.i medicinske sestre sve najbolje 😊.
    Moj carski rez je bio dgv.zbog velike dioptrije, - 16…ali nasa curica se odlučila pozuriti i dosla na svijet u 37 tijednu….okulist je napisao nalaz gdje preporuca carski i dr su se složili…prilikom

    Ivana -Sofia

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.