Vlazne maramice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Mi koristimo pampers sensitive,isto uzmemo 6pak na akciji..Kod kuće najčešće s vodom,al smo se u zadnje vrijeme uljenili pa su nam maramice većinom pod rukom..Za kakicu nam je isto lakše prvo pokupiti s vl.maramicama pa onda s vodom i blazinicama.Cura ima 6mj. u početku je stalno bila samo vodaa,osim kad smo vani.

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Mi isto Pampers sensitive, uglavnom samo kad smo vani, rijetko doma-najčešće je samo voda. Nismo do sad mijenjali, tako da za druge ne znam… Meni su osobno uvijek odgovarale Nivea vlažne maramice, ali sam za bebu ipak odlučila probati Pampers…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    …u pocetku smo koristili Musteline vlazne maramice, ali skup je to sport…prebrzo se trose, a skupe su..
    Sad sam za probu kupila pampers sensitive…iako, kad smo doma pobrisem ga blazinicom i vodom, a kad je bas jako ukakan onda guza ide pod mlaz vode 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Pampers sensitive, i jako smo zadovoljni s njima. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    LuKi


    Pampers sensitive, i jako smo zadovoljni s njima. :)

    I mi 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Pamper sensitive i Nivea ;)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    mi se peremo vodicom, em je topla, em uživa.. maramice kad smo negdje, i da pampers sensitiv..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    meni je susjeda preporučila neke lidlove, koje su joj kaže savršene, mislila sam pokušat s njima iako bi ih koristila isto samo za van, ili ako se ukaka s njima pa vodom, vidjet ćemo..

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    pampers sensitive,ali mi ne odgovara njihov miris… sad cemo probat trudi maramice…vidjet cemo..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar sunday morning mommy

    sunday morning mommy

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Također Pampers Sensitive ili eventualno Pampers New Baby Sensitive (njih uzimam kad sam u Mulleru jer imam kupone). Probala sam prije tjedan, dva Niveine. Nikako mi nisu odgovarale. Premale su i imaju jako intenzivan miris koji mi se ne sviđa.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.