Vlazne maramice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Mi uglavnom koristimo vodu i blazinice al naravno van kuće nezaobilazne su vlažne maramice. Najviše smo koristili Hipp i Babylove mada sam povremeno kupila i u Mulleru i Violetu i svakakve druge, niti jedne mi nisu bile loše u smislu da je bilo nekih reakcija tako da stvarno ne mogu neke preporučit osim što mi Johnson's taaako fino mirišu. Al pretpostavljam da je reakcija vidljiva tek po intenzivnom korištenju maramica a mi ipak u pravilu koristimo samo vodicu ;)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mi isto doma koristimo vodu, a izvan kuce hipp ili pampers zelene vlazne maramice.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar nemononame

    nemononame

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ja koristim Nivea toddies (to je zapravo vlazni wc papir ali pise da se mogu koristit pd rodenja pa nadalje) jer su mi najugodnijeg mirisa, a mojoj bebi savrseno odgovaraju

  • Avatar tratincica

    tratincica

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Mi smo stvarno svakakve maramice pobali i mogu reci da su mi najbolje Violetine. Ni Hipp nisu lose.

    Sunce mamino Mia

  • Avatar malaMi

    malaMi

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Violeta mi nekako imaju preintezivan miris i nakon što ih isperem (kad je brišem prije pranja ako se ukakila)

  • Avatar tina2709

    tina2709

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    meni najdraže niveine ali nisu mi ni becutan loše :)

  • Ada3

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Od rodjenja prve curice koristimo pampers zelene maramice i nikada nije imala osip od njih niti bilo kakve nuspojave a sada ima 27 mj. i sa drugom koja ima 8 koristim iste i nema problema a kad se jako ukaka ide direktno pod tus.  ponekad kupim niveine fresh & pure koje drzimo u torbi za van.

  • Ello

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Narančaste pampers

  • Avatar MamaTina89

    MamaTina89

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    mi imamo 5 mj i isprobali smo sveee moguce maramice, bezalkoholne naravno, i trosim ih punooo punooo ali na kraju kupujem u bipi pampers zeelene pakiranje 6 u 1 i odlicne su mi , 54kn uz bipa card :D

  • Avatar Mala.Mari

    Mala.Mari

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Mi se uglavnom kupamo, al tati je lakše s maramicama pa ih zbog njega imamo. Kupujem u mulleru kad ima na akciji 6 pak po 80 kom za 39 kn. I odlične su 
    Za violetu moram reći da su mi katastrofa al samo zato što imaju jako intenzivan miris, toliko da se gušim, nije mi jasno što treba toliko parfema za brisati guzu i zašto ga treba uopće…
    Sve ostale su za moj ukus preskupe a nisu ništa bolje kvalitete, samo što su markirane

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.