Vlazne maramice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • maladea

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Mame u fazi sam biranja vlaznih maramica za bebu, skroz san se vise pogubila nivea,hipp,pampers itd itd  koje vi koristite za vasu bebu?

  • mimy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    meni su super pampers,one bijele. Iako,to nam je za slucaj da smo vani,inace samo obicna voda

  • maladea

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    I ja sam mislila samo vodom al volila bi i njih kad smo vani ili je brisati najprije vlaznima pa onda oprati vodom, uf!

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ma samo voda, izbjegavaj kemikalije što je više moguće 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja odpocetka jos sa prvim sinom i sa drugim koristim samo vlazne maramice od niveje i ja sam super zadovoljna i sad kad dode treca beba opet cu ih kupovati super sam zadovoljna.

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Kad smo izvan kuće, koristimo najčešće pampers zelene, a kod kuće ga operem.

  • barabica

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Mi najcesce koristimo pampers bijele,a ponekad uzmem violeta za promjenu..jedina zamjerka kod violete mi je sto su gornje maramice dosta suhe nasprem onih donjih..kako se blizi kraj pakiranja,sve su vlaznije..

  • malamimi19

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    meni su najbolje iz ntl-a. 10 kn-72 kom, jako vlažne. no mom sinu to smeta jer su hladne tako da koristim nivea baby. nisu loše, ali su skupe. 2 kom u paketu 25 kn, a imaju samo 63 kom. 
    znam za maramice koje imaju po 72, kom čak i 80 kom. 
    i becutan su mi super.

  • Avatar malaMi

    malaMi

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Da, kad smo doma, samo voda, iako kad se ukaki onda prvo obrišem malo maramicama da ne mrljam baš po rukama :D

    A inače smo ih  isprobali masu pa sad  zapravo kupujem najjeftinije jer mi dođe na isto pošto je perem. Neki dan sam našla u ljekarni neke za 11 kn 72 kom. Zovu se Trudi i baš su dobre.

  • tomban

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Vlažne maramice - bacanje novca. Kod kuće dijete operem direktno pod mlazom vode i obrišem tetra pelenom, a kad smo kod nekoga uvijek u torbi imama blaznice za pranje koje smočim običnom vodom i prebrišem guzu. :-)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.