VITAMINI U RANOJ TRUDNOĆI

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • amaq

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Dodaci, vitamini i prehrana u trudnoći

  • amaq

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, na sve strane čitam da u ranoj trudnoći trebaju razno razni dodaci prehrani za razvoj bebe.
    Ja sam u sedmom tjednu, a ginekologica mi je rekla da pijem samo folnu kiselinu, da ne treba ništa drugo.
    Malo sumnjam u to jer sve ostale bitne vitamine teško da ću unijeti samo hranom.
    Što su Vaši ginekolozi preporučivali u ranoj trudnoći i što pijete il iste pile?
    Koje vitamine i proizvode mogu kombinirati sa folnom Blubella 5mg?
    Hvala

  • Avatar Teab

    Teab

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    amaq

    Pozdrav cure, na sve strane čitam da u ranoj trudnoći trebaju razno razni dodaci prehrani za razvoj bebe.
    Ja sam u sedmom tjednu, a ginekologica mi je rekla da pijem samo folnu kiselinu, da ne treba ništa drugo.
    Malo sumnjam u to jer sve ostale bitne vitamine teško da ću unijeti samo hranom.
    Što su Vaši ginekolozi preporučivali u ranoj trudnoći i što pijete il iste pile?
    Koje vitamine i proizvode mogu kombinirati sa folnom Blubella 5mg?
    Hvala


    Do 12 tt trudnoce sam samo folacin 5 pila po preporuci ginekologa,tek nakon toga sam pocela sa zeljezom,nema potrebe prije,bebi je tako rano samo folacin bitan tek kasnije se dodaju jos neki vitamin,al naravno mozes u dmu uzet vitamine koje ti zelis i na svoju ruku al kazem,nema potrebe,pogotovo ako ti ginekolog to isto rekao

    👱‍♀️28 🧔30
    6/21 biokemijska
    25.9. ➕
    13.10 prvi pregled ❤ kuca
    9.11. Drugi pregled (velki smo 4,43 cm)
    23.11. Nifty-nizak rizik, dolazi nam mali hahar 💙
    26.11.-sve uredno veliki smo 7.7 cm
    7.12. Treci pregled 110 g,rastemo ❤
    3.1. 250g,sve u najboljem redu
    14.1. Anomaly scan+kontrolni pregled petrova 393 g,sve je kak treba bit
    27.1. ..

    31.3. Predzadnji pregled soc gin,imamo kilu i 800,mamina mrstilica 🥰
    [lilypie.com]

  • amaq

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    U redu, hvala ti :) 
    Jer toliko se o tome piše pa me uhvatio strah da nešto ne pogriješim :)

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Do 12 tt ja sam prema prešoruci pila folnu kiselinu i B12 te dodatno cink. Od 12 tjedna sam prešla na Novalac i popijem dodatno magnezij iako ne svaki dan. Meni je tako savjetovano još u prenatalnoj pripremi. Mislim da je najvažnije u početku piti folnu, a kasnije se poveća potreba za ostalim dodacima. 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕ (💉 Clexane) ➡️ 9/22 beba V 👶❤️

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.