Velicina ploda u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar meeneepanda

    meeneepanda

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Gin mi nije puno riječit bio, rekao je da je jako malo,baš malo malo, ali kuca,  i da dodem za dva tjedna. Nisam htjela puno ispitivat, a onda sam dosla doma i guglala -.-

  • Avatar meeneepanda

    meeneepanda

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    I da se nadovezem, vec u pocetku (na pocetku mislim sa cc 5-6 tjedana) sam morala pocet piti duphaston 3x1, i sad i dalje pijem,tu i tamo mi je na pocetku znao bit smeckasto roskasti “iscjedak trag”.

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Mislim da se ne trebas brinuti sad dok plod jos ne poraste da ti moze sve tocno reci, ali svakako nije rijedak slucaj da plod bude malo manji u pocetku pa poslije sve okej😊 ovo krvarenje moze biti od implantacije, bitno je da imas terapiju da ne dode do krvarenja vise😉

    [lilypie.com]

  • Avatar nicole12

    nicole12

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Imam i ja pitanje, naime bila sam na pregledu trudna sam 8+2, a plod odgovora 9+2? Jel to sve ok ili imam razlog za brigu? 
    Naime već dva tjedna lagano krvarim i dobila sam terapiju, ali beba i dalje napreduje i sve je ok, samo me eto ta veličina brine 

    [lilypie.com]

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    nicole12

    Imam i ja pitanje, naime bila sam na pregledu trudna sam 8+2, a plod odgovora 9+2? Jel to sve ok ili imam razlog za brigu?
    Naime već dva tjedna lagano krvarim i dobila sam terapiju, ali beba i dalje napreduje i sve je ok, samo me eto ta veličina brine


    Jel moguce da si imala raniju ovulaciju? Tipa ne 14 dan ciklusa nego 9? 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar nicole12

    nicole12

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    isabelagregorijan

    nicole12

    Imam i ja pitanje, naime bila sam na pregledu trudna sam 8+2, a plod odgovora 9+2? Jel to sve ok ili imam razlog za brigu?
    Naime već dva tjedna lagano krvarim i dobila sam terapiju, ali beba i dalje napreduje i sve je ok, samo me eto ta veličina brine

    Jel moguce da si imala raniju ovulaciju? Tipa ne 14 dan ciklusa nego 9?


    Zadnja menstruacija 25.2, prvi odnos nakon toga 5.3 ja mislim, prvi put sam trudna i svašta me snašlo od početka tako da vise ništa ne znam 😭

    [lilypie.com]

  • Missmin

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu
    Pozdrav svima! Ja sam trudna 6+1 i danas sam bila na prvoj kontroli, plod je velik samo 4,3 mm. Gin je rekla da je dosta mali (da je u “skupljenom polozaju”) , ali nista vise od toga, da je sve u redu. 
    Meni je odmah postalo muka jer mi je to treca trudnoca (prvo je bio spontani pobacaj u 12. tt, drugo biokemijska trudnoca zavrsena u 5. tt) i u prvoj trudnoci kad sam bila na pregledu, osim sto je nuhalni nabor bio povecan (3 mm) plod je isto bio dosta manji od onog kolko bi trebao biti i isto je rekla da je “skvrcen”. Krvarenje je pocelo 2-3 dana poslije i jer je bilo prejako, morala sam na kiretazu. 
    Da li netko zna kako je kod Meeneepanda zavrsilo, vidim da je imala slicnu situaciju prosle godine kao ja sad? 
  • Missmin

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu
    Pozdrav svima! Ja sam trudna 6+1 i danas sam bila na prvoj kontroli, plod je velik samo 4,3 mm. Gin je rekla da je dosta mali (da je u “skupljenom polozaju”) , ali nista vise od toga, da je sve u redu.
    Meni je odmah postalo muka jer mi je to treca trudnoca (prvo je bio spontani pobacaj u 12. tt, drugo biokemijska trudnoca zavrsena u 5. tt) i u prvoj trudnoci kad sam bila na pregledu, osim sto je nuhalni nabor bio povecan (3 mm) plod je isto bio dosta manji od onog kolko bi trebao biti i isto je rekla da je “skvrcen”. Krvarenje je pocelo 2-3 dana poslije i jer je bilo prejako, morala sam na kiretazu.
    Da li netko zna kako je kod Meeneepanda zavrsilo, vidim da je imala slicnu situaciju prosle godine kao ja sad?
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.