Vegan trudnice/mame :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mimii

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    mjesto za pitanja, savjete i ostalo :)

  • mimii

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage biljojetke, ima li nas? :)

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ima ima kako ne. :) 
    Ima par odlicnih grupa na fb: 
    https://www.facebook.com/groups/646180848858200/ [facebook.com] Zeleni zivot vege mama, Zdrava vege prehrana djece..

    Koliko dugo ste veganke? Ja skoro godinu i pol. Imamo curicu od 4 godine.. nazalost nakon toga dve neuspjele trudnoce. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Kuc kuc, ima li koga ili sam trenutno jedina veganka na ovom forumu? 
    Ps; updejt.. Trudni smo danas tocno 15tjedna! 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Ima ima, 8 godina bez mesa, 4+ veganka 😀
    I dragi i ja i beba ce biti 😀

    31tt

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    O pa to je super! Do sada sve uredno u trudnoci? Koje suplemente koristite? Ja sam danas evo bas narucila omegu, dha od algi (Royal Green, BioBio). Od prenatala koristim Solgar, prije toga od Terranove (dok smo jos bili u Danskoj, kod nas nema..), B12 i easy iron..
    Dragi nije vegan, a ni mala, iako se ja trudim da sve sto od mene dobije bude vegansko.. nazalost na ono sto joj drugi ponude ne mogu bas puno utjecati. Ali joj zato pricam od kuda sto dolazi, i sama me zna pitati…

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    A svi su nalazi uredni, jedino mi je cerviks skracen pa strogo doma mirujem. Ja uzimam Megafood baby and me 2 prenatal, B12 svako treci dan, D vitamin. Pred spavanje dha i probiotik 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Sa iHerba? Kada ste poceli sa omegom? Ja sam se potrudila da do sada svakodnevno konzumiram lanene i chiu dok mi sad evo ne dodje ovo sto sam narucila. Pa se nadam da nije ucinjena nikakva steta!  Prenatal koji sam koristila prije ovog je takodjer u sebi imao neku manju kolicinu dha.. za sad na svim pregledima sve uredno!!! Za probiotik sam cula da je dobro suplementirati pred kraj trudnoce.. imate preporuku, neki koji se ne narucuje izvana?

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Da s Iherba nema postarine ni carine ako je do 160/170kn, ali meni nije uzelo ni za taj prenatal od 350kn (pijem 1 dnevno pa mi traje 3-4mj), dok mi je prosli put za paket preko 200i nesto kn uzelo pdv. Samo u opciju shipping umjesto dhl stavite nasu postu.

    Ja isto uzimam chiu i lan, al ne svaki dan, dha za svaki slucaj pijem od kraja 1.tromjesjecja mozda

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    U nasim ljekarnama je odlican biokult probiotik, mada ja opet uzimam na Iherbu jer mi dodje dupla kolicina i jaca doza za tu cijenu, cak i nizu.

    Al ponekad uzmem biokult da promijenim.
    Ja to vise iz navike zbog candide da je drzim pod kontrolom, al nije obavezno u trudnoci

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.