Vase godine i godine truda za zacece😇

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    vuky

    Lavica27 slazem se sa svim napisanim! Puno žena tu odradi apsolutno sve pretrage, prati ovulaciju, iscekuje, nada se… i nista se ne dogada, a muski nece ni cuti za spermiogram! Nema logike!
    Mi smo sve pretrage odradili nakon 6mj pokusavanja, nakon 10mj prvi ivf ( neuspjesno ) sad nas ocekuje drugi… ja 37god, on 41god…


    Pa ne znam iskreno jel mi gore sto oni ne zele cuti za spermiogram ili mi koje ih “stitimo” jer jadni oni?  Al drago mi je da kuzis sto govorim… drzim vam.fige!!
    Marinalin i vama sretno🤞🤞🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina 29

    Mina 29

    Broj poruka: 517

    Prijavi adminu

    Ja 29 godina, muž 30.. Imamo sina od 5 godina.. Začet iz prve. Pokušavamo sad će 5. ciklus.. 
    Ako ne uspije idemo na pretrage..
    Ja sa gin.strane zdrava.. Na zadnjem pregledu prije pola godine cista.  Sa druge strane bolujem od hipotireoza i hišimota. Hormoni nisu najbolji.. 

    Pozitivna još za sada.. Puno sreće ženice ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Matea..😋😋

    Matea..😋😋

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Imam 23 godine 
    Pocelo smo radit na djetetu prije dvije godine cca.. nakon 3,4 mjeseca javio se plusic medutim slijedio je spontani nakon dva mjeseca..nakon mjesec dva ponovno poceli radit na djetetu i odmah se javio plusic.. eto imamo sad princezicu od 5 i po mjeseci ☺️☺️

    https://lb1m.lilypie.com/M2M4p1.png [lb1m.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Marinalin

    Ma nema pravila
    Zadnje dane jako puno cura znam od 35 god da je ostali idma trudno
    I onda ovdje vidim cure od 20,24 godine da ima treba duze…
    I stalno se pitan o cemu to ovisi..
    Definitivno smatram da je stres okidac podosta😱
    A takoder i meni.
    Trudimo se al sam bas sva opterecena,em godinama,em poslom,em sto su sve oko mene trudne😩😩😩


    Ja imam 44 god.pokusavali smo skoro 2 god,i sada sam trudna,nista nisam uzimala osim folne,ali sam jako vjerovala,i svima sam govorila dat ce Bog,i evo ga😊😊..sve je moguce onom koji vjeruje♥️

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    pozz, evo da se i ja oglasim, imam skoro 36g,mm 36, dvoje dice od 7,5g i 5,5g, prvo iz prvog pokusaja, drugo iz drugog. pokusavamo vec 9mj, u šestom ciklusu sam imala plus al sam izgubila bebu u 11tt, nalazi kiretaze ukazuju na mogucu trombofiliju. 

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Marinalin

    Nikol2109 tako ti je i meni za Bozic me slomilo da su blizi clabovi obitelji trudni i onda meni jos svekrva kaze;nemoj bit tuzna i ti ces ostat trudna!!! Ono koda me zale ko neku jadnicu
    I dan danas sam evo u banani 😒


    Ja ti draga moja i ne znam koliko ima djece..  Kad odem dole ave prijateljice rodjaci moja braca sviii imaju klince i to sve do 8g.. . Beba puzalica hodalica mali pričalica svake dobi.    Cijeli odmor provedem sa hrpom djece sve ih jako volim ali samo nekako zelim i svoje dobiti.   Jer ovdje kad se vratimo djeteta ni za lijeka… Neki nece neki ne mogu neki vec imaju vecu djecu.      Uf dobit cemo ih Marina sve mi sa ovog foruma doccc ce taj dan! Vjerujem vjerujem! 🍀 🍀 🍀 

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Ovdje je neki kao rezime.  Pa evo i mene..  
    🙃 Imam 36g muz 40g.. Na bebu radimo vec 2g. Uvijek sam imala uredne nalaze i cikluse.   Prije 3 g sam napravila i sve ovdje u njemackoj.. Papa i uzv (uredni) i sistematski pregled… Utvrdjeno nisko zeljezo i niska rezerva zeljeza (feritin) te blago usporedn rad stitnjace tsh… Zeljezo brzo popravili, feritin je u granici normale al treba bit jos bolji  i tsh je nakon 6 mj bio ispod 1…… To sam sve popravila prije nego smo poceli rad na bebi… Idem redovito na kontrole svaka tri mj ginekolog svaki 6mj.. Nakon 6 mj pokusavanja muz je napravio spermiogram koji je bio u granicama normale…..  U zadnji godinu i pol smo popili tonu vitamina
    🙃 Fertilup za oboje 4mj.   Ja uvijek zeljezo i folnu… Popila sam jos i fenibion 3mj…. Sad smo na orthomol natal za mene i orthomol fertil plus za njega.    Zadnji pola godine su odnosi svaki dr dan od kad prodje menga pa skoro do nove.    Jedino sad za novu smo se fino alkoholizirali i slavili i nismo pravili bebu..  Al opet je bilo dva odnosa pa sam se nadala al evo cini se da sam dobila…  Planiram opet na pretrage iako je gin rekla da nam daje fore do 3mj pa cu u kliniku… Al vise ne mogu cekatiii
    … Sretno nam svima! 🍀 🍀 🍀 🍀 🍀 

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Rita36

    Ovdje je neki kao rezime. Pa evo i mene..
    🙃 Imam 36g muz 40g.. Na bebu radimo vec 2g. Uvijek sam imala uredne nalaze i cikluse. Prije 3 g sam napravila i sve ovdje u njemackoj.. Papa i uzv (uredni) i sistematski pregled… Utvrdjeno nisko zeljezo i niska rezerva zeljeza (feritin) te blago usporedn rad stitnjace tsh… Zeljezo brzo popravili, feritin je u granici normale al treba bit jos bolji i tsh je nakon 6 mj bio ispod 1…… To sam sve popravila prije nego smo poceli rad na bebi… Idem redovito na kontrole svaka tri mj ginekolog svaki 6mj.. Nakon 6 mj pokusavanja muz je napravio spermiogram koji je bio u granicama normale….. U zadnji godinu i pol smo popili tonu vitamina
    🙃 Fertilup za oboje 4mj. Ja uvijek zeljezo i folnu… Popila sam jos i fenibion 3mj…. Sad smo na orthomol natal za mene i orthomol fertil plus za njega.  Zadnji pola godine su odnosi svaki dr dan od kad prodje menga pa skoro do nove.  Jedino sad za novu smo se fino alkoholizirali i slavili i nismo pravili bebu.. Al opet je bilo dva odnosa pa sam se nadala al evo cini se da sam dobila… Planiram opet na pretrage iako je gin rekla da nam daje fore do 3mj pa cu u kliniku… Al vise ne mogu cekatiii
    … Sretno nam svima! 🍀 🍀 🍀 🍀 🍀


    I da prvi godinu dana sam pratila ovulacije lh trakicama skoro svaki mj pik ulovila… Zadnji god dana ne koristim ih vise… A i gin mi je potvrdio ovulaciju par put jer sam se bas tad nasla na kontroli…. Tak da tapsaju me po ramenu i govore sljedeci put kad dodjes trudna si… Naslušala se toga godinama..  Al ipak nista.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Rita36 vau tvoja prica je fascinantna.
    A jos su mi gori kad me tapsaju i govore smiri se i doc ce beba!!!
    Jbt popizdim na to😤😤😤😤😤
    I kad me pitaju ima li sta novo
    Jbt kako su ljudi bezobrazni.

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Marinalin

    Rita36 vau tvoja prica je fascinantna.
    A jos su mi gori kad me tapsaju i govore smiri se i doc ce beba!!!
    Jbt popizdim na to😤😤😤😤😤
    I kad me pitaju ima li sta novo
    Jbt kako su ljudi bezobrazni.


    Ma meni ginekolog stalni govori da sam mlada 🤣🤣🤣🤣.   Da sam dole u domovini vec bi me otpisao a ovdje valda se radja sa 40+…. Sve je to utjesno na neki nacin al kad bebe nema onda sve pocne zivcirati.    Sto se okoline tice ne ispituju vise valda im ja jasno da vise mi zelimo nego oni…….. Nego Marina ova je nasa godina i imamo jos 11-12 ciklusa u njoj bit ceee nesto! Moraaa

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.