Vase godine i godine truda za zacece😇

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nikol2109

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam 21god, muž 26, 8mjeseci radimo na djetetu ali bezuspjesno, papa test uredan, imam neredovite cikluse, samim time su mi prosli mj dijagnosticirani pcos, cekam ciklus koji kasni 5dana a nije trudnoca 😣 da bih izvadila hormone da vidimo stanje s obzirom na pcos, malo me pocinje biti strah i tesko mi je sve bliske osobe su odmah uspjele ostati trudne, sad za Bozic kad smo bili kuci 3 objavljenje trudnoce… To me je bas slomilo, ali znam da moramo gledat pozitivno i nadat se najboljem, vjerujem da cu i ja ugledati a i svi vi ovdje napokon svoj +. Zelim svima sretnu i uspjesnu a nadasve plodnu  novu 2020🎊🎀

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Nikol2109 tako ti je i meni za Bozic me slomilo da su blizi clabovi obitelji trudni i onda meni jos svekrva kaze;nemoj bit tuzna i ti ces ostat trudna!!! Ono koda me zale ko neku jadnicu
    I dan danas sam evo u banani 😒

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Tonia evo i ja 4 dana pijem femisan kapi al jednom dnevno.
    Ti si ih pila 2,3 tjedna i ostala trudna?

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Marinalin

    Tonia evo i ja 4 dana pijem femisan kapi al jednom dnevno.
    Ti si ih pila 2,3 tjedna i ostala trudna?


    Marinalin ja sam taman popila jednu bočicu i ostala trudna. Vjerujem da nisu bile na odmet. Sad sam opet popila jednu bočicu i imala sam na Božić prvu ovulaciju nakon spontanog i lijepo sam ju osjetila u jajniku i trakice su tako pokazale. Vjerujem da su mi pomogle u stabiliziranju ciklusa. Pijem još folnu i prenatal koje su mi ostale od trudnoće. 

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure samo da vas ohrabrim da nista nije nemoguce. Imam 34 godine i 9.7.2019 sam rodila predivnog djecaka. Imala sam jednu biokemijsku nakon sto smo prestali paziti,to je bilo u travnju 2017.nakon toga nikako.. Pokusavali ali ne ide… Proljeće 2018.meni uzasno kasne stvari…i prije su mi ciklusi bili neredoviti.. Ali tad mi je vec bilo kasnilo vise od 15 dana.. Odem do doktorice ona mi da duphastone za izazivanje stvari…dobijem nakon par dana.. Drugi mjesec opet neko kasnjenje.. Doktorica me salje na pretrage spolnih hormona i stitnjace… Stitnjacal usporena(nisan dobila terapiju jer je bila u granicama normale) .. Hormoni lh i fsh nisu bili dobri.. Plodnost super.. Sumljaju na pcos iako jedini simptomi pcos su neredovite menstruacije.. Nisan dlakava, nemam akne.. Nema cisti na jajnicima.. Vadim i prolaktin 2 puta koji je drugi put bio ok.. Doktorica mi daje da pijem gynositol da mi se ciklis ustali.. Cijelo ljeto po pretragama i ja i muz.. Cak su me htjeli staviti na kontracepciju pa da pokusam ponovo poslije 3 mjeseca.. Ali nisam to ja htjela.. Napokon doktorica me pošalje kod endokrinologa ginekologa i on propise najmanju dozu eutiroxa i zeljezo jer mi je bilo nisko.. Sljedeci mjesec sam ostala trudna.. Tako da je kod mene vjerovatno kombinacija svega upalila.. Ali treba se i opustiti 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Bokić, imam 30 godina, muž 35. Imamo curicu od 3 godina koja je začeta nakon 10mj pokušavanja. Sada već pokušavamo 1godinu i 4 mjeseca. Nemamo još nikakvu dijagnozu. Pratim trakice, BBT a povremeno sluz i ostalo. Trenitno uzimam noćurak do ovulacije. Inače su mi ciklisi 30-33 dana, ali u zadnje ide i do 40. Ovulacije pd 16 do 24 dana ciklusa….ako do veljače ne uspijemo idemo na pretrage! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    31 godina, biokemijska nakon 2 godine pokusavanja, zatim sljedece 2 god nista dok nismo otisli na ivf. Rezultat vidite u potpisu. Ukupno 4 god pokusavanja do, nadam se, uspjesne trudnoce do kraja. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Marinalin

    Ovdje da napisemo svi svoja iskustva ❤️


    Tocno sam znala da si ti otvorila ovu temu 🤣

    Ja imam 31 god. MM 33. Pokusavamo od 9og.mj.

    Ja sam isla na briseve pa su mi nasli Ureaplasmu,sad smo zavrsili sa antibioticima i toplo se nadamo da smo je se rijesili.

    Od pomoci pijem nocurak.

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Tommy fame pa tamo u onoj grupi je Slee preporucila da se otvori grupa ova i evo ja otvorila😂😂😂

  • Avatar Mrvica2019

    Mrvica2019

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Imam 31godinu, MM 29, pokusavali smo cca 8mj, ali prvo onak opusteno bez trakica i iceg, pa kad nije islo onda sam pocela s trakicama i pazljivije pratit svoje tijelo i cikluse. Nakon 2mj koristenja trakica dogodila se trudnoca koja je nazalost zavrsila spontanim u 9t
    Sada ponovno krecemo. Ciklusi uredni, papa i brisevi uredu, ostale pretrage nismo obavljali. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.