Umjetna oplodnja u Njemackoj

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • anita86b

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

Pozdrav.nova sam ovdje imam par pitanja u vezi umjetne oplodnje u Njem.tocnije dio Bavarska,pa ako ima koja zenica za pomoc.punoo hvala 

🦋Anitram1982🦋

Broj poruka: 4259

Prijavi adminu

Javljam se. Iako sam i ja tek u pocecima mozda ti mogu pomoc. 😁 Koji si grad?

[secure.fertilityfriend.com]

👱‍♀️38g.
    👨‍🦲30g.
    👫7g.
    👰🤵 1,4g
    6 godina pokusavanja(ukupno)
    3 trudnoce( 1.izgubljena u 23TT, druga 7TT i jedna biokemijska)
    3/2020 - prva IUI - beta negativna
    5/2020 - druga IUI - beta negativna
    2.7.2020 - krecemo u postupak ICSI (Fertility Center at the Opera - München)- odgodeno
    10/20 - nadam se da krecemo sa prvim ICSI🙏

• anita86b

Broj poruka: 2

Prijavi adminu

Ee super.ja sam u Traunreut-u.,veci grad do nas je Traunstein.ja nisam jos krenula,u biti ne znam od kuda krenuti opce.planiram napravit termin drugi tjedan dok se vratim sa godisnjeg a jednostavno nemam koga pitat kud da krenem.Hvala ti unaprijed.

🦋Anitram1982🦋

Broj poruka: 4259

Prijavi adminu

Pa najprije nadi Kliniku u koju bi isla na MPO i tamo napravi termin.  I onda ce te oni sve ispitat i reci ti dalje sta trebas uraditi od nalaza. Uglavnom ti ide nalaz krvi na Hepatits i Hiv itd. Zatim ti gledaju tvoje hormone. Stitna. Spermiogram ce trebat muz uraditi. Ako ce sta trebat jos oni ce ti dalje dat upute. 

[secure.fertilityfriend.com]

👱‍♀️38g.
    👨‍🦲30g.
    👫7g.
    👰🤵 1,4g
    6 godina pokusavanja(ukupno)
    3 trudnoce( 1.izgubljena u 23TT, druga 7TT i jedna biokemijska)
    3/2020 - prva IUI - beta negativna
    5/2020 - druga IUI - beta negativna
    2.7.2020 - krecemo u postupak ICSI (Fertility Center at the Opera - München)- odgodeno
    10/20 - nadam se da krecemo sa prvim ICSI🙏

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.