Uloziva za vrsak prsta

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,trudna sam 15 tj imam jedan spontani iza sebe u 15+3tj prosle godine.S ovom trudnocom je za sad hvala Bogu sve uredu,svi brisevi i nalaxi su urefmi medutim ono sto me brine je da mi je jucer doktor na pregledu reko da sam uloziva za vrsak prsta ocito mu nije bio neki dan jer je pregled bio katastrofa reko mi je da moram mirovat da bi mi kasnije reko da se nista ne brinem da ova trudnova mema veze sa proslom i da mogu malo prosetst al vecinu vremena da odlezim nije mi dao nikakvu terapiju a narucio me na pregled za 4 tj.sad interesira me je li tko od vas bio u istoj situaciji i da je iznio trudnocu do kraja?Inace ma komplikacijama sam od pocetka i cuvam se prosetam malo i standard kucanski poslovi,uzasno sam preplasena😒

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Draga ne moj se plasit…ja znam da je to lako ovako sa strane reci jer moram priznat cjelu trudnocu san strepila od toga da se ranije otvorim iz nekih dr.razloga..ja bi ti samo dala savjet…bitno da su ti svi brisevi i pretrage ok…tvoje je da doista ozbiljno shvatis mirovanje jer je to nekad jedino sto mozemo iakoo je naj teze mislim tesko je..ja ti mogu reci da san se cuvala cjelu trudnocu i bila na iglama i od prije  tj dana tek imam dopustenje za kretanje i sve dr.aktivnosti…nisan morala basss storogooo ali svaka kontrola je bila cuvaj se pazi se i bilo me strah ista
    ..radila san sve po kuci uz zo imam dvije djece ali san radila s pauzama i dista san lezala….i evo zatvorena i sad u 37tj.a mogla san se dosta ranije otvorit i imat prijevremeni….ali san bila jakooo disciplinirana…samo budi ustrajna i sto ti doktor kaze tako i radi…bit ce sve ok….ja se raspisala..😉😉😉

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno❤na rijecima ovim cuvam se ma zabrinulo me jer nije moj doktor jucer bio a ovaj je bio jako otresit nisam ga se usudila puno ispitivat lagano prosetam i inace vecinu vremena lezim kod kuce samo me bas isprepado s nacinom razgovora jucer jos kad ne mozes nista pitat😳.svakako cu se pripazit hvala ti jos jednom 😘😘sretno od srca 

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Sad lipo miruj do iduceg pregleda ono samo sto moras radi ostatak lezi to je nsj bolje do sl.kontrole kad ce se i vidit da li se stanje mjenja i moci ces pitati ako bude tvoj doktor sve sto te zanima….znam i potpuno razumijem strahove i znam da je jakoo tesko prihvatiti mirovanje ali nekad doista je to jedino sto mi kao majke koje nosimo svoje andele samo toliko mozem napravit a biti doista discipliniran vjeruj punoo znaci i doista se s tim moze dogurat daleko pa i do samog kraja….samo hrabro i opusti se koliko je moguce bit ce sve ok….sretnooo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.