Treća trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Mirell kad čitam tvoje iskustvo dođe mi da se i ja odlučim na još jednu trudnoću nakon ove. Ja se malo osjećam ko kukavica naspram tebe jer svaki put rodim prirodno i nemam takve tegobe kao ti, a kukam cijelu trudnoću kako mi je teško. Jedino me muče godine jer sad imam 37 pa si mislim hoću li imati dovoljno energije i živaca za još jednu bebu nakon ove? Ali ovaj put ne bih toliko čekala (najstarija kćer 15 god., mlađa 7 god.)- iako i nakon druge kćeri nisam čekala nego nismo imali prilike i kad smo krenuli na bebu nije išlo. Koliko ti imaš godina ako smijem pitat i jel ova 4 trudnoća bila slučajna il planirana? Oprosti ako sam predirektna ali volim čuti tuđa iskustva jer imam želju imati 4 djece ali kao da se ne usuđujem pa tražim razloge za i protiv.

    [lilypie.com]

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Marlameri,
    evo da se ja malu ubacim.
    Meni je mama s 40 rodila trojke - prirodnim putem.
    Je se bori, ali mislim da nije kasno
    Nitko bogatstvo djece ne može nadmašiti.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Joj, mislim prirodno je začela, ali naravno, na carski.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Prijavljujem svoju trecu srecu

    [lilypie.com]

  • Avatar Rozalija

    Rozalija

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Ja imam četvero djece. Najstariji sin je 13,5, kćer 12, treći 6 i najmlađi sin 4 godine. Troje su bili planirani, a četvrti neplanirani. On je naša maza. 

    [lilypie.com]url=http://lilypie.com [lilypie.com]] [lilypie.com] [lilypie.com] [lilypie.com]

  • poccahontas

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Ima li nas i u ovoj godini??

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.