Treća trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar treća sreća

    treća sreća

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    koja su vaša iskustva s očekivanjem trećeg djeteta?moja situacija je takva da sam nakon drugog poroda od velike žene spala na štrkljavog kao modela,no to je uz stres oko brige i ostalo,nepovoljno utjecalo na moje zdravlje,zadobila sam neku ludu dijagnozu vratne kralježnice,te poslje i herniju želuca ,gerb,gastritis…ma da ne nabrajam,uglavnom tad sam umetnula mirenu jer je bilo rizično da u takvom stanju opet zatrudnim ,a i mjesečnice su postale ajme pa mi je moja gin toplo savjetovala.I tako sam se borila sa svim i svačim,djeca su rasla,i rastu,a ja sam opet tudna i sretna unatoč svim preprekama!Pitate se kako,eh pa to je već neka druga priča,ali ako je tko želi čuti,rado ču je posvjedoćiti.I također se sada nosim sa svim umorom,mučninama,povračanjima,anemijom,terapijama vrata,al sam heppy!!!Nadam se da ču ćuti još priča i komentara,puse!!!

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    meni je tek prva trudnoca ali ti zelim svu srecu. i da..dobro nam dosla na forum.

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    treća sreća


    koja su vaša iskustva s očekivanjem trećeg djeteta?moja situacija je takva da sam nakon drugog poroda od velike žene spala na štrkljavog kao modela,no to je uz stres oko brige i ostalo,nepovoljno utjecalo na moje zdravlje,zadobila sam neku ludu dijagnozu vratne kralježnice,te poslje i herniju želuca ,gerb,gastritis…ma da ne nabrajam,uglavnom tad sam umetnula mirenu jer je bilo rizično da u takvom stanju opet zatrudnim ,a i mjesečnice su postale ajme pa mi je moja gin toplo savjetovala.I tako sam se borila sa svim i svačim,djeca su rasla,i rastu,a ja sam opet tudna i sretna unatoč svim preprekama!Pitate se kako,eh pa to je već neka druga priča,ali ako je tko želi čuti,rado ču je posvjedoćiti.I također se sada nosim sa svim umorom,mučninama,povračanjima,anemijom,terapijama vrata,al sam heppy!!!Nadam se da ču ćuti još priča i komentara,puse!!!

    Evo i meni je treca trudnoca imam dva sina doma i sad cekam curicu,iskreno ja sam mislila stat na moja dva decka ali moj muz ne i eto dosla je i treca bebica.

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Ovo je stara tema ali ju podižem jer sam i ja treći put trudna (odnosno 4 ali imala sam spontani u 8 tjednu pa je ta trudnoća rano završila). Zanima me iskustvo žena koje su rađale 2 ili više puta kako vam je prošao treći porod i svaki dalje. Meni je drugi porod bio kraći ali bolniji i teži od prvog i sad ne znam šta me čeka ovaj treći put. Prvi porod je trajao od puknuća vodenjaka do izgona točno 12 sati, drugi je trajao 8. Oba puta sam dobila drip. Ovaj put bih voljela izbjeći drip ali svaki put mi pukne vodenjak i onda me strah čekati kod kuće da se ne bi nešto zakompliciralo. I sporo se otvaram iako sam većinu trudnoće bila otvorena i morala piti tablete da se ne otvaram više. Ovaj put sam isto već u 27 tjednu otvorena 1 prst ali ovaj put ne pijem tablete iako su mi ih dali već mirujem- koliko mogu uz kućanske poslove i povremeni odlazak na posao. Nadam se da ću zato ovaj put izbjeći drip jer ću se otvarati normalno. Zanima me vaše iskustvo sa trećim porodom. Jer kod mene ne vrijedi pravilo da je prvi najgori pa se nadam da neće treći bit najgori. I jel i vas bolila maternica nakon poroda? Nakon prvog me nije bolila ali nakon drugog bolovi su bili kao trudovi. Svaki put kad bi mala sisala mene su rasturali bolovi. Hoće li tako bit i nakon trećeg poroda? Nadam se da ima vas koje ćete podijeliti vaše iskustvo!

    [lilypie.com]

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    i mi čekamo treću bebicu , imamo curki i dečka i sad nam dolazi još jedna curica, i jako se veselimo, mene čeka treći carski tako da se lijepo psihički pripremam na to :)

    Bog je velik!

  • Avatar lilili77

    lilili77

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Također treća trudnoća..21tt..kod kuće dvije curice a sada nam navodno stiže bracika:)))i do sada mi je ovo najteža trudnoća..sve mi je teško..boli kad hodam i samo mi se spava..prva dva poroda su bila odlična a sad me strah da nas treći porod neće iznenadit pa bude katastrofa:))

    [lilypie.com]

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Treca sreca dobro nam doslana forum.. Imam dvoje djece i sada evo godinu dana se trudimo da dobijemo jos jednubebicu u nasem zivotu. Ako dao Bog sto urodi plodom uzimam si za pravo da ti se javim i pitam pokoji savjet 

    [lilypie.com]

  • Beba16

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    ženice, i meni je ovo treća trudnoća. prva dobra-porod ok, malo šavova. druga dobra-porod bez šava, brzo tekao samo sam cijelo vrijeme morala ležat na lijevom boku pa me zato leđa malo više bolila dok nisam počela “tiskati”.
    Razlike koje sam ja primjetila je u tome što imam osjećaj da me “doli” zna zaboliti - je li to zato što beba udara-doli su nogice ili tko zna zašto. I kad se dignem nakon sjedanja, osjećam kosti kako krckaju u preponama. Vjerojatno je sve to povezano.
    Inače je sve ok.

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Izgleda da nema puno žena koje su rodile 3 put već samo mi koje smo trudne treći put. A zato ćemo mi podijelit svoja iskustva pa će druge curke imat naša iskustva. Jedino što je meni razlika između zadnjeg poroda i sad 7 godina, a navodno se zdjelica vrati na svoje mjesto nakon 7 godina tak da je meni kao da prvi put rađam. Koliko sam skužila da žene koje imaju male razmake između poroda treći put često rode da čas. Ja sam već rekla doktoru da bih ovaj put bez dripa pa ćemo vidjet. I nadam se da će vrijedit ona izreka treća sreća pa da će ovaj put ići brže nego prva dva puta.

    [lilypie.com]

  • Avatar mirell

    mirell

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Draga Marlameri, meni je ovo četvrta trudnoća, predhodne tri trudnoće su bile carski rez tako da ti na žalost ne mogu reći ništa o prirodnom porodu. Inače sam heparinska trudnica (svakodnevno pikanje heparinskim injekcijama za razrjeđivanje tj. viskoznost krvi) s problemima sa štitnjačom, sve trudnoće se savršeno dobro osjećam, osobito treća a i ova trudnoća mi je divno krenula  . I nakon svakog idućeg carskog ja sam se brže oporavljala 

    2002.Gabriel
    2007.Luka
    2011.Jakov
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.