Trudnoca - početak ozujak, travanj 2017 :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Bok! Ajmo curke koje ste tek ostale trudne (3,4 mjesec razmjeniti iskustva!)

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Bok Tenica :)
    Meni se broji od 16.3. Simptomi prije kašnjenja M: umor od 20h. Identično kao u prvoj trudnoći (koja je bila školska od početka do kraja). Nakon kašnjenja M simptomi bolne cicke, umor, ponekad malo mučno. Sve u svemu podnošljivo. 
    No, ova trudnoca me malo iznenadila. Prošli petak se pojavio smeđi iscjedak, dva dana. Na uzv se nista nije moglo vidjeti. Jucer kontrola, vidi se gv, ali kaze doktor da je ZV premala, zametak se ne vidi, za sto on kaze da se trebalo vidjeti. Također imam i hematom, mali. Izvadila betu, koja je u redu, pa ima šanse da je sve u redu i da cu na kontroli slijedeći petak ugledati svoju točkicu. 
    kakva su vasa iskustva? Iskreno se nadam da ne prolazite kroz ovakve agonije i da vam ne prolaze razno razna pitanja kroz glavu. 

    [lilypie.com]

  • nina36

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Zadnja menstruacija je bila 1.3. Saznala sam da sam trudna krajem 3.mj. Simptomi: bijeli pojacan iscjedak, bolne cicke i napetost u trbuhu, malo zgaravice i podrigivanja. Ali to je to. Cekam jos uvije prvi pregled koji je 25.4., jer mi je bila na godisnjem ginekologica. Pijem folnu i uglavnom se ok osjecam osim navecer nekad,zna mi bit veci trbuh i navecer mi zna bit malo mukica. Trudim se hranit se zdravo sto vise,pijem smoothije,jako mi pase voce i sladoledi..nadam se da ce bit sve ok na pregledu u utorak,ne mogu ga docekat

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Eto da se i ja ukljucim.Moja zadnja m je bila 2.3., ali moja trudnoca je iz ivf.Za sad koristim utrogestane i pijem folnu.Simpomi su mi napuhanost, povecane grudi,pojacana žeđ i naravno glad.primjetila sam da mi povremeno dolazi nalo mucno ali nista strasno, dode i prode, ali mi se ne povraca.Prvi pregled sam imala prije 2 tjedna, u ponedjeljak odem na drugi.Za sada je sve u redu.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Cure hvala sto ste se odazvale grupi! 
    Ja sam tek jucer vidjela + na testu :)) a mozda se i prerano.pocela veseliti….danas sam imala mali smedi iscjedak (kao tanka krpica) pa mi je sreca malo splasnula…. jedva cekam ponedjeljak i odmah na pregled! Zadnja M. Je bila 25 3.
    Inace, simptome neke posebne nisam imala (grudi malo bolne, grcevi u jajnicima koji traju par dana -inace samo 1 dan)
    Mislim da je malo prerano za simptome….:))

  • Avatar Mrs. Bešić

    Mrs. Bešić

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Zdravo žene :) zadnja menstruacija je bila 4.3. Moji simptomi su osjetljive grudi, i zatvor 😯. Pijem femibion 1.Na prvom UZ sam bila 17.04. srculence kuca, sve je za sad uredu, jako sam sretna, ali u isto vrijeme i zabrinuta, nadam se da će sve bit OK :) 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Jagoda1

    Jagoda1

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Bok curke! :) čestitam svima! :) :)  Evo javljam se i ja. Zadnja menstruacija 20.3.,i plusić (njih dva, za svaki slučaj, hahaha) pojavili se u prije par dana. Tek sam sredinom 5.mj naručena na prvi pregled. A simptomi… Jaka grčenja u donjem dijelu trbuha,bolne grudi, žeđ, podrigivanje, zgaravica malo,  umor, smeta mi hrana tj.nekako se jedva natjeram jesti. Ali osjećam se dobro  Neznam da li da počnem već sada piti folnu ili da čekam pregled, savjet?? 

  • anitrammm

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Čestitam cure! 
    @Tenica iz druge teme, nadam se da je sve dobro!
    @Jagoda1 slobodno počni piti folnu, preporuča se piti i onima koje tek žele ostati trudne 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagoda1

    Jagoda1

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    @anitramm - ok, onda ću krenuti. Hvala na savjetu :) 

    Tenica

    Cure hvala sto ste se odazvale grupi!
    Ja sam tek jucer vidjela + na testu :)) a mozda se i prerano.pocela veseliti….danas sam imala mali smedi iscjedak (kao tanka krpica) pa mi je sreca malo splasnula…. jedva cekam ponedjeljak i odmah na pregled! Zadnja M. Je bila 25 3.
    Inace, simptome neke posebne nisam imala (grudi malo bolne, grcevi u jajnicima koji traju par dana -inace samo 1 dan)
    Mislim da je malo prerano za simptome….:))

    Tenice, jesi li ponovila test? 

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke,
    Evo meni kasnila 4 dana napravila kućni test prije 3 dana i ispao pozitivan! Imam aplikaciju na mobitelu moj kalendar koji kaze da sam trudna 5 tjedana. Išla jučer kod ginekologice kod koje sam ponovila test. Test je bio opet pozitivan ali jako svijetla crtica kaze da je to zato jer je sam početak trudnoće. S obzirom da znam tocno kad je bio odnos (prije 3 tjedna) a pocetak zadnje menstruacije prije 5 tjedana da li sam ja trudna 3 ili 5 tjedana tj kako vi to racunate? Jer mi je doktorica rekla da prije 6-7 tjedna nemamo kaj raditi, pa da znam o kojih 6-7 tjedana je mislila 🙈

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.