Trudnoca nakon ovulacije

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mmare123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok,
    Imam 19 godina sam na ginekoloskom pregledu na kojem mi je doktorica rekla da vidi zuto tijelo tj da se ovulacija vec gododila. Tri dana kasnije imala sam nezasticeni spolni odnos pa me zanima spostoji li sansa nezeljene trudnoce te je li inace moguca trudnoca nakon sta je ovulacija zavrsila. Ne znam kada ce mi doci sljedeca menstruacija jer su dosta neredovite pa ne znam kada se testirati.

    Unaprijed hvala na odgovoru!

  • Dana23

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Nakon ovulacije jajna stanica ne živi dulje od 12-24 sata tako da je nemoguća trudnoća ukoliko je spolni odnos bio nakon 3 dana.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.