Trudnoca nakon konizacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Sjecam se kad mi je recena dijagnoza.. (prvo sam 2 puta kroz par godina imala cin1) koliko sam bila sokirana.
    Ali vise iz razloga jer sam ni godinu prije bila na papi i bila je ok i igrom slucaja odem privatno i covjek me nazove i kaze da je stigao nalaz i da nebi preko tel.,niti slao (jer inace posalje kuci) nego nek dodjem.
    Znala sam odma da je bar cin3 jer sve manje bi rekao. I kad mi je objasnio najvjerojatniji scenariji propusta moje ginekologinje poludila sam!
    Ali dalje kroz postupak, kolposkopiju, biopsiju..sam bila stalno nekako pozitivna i opustena. Isti taj privatnik mi je preporucio kod kojeg dr.u bolnici da odem i nisam pogrijesila. Stvarno je napravio kako treba. Bar se do sada pokazalo tako.
    I citala sam i trazila tako ko i ti tudja iskustva i svasta se nadje na netu, na forumima, ali u svojoj blizini nisam bas imala puno iskustava. Srecom za njih!
    Nekako je eto sve proslo kao pored mene. I ovo skracivanje cerviksa moze i ne mora biti posljedica toga.
    Ne mogu reci da mi s vremena na vrijeme ne proradi u podsvjesti neki strah, ali onda se malo nasamaram  i dozovem pameti da se bezveze sekiram i pusem na hladno. Pratit cu kao i do sada i ako sta bude reagirat.
    U medjuvremenu odrzavat imunitet sto jacim i to je ono sto je u mojim rukama.
    Inace ne znam jel znas, vjerujem da da, ali evo za svaki slucaj, da hpv proradi kad je imunitet slab. Beta glukan je dusu dao za borbu protiv toga. Imas ga od raznih proizvodjaca pa tako i cijena i jacina.. Preko iHerba se moze dosta jeftinije proci. A imas i kucnu verziju bombe za imunitet. Med, djumbir, limun i bijeli luk. Ne znam tocno omjere, mozes ih naci na netu, ali ja sam pocela vec odokativno muckat.
    Eto!
    Pozitivno dalje i nema na cemu!!!
    Obzirom da je ovo najkonkretnija tema vezana za to i da se post nece zatrpat medju njih 100 ostalih tipkamo se ovdje kad budes htjela. Pisi kako se razvija situacija, bebac, ti..ali ne sumnjam da ce sve biti u savrsenom redu!!

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Evooooo da se javimmmm..i to s nevjericommm al preeeesretna..nalaz za hpv je negativannn..nisam ocekivala jer mi je papa dosao hpv?tako je pisalo..bila san uvjerena da nema sanse da bude negativan…kad onooooooo……uffffff…preeeesretna san….eto…idemo dalje….😍😍😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Sjecam se kad mi je recena dijagnoza.. (prvo sam 2 puta kroz par godina imala cin1) koliko sam bila sokirana.
    Ali vise iz razloga jer sam ni godinu prije bila na papi i bila je ok i igrom slucaja odem privatno i covjek me nazove i kaze da je stigao nalaz i da nebi preko tel.,niti slao (jer inace posalje kuci) nego nek dodjem.
    Znala sam odma da je bar cin3 jer sve manje bi rekao. I kad mi je objasnio najvjerojatniji scenariji propusta moje ginekologinje poludila sam!
    Ali dalje kroz postupak, kolposkopiju, biopsiju..sam bila stalno nekako pozitivna i opustena. Isti taj privatnik mi je preporucio kod kojeg dr.u bolnici da odem i nisam pogrijesila. Stvarno je napravio kako treba. Bar se do sada pokazalo tako.
    I citala sam i trazila tako ko i ti tudja iskustva i svasta se nadje na netu, na forumima, ali u svojoj blizini nisam bas imala puno iskustava. Srecom za njih!
    Nekako je eto sve proslo kao pored mene. I ovo skracivanje cerviksa moze i ne mora biti posljedica toga.
    Ne mogu reci da mi s vremena na vrijeme ne proradi u podsvjesti neki strah, ali onda se malo nasamarami dozovem pameti da se bezveze sekiram i pusem na hladno. Pratit cu kao i do sada i ako sta bude reagirat.
    U medjuvremenu odrzavat imunitet sto jacim i to je ono sto je u mojim rukama.
    Inace ne znam jel znas, vjerujem da da, ali evo za svaki slucaj, da hpv proradi kad je imunitet slab. Beta glukan je dusu dao za borbu protiv toga. Imas ga od raznih proizvodjaca pa tako i cijena i jacina.. Preko iHerba se moze dosta jeftinije proci. A imas i kucnu verziju bombe za imunitet. Med, djumbir, limun i bijeli luk. Ne znam tocno omjere, mozes ih naci na netu, ali ja sam pocela vec odokativno muckat.
    Eto!
    Pozitivno dalje i nema na cemu!!!
    Obzirom da je ovo najkonkretnija tema vezana za to i da se post nece zatrpat medju njih 100 ostalih tipkamo se ovdje kad budes htjela. Pisi kako se razvija situacija, bebac, ti..ali ne sumnjam da ce sve biti u savrsenom redu!!


    Draga kao sto vidis nalaz hpv mi je negativan…iskreno nezz kako je to moguce u jednu san u nevjerici jer ono na papi ke pisalo hpv?i za mene to nije bio upitnik nego tocka gotova stavr..i danas kad je nalaz dosa ja jednostavno ne mogu virovat…ajmeee draga znas kolikooo san beta glukana ja popila..ufff uff nema im broja…reci mi samo jel si kroz trudnocu pila sto dodatno od vitamina..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Eto vidis!! Super! A kakav ti je papa? Ako je dobar mozda je na njemu samo bilo naznaceno da se testira na hpv, a ti mislila da je pozitivan?
    Uglavnom sad napokon mozes uzivati u trudnoci i lijepo dan po dan, tjedan po tjedan i evo jos jednog zlata.
    Nista posebno. Na pocetku folnu i onda one trudnicke vitamine. Ja sam u Njem.pa da ti kazem naziv ne vrijedi. Jedino sto su bile po dvije tablete. Jedna miks vitamina i jedna posebna samo Omega3, ali mislim da se to sve svede na isto. Sve su to prenatali. Onda mi je u toku tog skracivanja cerviksa uvela i dodatno magneziji cisto zbog preventive kontrakcija.

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Eto vidis!! Super! A kakav ti je papa? Ako je dobar mozda je na njemu samo bilo naznaceno da se testira na hpv, a ti mislila da je pozitivan?
    Uglavnom sad napokon mozes uzivati u trudnoci i lijepo dan po dan, tjedan po tjedan i evo jos jednog zlata.
    Nista posebno. Na pocetku folnu i onda one trudnicke vitamine. Ja sam u Njem.pa da ti kazem naziv ne vrijedi. Jedino sto su bile po dvije tablete. Jedna miks vitamina i jedna posebna samo Omega3, ali mislim da se to sve svede na isto. Sve su to prenatali. Onda mi je u toku tog skracivanja cerviksa uvela i dodatno magneziji cisto zbog preventive kontrakcija.


    Upravi san nasla svon nalaz konizacije skraceno mi ie 3.5×2.2cm…eto…iskreno jos uvjek mi ta brojka nista ne znaci osim sto mi dok svaki put kaze usca ima dovoljno..koliko je kod tebe ticno skraceno??..papa mi je bio ok..al na njemu je samo pisalo hpv?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Ako je sa upitnikom mozda je samo bila naznaka..
    Joj ja nemam pojma koliko. Morala bi trazit po papirima. Ma nemoj se opterecivat sa mjerama i brojkama. Bitno da su ga odstranili i da si dobro i da ti doktor kontrolira duzinu cerviksa. Meni ga je mjerila vaginalnim uzv na svakom pregledu do 34.tjedna. Onda je rekla sad vise nije bitno i sad npr.uopce ne znam koliki je i briga me  I najcesce kazu da kad se smanji da vise ne “raste”, a kod mene je bilo stvarno svega, pa cak i sa 17mm na 27mm, tako da svi smo mi individualni!

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Ako je sa upitnikom mozda je samo bila naznaka..
    Joj ja nemam pojma koliko. Morala bi trazit po papirima. Ma nemoj se opterecivat sa mjerama i brojkama. Bitno da su ga odstranili i da si dobro i da ti doktor kontrolira duzinu cerviksa. Meni ga je mjerila vaginalnim uzv na svakom pregledu do 34.tjedna. Onda je rekla sad vise nije bitno i sad npr.uopce ne znam koliki je i briga meI najcesce kazu da kad se smanji da vise ne “raste”, a kod mene je bilo stvarno svega, pa cak i sa 17mm na 27mm, tako da svi smo mi individualni!


    Da bass koliko vidim ko tebe svega…jaooo ti brojis skrozzzz sitno..ufff mogu mislit koliko si ubudena..nadam se da ce mo ostat u kontaktu i druzenju i da ce se moci pofalit da smo i mi dogurali do termina😉😉😉😉

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Svega, svega i evo danas termin, a on jos ne daje znakove da bi se selio! 🙂 A kod mene su osjecaji i misli Boze sacuvaj! Iz minute u minutu drugaciji!
    Ja vjerujem da hocete jer na kraju rijetko tko s ovakvim problemom zapravo ima problema i rodi ranije. Vecinom bude tresla se brda rodio se mis 😁😘

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Svega, svega i evo danas termin, a on jos ne daje znakove da bi se selio! 🙂 A kod mene su osjecaji i misli Boze sacuvaj! Iz minute u minutu drugaciji!
    Ja vjerujem da hocete jer na kraju rijetko tko s ovakvim problemom zapravo ima problema i rodi ranije. Vecinom bude tresla se brda rodio se mis 😁😘


    Ufffff danas je taj dan….aj sretno draga….to je nesto naj najjj lijepse svog misica prvi put dobit u ruke….eto cestitam vi ste dosli do samogggg kraja….javi se kad rodis🤗…i punooo srece…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.