Trudnoća na društvenim mrežama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mona5

    Mona5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Slažem se sa svime ….znaci prva slikica eventualno kad se malo vidi stomacic…cisto ono da ima …a ovo ostalo kako ti je zgaravica,zatvor,gluposti nikako…a bebica kad se rodi mozda samo bliski prijatelji i rodbina i to je to.,….:-) 

    Mona

  • Avatar Fluffy2

    Fluffy2

    Broj poruka: 645

    Prijavi adminu

    Zanimljiva tema koju nazalost trudnice i mame razumiju. Kazem nazalost jer sam ja prva imala ruzna iskustva s prijateljicama koje su se izlajale za moju trudnocu meni nebitnim ljudima  na samom pocetku. Neki ljudi zaista ne shvacaju sto je to intima. I jos se naljute kad im pokusas objasnit.
    Zatim postoje one prijateljice koje me pitaju mogu li na mome zidu objavit neku slicicu ili nesto vezano uz trudnocu. Ja ka kazem ne!!
    Ako se dogodi da netko javno spomene trudnocu na faceu, toj osobi posaljem por i zamolim je da istu izbrise.
    Inace nisam protiv slika ni nicega ali u ovakvoj situaciji jesam..
    Slike djece su mi ok ako su pristojne i slatke i nisu preceste. Drago mi je vidjet necije dijete s vremena na vrijeme nikako svaki dan!
    Sreca nemam među prijateljima ‘bisera’ kao neke od vas inace bi ih izbrisala  

    Fluffy

  • Becks

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ma tako i meni sestrična iz Australije stalno piše na zid: pa kako trudnoća, pa jesi već rodila, pa kako će se zvati dijete, pa ništa mi ne odgovaraš… i tako sam ja to redom sve brisala i ne odgovarala joj dok se nije naučila obratiti mi se s privatnim pitanjima u inbox za poruke :)
    A što se tiče objava i slika - fejsbuk ionako ne smatram mjestom za objave tipa: promijenila sam posao, udala se, trudna sam, nego više za neko reagiranje na događanja oko mene, kad mi je nešto zanimljivo, fora i sl. (a i takvih imam cca deset godišnje), tako da se ni ova objava nije našla na fejsu. Slično je i sa slikama. Ne pada mi na pamet pothranjivati maštu kojekakvih pedofila i potencijalnih pedofila slikama svog djeteta kad se rodi, a ni nadalje. Kad naraste, ako bude htjela, već će se pojaviti na društvenim mrežama, a do tada je na nama da je usmjerimo oko njihovog sigurnog i odgovornog korištenja…

  • Becks

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    E,da, a što se ekstremnih frendica tiče, imam jednu koja je u podne napisala da ide u rađaonu (dakle, do tada je bio live streaming), a već nešto iza dva se pohvalila sa slikom, imenom i dimenzijama djeteta… dakle, dugo je i izbivala :D

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Becks


    E,da, a što se ekstremnih frendica tiče, imam jednu koja je u podne napisala da ide u rađaonu (dakle, do tada je bio live streaming), a već nešto iza dva se pohvalila sa slikom, imenom i dimenzijama djeteta… dakle, dugo je i izbivala :D

    Heheheheh i ja sam bome jednu “ispracala”, ali ta je bila dosadna ko proljev sa svojim svakodnevnim visestrukim statusima, tako da sam jedva cekala da rodi  ali nisam je izbrisala ni hajdala, cisto me zanimalo “dokle moze ic?!”. Veselim se zbog nje, uistinu, i draga mi je, ali meni je bilo vidjeti njenu sliku uzv-a degutantno. Tad nisam imala doticaj sa takvim slicicama, i bilo mi je gadno vidjeti to iako obozavam djecu i bebice. Objave o drugim trudnickim problemima necu ni spominjat, mogla bi do sutra…

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Ashley

    Ashley

    Broj poruka: 504

    Prijavi adminu

    Ne pada mi napamet dijeliti na face  da sam trudna, koliko sam trudna i išta. Još manje pisati o problemima, hormonima….
    Moje tri frendice koje znaju da sam trudna, znaju također da ne volim da se moja intima dijeli, da se o meni priča a kamoli da me o tome pitaju na Face. Svi naši razgovori o trudnoći su na kavicama ili putem telefona, jer dvije ne žive u Zg. 
    Imam nekoliko frendica koje su na Face jedino pokazale sliku djeteta kada je imalo već par mjeseci i na taj način obznanile  da su bile trudne i da su rodile. To mi je ok, vjerojatno ću i ja tako  oko Božića, Nove godine, kada se oporavim od poroda i prilagodim novonastaloj situaciji.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.