Trudnoća na društvenim mrežama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Silvia3

    Silvia3

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Joooj ja mislim da mi netko tako napadne zid na fejsu o mojoj trudnoći a da ja prva nisam dala naznake javnosti da sam trudna pa poludila bi… iako mislim da mi to nitko nebi napravio jer znaju kako bi reagirala…a sad nikad se nezna…u svakom slučaju ta ista osoba bi me itekako čula

    [lilypie.com]

  • Aslan

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Uh, ja isto smatram da je trudnoca intimna stvar bezobzira koliko je to danas postalo moderno da se stavljaju slike ultrazvuka pa iz radjaone i tako…Ja osobno sigurno necu stavljat niti muz slike djeteta na fejs cim se rodi. Za takve stvari uostalom imamo whatsup itd gdje sliku saljes ljudima koje to zaista i zanima ciji broj imas i u kontaktu si. Stavljat sliku na fejs odmah cim se rodi… ja osobno stvarno ne razumijem. Tko voli nek izvoli…
    p.s. usput, isto ljudi koji cuju za trudnocu ali ne kazes im ti nego netko treci pa ti salju por tipa eeeej cula sam da su trudna jel istina,?hahaaa

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Evo sam naletila na ovo: 

    www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=mame&id=801434

    Posebno mi je draga zadnja tocka, iako ni druge nisu za zanemariti.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Lollypop


    Evo sam naletila na ovo: 

    www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=mame&id=801434

    Posebno mi je draga zadnja tocka, iako ni druge nisu za zanemariti.

    Ovo sa golotinjom mi je totalno neshvatljivo! Al fali im još objavljivanje selfija svaka tri dana s komentarom: jel mi trbuh prevelik/premal za moje tjedne trudnoće i slično 

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Nixie


    Lollypop


    Evo sam naletila na ovo: 

    www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=mame&id=801434

    Posebno mi je draga zadnja tocka, iako ni druge nisu za zanemariti.
    Ovo sa golotinjom mi je totalno neshvatljivo! Al fali im još objavljivanje selfija svaka tri dana s komentarom: jel mi trbuh prevelik/premal za moje tjedne trudnoće i slično 

    Hahahaha to jos nisam vidjela hahahaha

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Blago tebi  I ja bi voljela da nisam 

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Je li znas koju grupu na fejsu da je produktivna? Sumnjam da postoji neka lisena gluposti u potpunosti, ali barem da je ok, da se da nesto naucit?

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Meni su sve u koje sam do sada ušla samo dizale živac, tako  da nemam niti jednu koju bi preporučila, osim naravno MODERNE PLATNENE PELENE. Jest da je najviše tema vezano uz platnene pelene jer smo zbog toga tamo, ali i kad god tko pita za neki savjet ili nešto mame stvarno budu super i uvijek imaju korisnih prijedloga 

  • Avatar Baby1

    Baby1

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Koliko sam primijetila, na raznim stranicama na fejsu vezanim uz trudnoću, majčinstvo, i sl. žene samo jedna drugu pljuju i kritiziraju, tako da se osobno nikad ne upuštam u nikakve rasprave. Radije dođem ovdje na Klokanicu gdje znam da ću uvijek dobiti podršku i savjet.  Istina, ima žena koje postavljaju takva nebulozna pitanja da mi se to uopće ne da ni čitati… na tim stranicama ostajem jer se zna naći poneki dobar članak ili nagradna igra hehe 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Da, ne zelim te “piskila sam iza odnosa jesam li trudna” stranice, niti one “kako ne dojis losa si majka”. Nego neku ok stranicu, kao klokanica, di mogu samo citat bez da popizdim. Bas cu vidit tu moderne pelene

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.