Trudnoća na društvenim mrežama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    I da, nervira me i kad ja ništa ne pišem o trudnoći i onda se pojavi neka pametna koja svake tri minute mijenja status i komentira sve šta stigne i onda mi fljesne na zid il komentira neku sliku s nečim u stilu, a trudnice moja i tak to. Nema veze s vezom, ko da mi namjerno prkosi jer ja ne dijelim takve info po društvenim mrežama. Onda kad ju lijepo zamolim da to ne radi jer ja ne volim da se sve moje javno zna se čudi ko da sam pala s Jupitera. Eto. Neću više. Ispričavam se za svoje frustracije 

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Samo daj  meni je to uber zanimljivo, bar se nasmijemo  ja sam mislila da je slika sa uzv-a na coveru nesto najlosije sto sam vidjela u zivotu (onak, u stilu gotovcevih degutantno), dok nije stavila da jede sljive jer…

    Pricala mi je jednom jedna medicinska sestra kako joj je prije nekoliko godina dosao ponosan otac u ordinaciju sa slikom iz radaone i da je u ruci doslovno imao fotku djetetove glavice kako izlazi..i da je to svima pokazivao.. Mogu samo reci “sreca da tad nije bilo fejsa!”.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ajme meni, majko mila. Čudo. Kužim ja da su ljudi sretni, al ono mislim, jel. Gdje smo mjeru i granice izgubili 

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Upravo iz tih razloga sam prije 3mj i obrisala fb. Jednostavnije mi je bilo deaktivirat racun nego brisat svakog pojedinacno jer da sam to radila ostavila bi samo ljude s kojima se svakako vidjam svakodnevno sto znaci fb mi ni ne treba. Postali smo robovi neke fucking drustvene mreze,ko ce imat bolju profilnu,vise lajkova,selfie ovo,ono! Da vam pravo kazem sve mi to ide na neku stvar! Trudnoca je velika sreca i jasno nam je svima ono da si happy jer si trudna, pa de sad objavi selfie kad krene glava izlazit van! Uf, alergicna sam na te likuse s fejsa a sto se tice mene,generacija sam modernog doba i fejsa i evo moram priznat da mi je super bez njega!kao da ga nikad nisam ni imala!

  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Ja sam tek s 20 tjedana napisala nešto što je moglo samo slutiti na trudnoću,naravno oni koji su znali su skužili o čemu pišem pa su i drugi po njihovim komentarima shvatili.I inače ne dijelim baš detalje iz svog života po fejsu,možda ponekad nešto napišem.A imam frendicu koja ima 10 stausa dnevno,od toga s kojim gelom se tuširala,od toga koliko je dijete puta bljucnulo,do toga da izvješatava šta je kuhala,koliko je opeglala.I onda ju stavim na opciju da ne vidim njene objave jer mi se riga od nje.Ali još više me živciraju ljudi koji na fejsu svoj život predstavljaju kao savršen,a znam ih i znam tko su i što su.To mi je još jadnije.I onda kad mu nešto kometiraš obriše tvoj komentar da nebi nedaj Bože netko shvatio da laže.

    Andrea

  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    A dosta dobru frendicu sam izbrisala,jer je vidjela da ja ne namjeravam objaviti da sam trudna pa je ona brže bolje to napisala na mom zidu.Bilo je kasno navečer,ja sma to obrisala i napisala joj da mi ne treba odvjetnik,da kako može tako nešto pisati u moje ime.Naravno naljutila se.I još se pitam jesam zbilja pogriješila što sam tako reagirala,što vi mislite?

    Andrea

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Deja, meni muževa šogorica zna raditi takve stvari, ja svaki put uredno obrišem njen post, a sve si razmišljam da potpuno blokiram mogućnost pisanja po mom zidu, i njoj i svima ostalima jer tko zna što će sve biti jednom kad svima kažemo za trudnoću. Ja to nisam planirala objavljivati na fejsbuku, ali nekako sumnjam da bi mnogi mogli preuzeti na sebe tu zadaću.

    [lilypie.com]

  • Avatar Deja7

    Deja7

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    pa da,to je grozno.Pa ako ja nista o tome ne pišem,otkud nekom drugom pravo

    Andrea

  • Avatar Vmnina

    Vmnina

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Maa zakljucan zid i amen

    [tickers.cafemom.com]

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Ljudi u tome ne vide problem jer je njima to normalno. Sjećam se jedne velike svađe s najboljom prijateljicom koja je na fejs stavljala slike s mora, profilna joj je bila u badiću sa svime na izvolte; i onda je htjela staviti slike na kojima sam ja u badiću (snimljene na tom istom ljetovanju). Ja sam se usprotivila i rekla da ni slučajno ne stavlja, a ona se naljutila. Dobila sam prodiku da trebam biti ponosna na svoje tijelo i bla bla. Nije pomoglo ni kad sam joj rekla da su mi prijatelji na fejsu i asistenti i profesori s faksa, danas i šefovi u firmi i razna ekipa koja nema što znati o mojim intimnim stvarima.
    Bila je to gadna svađa jer njoj nije bilo jasno u čemu je stvar.
    Pretpostavljam da kako je ona mislila da se trebam ponositi slikama u badiću, tako netko misli da se trebam ponositi trudnoćom. Samo što meni ponositi se nečime i staviti to na fejs nisu dvije iste stvari.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.