Trudnoca ili ne

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    suncica23

    Julie

    suncica23

    Julie

    suncica23

    Julie

    Dobro cure pa jeste vi uopće pohađale školu, imate li ikakvo obrazovanje?????
    Kakva su ovo pitanja????
    Vi sumnjate na trudnoću a menga još nije ni na vidiku…..pa dajte vise s tim glupostima 🙄🙄🙄🙄🙄

    Naravno da sam isla u skolu,ali jednostavno nakon toliko pokusaja vise i ne znam sta da mislim niti kako da se osjecam,a tebi se izvinjavam ako sam te povrijedia time sto zelim da mi neko kaze svoje iskustvo i mozda me time utjesi i da mi neku nadu.

    Pa onda bi valjda trebala znati da prvo treba izostati menga i napraviti test. Na ovo ti ne bi znao dati odg ni najbolji ginekolog, u ovulaciji zna biti bolova da sad ne objašnjavam zašto, i to je normalno, glava boli ako je tijelo dehidrirano i zbog još sto drugih razloga a ne nužno zbog trudnoće pa sad ti vidi……
    Ja nisam povrijeđena već jednostavno ne mogu vjerovati da netko može takvu glupost
    Forum i je za to da bi se dijelila iskustva ili se varam???
    Evo ti si jako pametna pa mi kazi ako i tome grijesim.A to sto sam ti rekla da si povrijedjena nisam mislil bukvalno nego je to znacilo da previse pametujes i bolje da ne pises takve komentare jer ako nekome ne mozes pomoci nemoj bezveze ni glumiti da si pokupila svu pamet ovoga svijeta.

    Tebi nema pomoci 😂😂😂

    Po svemu sto si napisala ocigledno je sa si ti ta kojoj nema pomoci,jer spustiti se toliko nisko i vrijedjati nekoga ko se dugo vremena bori da ima djecu i ko svaki mjesec moli boga da ostane u drugom stanju je stvarno bez rijeci.Umjesto da ohrabris nekoga kazes neku lijepu rijec ti se tako ponasas.Vjerovatno vec imas djecu ili uopce nisi jos uvijek u planu pa ne znas kako je to dugo vremena se boriti.Ako nekoga ne mozes ohrabriti i pomoci bolje je presutiti.


    Znas sto cu ti reci. Ovo sto ti radis je cisto ruganje i vrijedanje necije inteligencije. 
    Sadi pukla na drugu temu sa jos hrpom “novih” simptoma kako bi uspjela sto? 
    Zeno draga ili tko vec jesi, ako se dugo boris za bebicu onda bi trebala biti upucena u kojesta i kako se sto prati, a ono osnovno i prvo je da ti izostane mjesecnica. Ti pitas usred ciklusa da li si trudna, nemoj me molim te nasmijavati. Tu su zene koje se bore i informiraju a ne ulatavaju sa idiotnim upitima eto jer ocito nemaju pametnijeg posla.

    [lilypie.com]

  • Veronika123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    suncica23

    Zdravo..2 dana nakon odnosa poceo me boliti stomak kao da cu svake sekunde dobiti,od tada ne prestaje to traje vec vise od 10 dana,bolovi nisu konstanti i blagi su.Ponekad me glava zaboli onako malo,od juce su me i janici poceli boljeti ali blago skroz jedan dan lijevi sada evo desni ali skroz blago..stalno osjecam kao da mi donji dio trbuha titra.Da li je moguce da sam trudna 😊? Da li je neka imala slicnu situaciju? Do menge je tacno 10 dana (19.08) a to traje od 1.8


    Meni su rekli da mi je to mozda radi  visokog tlaka,al cekam da vidim dali budem dobila mengu ili ne,onda cu napravit jos jedan test..meni je proslo 3 tj od odnosa i par dana kasnije od tad me boli trbuh u donjem dijelu trbuha i nemogu ppmirisat na hranu opce muka mi je.. voljela bih da je trudnoca vam na vidiku kako i meni :)

  • Mladamama22

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Evo nova sam tu.. 
    Ovako, imala sam nezasticene odnose sa muzem u vrijeme ovulacije (barem po kalendaru na mobitelu), menga kasni 4 dana
    Na dan ocekivane m i dan poslje raden test, medutim negativan 😥😥😥
    Bole me grudi, malo mi se gadi hrana i mirisi, ostalo nista, ni znakovi za mengu ni za trudnocu. Da li je ipak moguce da je beba tu?
    Help 😥💕💕

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    VR123

    Ne kasni,tek trebam ju dobiti 24,al mene jako boli u donjem dijelu trhuha,i muka mi na hraju,jednostavno nemrem jest opce


    Tebi je to vjerojatno ovulacija tek, to nikako ne moze biti simptom ni menge ni trudnoce, gdje je jos 24.😊 Ako ce kasniti, napravi test, prije toga nista.. A ovo svakako nisu simpromi trudnoce

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    suncica23

    Zdravo..2 dana nakon odnosa poceo me boliti stomak kao da cu svake sekunde dobiti,od tada ne prestaje to traje vec vise od 10 dana,bolovi nisu konstanti i blagi su.Ponekad me glava zaboli onako malo,od juce su me i janici poceli boljeti ali blago skroz jedan dan lijevi sada evo desni ali skroz blago..stalno osjecam kao da mi donji dio trbuha titra.Da li je moguce da sam trudna 😊? Da li je neka imala slicnu situaciju? Do menge je tacno 10 dana (19.08) a to traje od 1.8


    To definitivno jos nisu simptomi trudnoce, ja ti savjetujem da se opustis i da ne preispitujes simptome dok ti ne zakasni menga, pogotovo ne ovako rano.. Vjeruj mi, bit ce ti lakse, ja svaki puta kada sam osluskivala te simptome i kada sam bila 100% sigurna da sam trudna po tom svemu, bas tad nisam bila😊 Kad sam ostala trudna, nisam imala ni jedan jedini simptom da bi pomislila da je trudnoca vec sam mislila kako je to PMS, zato samo lagano dok ne bude kasnila, a ja ti drzim fige da bude nesto🤞🏻

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Mladamama22

    Pozdrav,
    Evo nova sam tu..
    Ovako, imala sam nezasticene odnose sa muzem u vrijeme ovulacije (barem po kalendaru na mobitelu), menga kasni 4 dana
    Na dan ocekivane m i dan poslje raden test, medutim negativan 😥😥😥
    Bole me grudi, malo mi se gadi hrana i mirisi, ostalo nista, ni znakovi za mengu ni za trudnocu. Da li je ipak moguce da je beba tu?
    Help 😥💕💕


    Moguce je, naravno, mozda je beta mala pa ju test ne moze detektirati, jesi ga radila s prvim urinom i jesi ga napravila 100% ispravno? Meni je nakon 4 dana kasnjenja pokazalo +. Savjetujem da jos malo pricekas ili odes vaditi betu.

    [lilypie.com]

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Vazno je znati kakav je ciklus - trajanje.
    Ovulacija je najcesce 14 dana prije menge, no nije pravilo ( meni je bila 10- ti dan ciklusa).
    Mozete se pouzdati u kalendar a mozete osluskivati tijelo i pratiti po sluzi ( ima dobrih clanaka na netu na tu temu), al obzirom da dugo pokusavate vjerojatno i znate ponesto o tome.
    Odnose je najbolje imati svaki drugi dan, ali sve ovisi o paru :)
    Ja imam bol u trbuhu kad imam ovulaciju i pred menstruaciju a i ako se prejedem i itd…
    Ako je do menstruacije 14 dana jako je tesko znati da li ste trudni ili ne…
    Ja sam npr.simptome osjetila 5 dana prije ocekivane menstruacije, neke i prije ali nisam ih pripisivala trudnoci.
    Neke zene osjete implataciju , ali svaka ce to opisati drugacije.


  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Mladamama22

    Pozdrav,
    Evo nova sam tu..
    Ovako, imala sam nezasticene odnose sa muzem u vrijeme ovulacije (barem po kalendaru na mobitelu), menga kasni 4 dana
    Na dan ocekivane m i dan poslje raden test, medutim negativan 😥😥😥
    Bole me grudi, malo mi se gadi hrana i mirisi, ostalo nista, ni znakovi za mengu ni za trudnocu. Da li je ipak moguce da je beba tu?
    Help 😥💕💕


    Savjetujem da uz kalendar pratite tijelo.
    Meni je ovulacija bila 4 dana ranije nego je kalendar predvidio, a i malcice mi se pomakla.
    Ponekad nase tijelo nam najbolje pokaze- vlaznost, sluz, iscjedak… pratite i po tome cete ubrzo znati kad je ovulacija a kad ne.


  • maja12345

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ovako … Zadnju menstruaciju sam imala 18.07. , a sada mi evo već kasni 7 dan Jer mi ciklus traje u prosjeku svakih 25 ili 26 dana . Radila sam dva testa i oba su negativna . Odnos nezasticeni smo imali 2.8 … Da li je možda rano za raditi test ? 

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Kada treba doci menstruacija?


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.