Trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • matea99987

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav :)
    Imala sam spolni odnos 23.2.2020
    Od tada nisam dobila mjesecnicu
    Trebala sam dobiti i kasni mi 13 dana
    Prije 2 dana su mi pocele jako grudi biti naotecene i bole me
    Drugih simptoma nemam
    Radila sam 3 testa za trudnocu sva 3 pokazuju negativno
    Pritom imam policisticne jajnike i dosta sam pod stresom trenutno zbog toga.. 
    Ne znam jel netko zna, sto mi je ciniti posto trenutno ginekologu ne mogu zbog Korone…

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    matea99987

    Pozdrav :)
    Imala sam spolni odnos 23.2.2020
    Od tada nisam dobila mjesecnicu
    Trebala sam dobiti i kasni mi 13 dana
    Prije 2 dana su mi pocele jako grudi biti naotecene i bole me
    Drugih simptoma nemam
    Radila sam 3 testa za trudnocu sva 3 pokazuju negativno
    Pritom imam policisticne jajnike i dosta sam pod stresom trenutno zbog toga..
    Ne znam jel netko zna, sto mi je ciniti posto trenutno ginekologu ne mogu zbog Korone…


    Ako je test negativan, znaci da trudnoce nema i uzrok izostanka je vjerojatno anovulacija u sklopu pcos-a. S obzirom na simptome pms-a, bolne grudi, menstruacija ce vjerojatno nastupiti kroz 10-ak dana. Nakon ovog ludila svakako odi ginekologu i napravi uzv sredinom ciklusa da se vidi ima li ovulacije, a nakon toga i obradu hormona jer moguce da je doslo i do hormonalnog dizbalansa također u sklopu pcos-a. Moji ciklusi su također bili neredoviti i dugi, po 55 dana. Utvrđena mi je anovulacija i inzulinska rezistencija i od tada pijem metformin koji je prije trudnoce doveo do spontanih ovulacija. U svakom slucaju, napraviti obradu hormona i OGTT. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • matea99987

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    TiKi92

    matea99987

    Pozdrav :)
    Imala sam spolni odnos 23.2.2020
    Od tada nisam dobila mjesecnicu
    Trebala sam dobiti i kasni mi 13 dana
    Prije 2 dana su mi pocele jako grudi biti naotecene i bole me
    Drugih simptoma nemam
    Radila sam 3 testa za trudnocu sva 3 pokazuju negativno
    Pritom imam policisticne jajnike i dosta sam pod stresom trenutno zbog toga..
    Ne znam jel netko zna, sto mi je ciniti posto trenutno ginekologu ne mogu zbog Korone…

    Ako je test negativan, znaci da trudnoce nema i uzrok izostanka je vjerojatno anovulacija u sklopu pcos-a. S obzirom na simptome pms-a, bolne grudi, menstruacija ce vjerojatno nastupiti kroz 10-ak dana. Nakon ovog ludila svakako odi ginekologu i napravi uzv sredinom ciklusa da se vidi ima li ovulacije, a nakon toga i obradu hormona jer moguce da je doslo i do hormonalnog dizbalansa također u sklopu pcos-a. Moji ciklusi su također bili neredoviti i dugi, po 55 dana. Utvrđena mi je anovulacija i inzulinska rezistencija i od tada pijem metformin koji je prije trudnoce doveo do spontanih ovulacija. U svakom slucaju, napraviti obradu hormona i OGTT.


    Hvala puno! :) 
    Zvala sam ginekologicu prepisala mi je Duphaston 3x1 tako da bi mjesecnica trebala doci kroz nekoliko dana
    Ali svakako cu je posjetiti i napraviti komplet pregled i ostalo sto je potrebno kao sto mi je i sama rekla :) 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.