Trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • luce

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    pozz,
    Citam vasa iskustva pa imam jedno pitanje
    Zadnja menga mi je bila 22.7
    3.8. Mi je bila O
    Odnose sam imala 2 dana prije i 2 dana poslije
    Imam simtome trudnoce,izrazene bradavice,napuhnutost,probadanje u jajnicima,bijeli iscjedak.Danas popodne sam radila test bija je neg.
    Dali je mozda bilo rano.sljedecu mengu bi tribala dobit 20.8

  • sarinamama

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Rano ti je, mozes uradit test tek kad ti bude kasnila menga ili 2 dana prije menge ali u tom slucaju jutarnji urin

  • Deleted user

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav!Moram se negdje pojadati neznam vise sta da radim,danas se tako cudno osjecam,nesto me sve boli,malo jajnici,malo ovo,malo ono,tako se cudno osjecam koda nesto nije u redu.Ne znam stvarno,inace sam paranoicna posto mi je 1 trudnoca ali ne znam kako da si pomognem.Cijeli dan lezim,taman se najela i sve fino ispovracala…bas sam uzasno danas,vise neznam sta pomisliti😪mozda neke slicne situacije? Naime sada sam 14t5d

  • luce

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ewo radila test dan prije i pozitiwaan je ☺️

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    luce

    Ewo radila test dan prije i pozitiwaan je ☺️


    Čestitam

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Mila0301

    Pozdrav!Moram se negdje pojadati neznam vise sta da radim,danas se tako cudno osjecam,nesto me sve boli,malo jajnici,malo ovo,malo ono,tako se cudno osjecam koda nesto nije u redu.Ne znam stvarno,inace sam paranoicna posto mi je 1 trudnoca ali ne znam kako da si pomognem.Cijeli dan lezim,taman se najela i sve fino ispovracala…bas sam uzasno danas,vise neznam sta pomisliti😪mozda neke slicne situacije? Naime sada sam 14t5d


    Ja svaki dan pijem magnezij direkt i koristim noemabele os 2mg u slučaju da me malo jače boli, to mi je gin prepisala, ali bolovi nikad ne prestanu skroz, čak sam 5 dana umirala od bolova(sada sam 15+2), ali to je kao normalno, gin mi je tako rekla.. Mislim da tu nema pomoći osim da se opustit, sve su to “čari” trudnoće hehe, osim ako ti osjećaj ne govori da nešto nije u redu, onda nazovi gin i vidi s njim možda za savjet

    [lilypie.com]

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Cestiram ;)


  • mateja2999

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz
    10.8 sam trebala dobiti mengu ali sam imala spolni odnos bez zastite sa deckom svrsio je po mom polnom organu ali ne unutar mene dali je moguce da sam ostala trudna jer mi kasni vec 10 dana i imam bolove u grudima i donjem dijelu trbuha i svakih sat vremena moram mokrit  i imam lagane mucnine ujutro vec 2 dana     😏

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Mateja, meni ovo djeluje kao  da si u drugom stanju. Iako je nemoguce da si zatrudnila ako decko u tebe nije svrsio. Postoji mogucnost da nije na vrijeme izvadio, tj da mu je pobjeglo. Postoji jos jedna mogucnost ako ste imali odnos vise puta za redom, da mu je ostalo sperme koja je prilikom iduceg odnosa zasla van. 
    U svakom  slucaju ako si trudna sad si vec u 6tt, mozes napravit test koji ce ti sad sigurno to potvrditi. 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    mateja2999

    Pozz
    10.8 sam trebala dobiti mengu ali sam imala spolni odnos bez zastite sa deckom svrsio je po mom polnom organu ali ne unutar mene dali je moguce da sam ostala trudna jer mi kasni vec 10 dana i imam bolove u grudima i donjem dijelu trbuha i svakih sat vremena moram mokrit i imam lagane mucnine ujutro vec 2 dana   😏


    Pa zašto ne napraviš test ili odeš kod gin ako ti već 10 dana kasni? napravi test i znat ćeš

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.