Trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • agii

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hej, nova sam ovdje pa me zanima par stvari. 😊
    Dakle zaručnik i ja poradili smo na bebi 28.05, danas sam kupila test i bio je negativan, dali je jos rano za otkrivanje trudnoće? Dali se tko nasao u istoj ili slicnoj situaciji?  Mens bi trebala dobiti sljedeci tjedan..
    Jos uvijek se potajice nadam 😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Prerano ti je za test sacekaj jos, mozes napraviti test dan prije ocekivane mens, a najbolje ga napraviti ako kasni.. Sretno :) 

  • anaaaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav…meni je 26.5. Bio dan ovulacije, danas sam radila test i ppzitivan je 😍

  • agii

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Jucer sam dobila mens 2 dana prije nego nego je trebala biti, neznam dali da vise ponavljam test ili ne? 😔

  • agii

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    agii

    Jucer sam dobila mens 2 dana prije nego nego je trebala biti, neznam dali da vise ponavljam test ili ne? 😔


    I da nadodam krv je crvena rijetka kao pomjesana s prozirnom sluzi , nije kao obicna  mens kad dobijem..  

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.