Treba mi savjet hitno :(

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ovako prvo znam da nije za ovo al ne znam gdje ili koga da pitam.. imam 18 godina a decko ima 22, 26.4 sam prvi put spavala s njim,nisam htjela prije jer sam se jako bojala i on je znao da mi je prvi,kad je tek ulazio me peckalo bolio ali ni kapi krvi,a on je ocekivao krv,imali smo odnose jos par puta ali nije bilo niti jedne jedine kapi krvi a on je ocekivao krv i ne vjeruje mi da mi je bio prvi, za par dana trebam ici s njim kod ginekologa(on bi usao i izasao samnom) pa me zanima da li ginekolog to moze vidjeti da mi je bio prvi, da mu dokazem da mi je bio prvi? I jos pored toga nisam dobila mjesecnicu napravila sam test bio je neki blijedi plus pa bi vas molila za savjet jako mi je bitno da li to ginekolog moze vidjeti da mi je on prvi jer nije bilo niti kapi krvi :(

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ginekolog ga vjerojatno nece pustiti da ude s tobom na pregled jer nema tamo sto traziti.
    Ne vidim zasto bi mu ista dokazivala, valjda ocekujes da ti osoba s kojom jesi vjeruje. On s 22 godine bi mogao znati osnove zenske anatomije a ako ne zna, uputi ga na brojnu literaturu koja postoji. 
    Pozitivan test znaci da si trudna, bez obzira koliko blijedi plus bio. S obzirom na situaciju nadam se da to nije slucaj. 

    Uz nadu da ipak jesi trol, zelim ti sve najbolje. 

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Livia

    Ginekolog ga vjerojatno nece pustiti da ude s tobom na pregled jer nema tamo sto traziti.
    Ne vidim zasto bi mu ista dokazivala, valjda ocekujes da ti osoba s kojom jesi vjeruje. On s 22 godine bi mogao znati osnove zenske anatomije a ako ne zna, uputi ga na brojnu literaturu koja postoji.
    Pozitivan test znaci da si trudna, bez obzira koliko blijedi plus bio. S obzirom na situaciju nadam se da to nije slucaj.

    Uz nadu da ipak jesi trol, zelim ti sve najbolje.


    Ne,nikakav trol stvarno je tako i ne znam sta da radim,ako budem sama usla nece mi vjerovati ali stvarno mi je bio prvi :(

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Je, trol je…ima nekoliko postavljenih tema sa pitanjima da boli glava…

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    iva32

    Ovako prvo znam da nije za ovo al ne znam gdje ili koga da pitam.. imam 18 godina a decko ima 22, 26.4 sam prvi put spavala s njim,nisam htjela prije jer sam se jako bojala i on je znao da mi je prvi,kad je tek ulazio me peckalo bolio ali ni kapi krvi,a on je ocekivao krv,imali smo odnose jos par puta ali nije bilo niti jedne jedine kapi krvi a on je ocekivao krv i ne vjeruje mi da mi je bio prvi, za par dana trebam ici s njim kod ginekologa(on bi usao i izasao samnom) pa me zanima da li ginekolog to moze vidjeti da mi je bio prvi, da mu dokazem da mi je bio prvi? I jos pored toga nisam dobila mjesecnicu napravila sam test bio je neki blijedi plus pa bi vas molila za savjet jako mi je bitno da li to ginekolog moze vidjeti da mi je on prvi jer nije bilo niti kapi krvi :(


    Ja sam sa svojim deckom prvi put imala odnos i nisam uopće krv imala ni jednom.. Iskreno glupo je kaj to propituje.. Nekim curama himen pukne u sportu ako se bave…eto kod mene npr nist…. 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Savjet za kaj, da ti je decko idiot🙄 nije bas da imas 15 godina ajde.. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.