Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Zara01

    Prvi uzv pregled ce mi biti tocno 10 dana od izostanka M- svakako bi trebalo biti minimalno 7 dana.

    Sto se tice The Ordinary, onaj njihov crveni peeling ( 30% AHA i 2% BHA kiselina) je rijesio moje pigmentacijske mrlje, ali NE SMIJE se koristiti ljeti.
    Sad koristim njihov Daily care set, odlican je i nimalo skup ( oko € 20 pjena za ciscenje+ krema+ hijaluronske kapi).
    Za mene su oni otkrice .. 😍


    Ja ga koristim navecer 2 puta u tjednu, ali svakako preko dana stavim kremu na lice za zastitu od sunca.. Niacinamide koristim svaki dan ujutro i navecer (kada koristim AHA + BHA peeling onda N ne koristim), kao i cleanser i hidratantnu kremu, koristim dodatno Balein vitamin C serum i ebelin roler za lice☺️☺️

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar Kona13

    Kona13

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Leoni

    Ja cu videti sada rezultat krvi. Opet ponavljam, kako je moguce da imam pproblem klasican za hormonski poremecaj, a nemam hormonski poremecaj…🤷🏻‍♀️
    Koliko dugo nesmem nakon hsg da imam odnos?


    Jako puno ekipe tu preko bare, nakon hsg taj ciklus zatrudne. Al u dogovoru sa liječnikom, ne na svoju ruku. Ja sam bila naručena na hsg pa mi je dr rekao  ga vidim 2dana nakon i da nikako ne ostanem trudna nakon 🤔

    [lilypie.com]

    👦2012💙

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Zara01

    Prvi uzv pregled ce mi biti tocno 10 dana od izostanka M- svakako bi trebalo biti minimalno 7 dana.

    Sto se tice The Ordinary, onaj njihov crveni peeling ( 30% AHA i 2% BHA kiselina) je rijesio moje pigmentacijske mrlje, ali NE SMIJE se koristiti ljeti.
    Sad koristim njihov Daily care set, odlican je i nimalo skup ( oko € 20 pjena za ciscenje+ krema+ hijaluronske kapi).
    Za mene su oni otkrice .. 😍


    Crveni peeling je odlican. Da, trebalo bi ga izbjegavati ljeti, il bar se ne izlagati suncu sljedecih nekoliko dana, sto je naravno nemoguce. Isto tako, niposto koristiti u trudnoci. Kiseline i retinoidi u trudnoci su veliki NO. 😉 

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Hej cure 😊
    Kod nas grmi, samo sta ne padne 
    Nista od plaže danas…
    Necu uopce komentirat današnju temu
    Svatko ima svoje poglede na život i ima apsolutno pravo na njih, al govorit drugome sto bi ili ne bi trebao je zaista nisko i nepotrebno. 
    Drzimo se onoga zbog cega i jesmo tu 👌

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Kona13

    Kona13

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Hej cure 😊
    Kod nas grmi, samo sta ne padne
    Nista od plaže danas…
    Necu uopce komentirat današnju temu
    Svatko ima svoje poglede na život i ima apsolutno pravo na njih, al govorit drugome sto bi ili ne bi trebao je zaista nisko i nepotrebno.
    Drzimo se onoga zbog cega i jesmo tu 👌


    Ja mislila da si ti iz Zg🤪

    [lilypie.com]

    👦2012💙

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Ne znam za vas cure, ali ja sam si slozila jedan gin tonic nakon sto sam mladu curu stavila spavat i sad cilam uz crtic Lego Movie 2. 😁 

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Mokosh

    Ne znam za vas cure, ali ja sam si slozila jedan gin tonic nakon sto sam mladu curu stavila spavat i sad cilam uz crtic Lego Movie 2. 😁


    Moj malac ide upravo na kupanje pa isto spavanac 😁

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Valentina_23 joj milina i olaksanje kad tako odu spavat na vrijeme. Sad cu i ja stariju na kupanac i onda spavanac u 9. 😁
    Leoni jednu casu mozes, taman za opustit se 🙃

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Samo da vam mahenm svima 😁
    Nacitala sam se sada svega… Malo sam i bez teksta…
    Tko ceka plusic? Ima li tko da piski ovih dana?

  • Deleted user

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Ove teme o kilaži i začeću kao i vjerska opredjeljenja 🤔😬
    Sutit cu. 
    Ja sam dobro, hvala na pitanju. Saljem vam trudnicke prasine. Puno zagrljaja i dobre vibre 🤗❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.