Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Jagodica125

Broj poruka: 283

Prijavi adminu

U svakom slucaju imam 2 ciklusa pokusavanja sad iza sebe i ponosna sam sto se i ja “razvijam”. Prvi ciklus - opsesivno pracenje “simptoma”, i nista. Ovaj ciklus sam popustila pritisak, ali znam da mogu ja jos bolje 🤗👍 kao sto sam napisala, bila sam do kraja 5. mjeaseca na teskim ljekovima, pa sada zelim iskoristiti vrijeme da poradim na svom zdravlju - da mi se tijelo u potpunosti ocisti od tragova tih teskih ljekova. Znam da je to svakoj od nas drugacije, ali ja sam osoba koja dosta voli komplicirati i pravi sam “control freak”. Ovo razdoblje me uci da se moram nauciti opustiti i da postoje stvari u mom zivotu koje ne mogu i nikad necu moc kontorlirati. I to je sasvim u redu 🤷‍♀️ prije ovoga, sam mozda par puta napravila test, uvjerena da sam T zabrijala si sve i svasta, kad ono nista. I dan danas me strah napravit test, ali piskim svejedno, jer si zelim izbit taj strah iz glave. Nekim curama odgovara pricanje o simptomima, piku, temp itd. Meni ne. Drugacije ovome pristupam. Uvjerena sam da, kad cu stvarno bit trudna, sudjelovat na forumu aktivno, pisati sto mi se dogadja, sto osijecam i kako se mijenjam. Nadam se da sve budemo 💜 Svima nam to zelim od srca. Veceras sam pozvala malo drustvance u stan, zelim se opustiti i zabaviti🍹 ne dozivljavam ovo kao “poraz”, vise kao “radovi na cesti, ajde zaobilaznicom”🤣🤦‍♀️

[lilypie.com]

Bella🍁

Broj poruka: 826

Prijavi adminu

Maro dobrodošla🤗😘🌈 
    Hope  drago mi je radi tebe💕
    Žene drage nadam se da uživate i da se uspijevate ohladiti. Meni je toliko vruće da to ne mogu opisati, M kreće svaki čas i veselim se tome.  Neka nam svima novi mjesec donese nove plusiće ++😁👣🤗

*Endometrioza, susp. Adenomioza
    28 god (PreMama Duo)
    5/2020 missed ab. 8tt💔🤍
    8/2020 🌈 krenuli u nove pokušaje

Jagodica125

Broj poruka: 283

Prijavi adminu

A i ne mogu se zaliti, pa tek sam krenula. Ulazim sad u 3. ciklus i prihvacam sve sto mi se dogadja sa zahvalnoscu. Ne zelim uopce usvojit misljenje “zatrudniti je tesko”. Kako kome 🤷‍♀️ Bit ce onda kada treba biti, a onda kada bude, bit ce savrseno 🥰. Dosta pametovanja sa moje strane, uzivajte u vikendu curke, ja da sam na moru, spavala bih na plazi. Kod nas u ZG-u gori gora, gori borovina🤣

[lilypie.com]

Bella🍁

Broj poruka: 826

Prijavi adminu

Jagodica125

U svakom slucaju imam 2 ciklusa pokusavanja sad iza sebe i ponosna sam sto se i ja “razvijam”. Prvi ciklus - opsesivno pracenje “simptoma”, i nista. Ovaj ciklus sam popustila pritisak, ali znam da mogu ja jos bolje 🤗👍 kao sto sam napisala, bila sam do kraja 5. mjeaseca na teskim ljekovima, pa sada zelim iskoristiti vrijeme da poradim na svom zdravlju - da mi se tijelo u potpunosti ocisti od tragova tih teskih ljekova. Znam da je to svakoj od nas drugacije, ali ja sam osoba koja dosta voli komplicirati i pravi sam “control freak”. Ovo razdoblje me uci da se moram nauciti opustiti i da postoje stvari u mom zivotu koje ne mogu i nikad necu moc kontorlirati. I to je sasvim u redu 🤷‍♀️ prije ovoga, sam mozda par puta napravila test, uvjerena da sam T zabrijala si sve i svasta, kad ono nista. I dan danas me strah napravit test, ali piskim svejedno, jer si zelim izbit taj strah iz glave. Nekim curama odgovara pricanje o simptomima, piku, temp itd. Meni ne. Drugacije ovome pristupam. Uvjerena sam da, kad cu stvarno bit trudna, sudjelovat na forumu aktivno, pisati sto mi se dogadja, sto osijecam i kako se mijenjam. Nadam se da sve budemo 💜 Svima nam to zelim od srca. Veceras sam pozvala malo drustvance u stan, zelim se opustiti i zabaviti🍹 ne dozivljavam ovo kao “poraz”, vise kao “radovi na cesti, ajde zaobilaznicom”🤣🤦‍♀️

“Radovi na cesti”😂😂😂

Mogu ti reći da sam ja zbog endometrioze mislila kako će nam jako dugo trebati i pripremala se da će nam trebati mjeseci, i kao što kažeš prvi ciklus sam isto opsesivno pratila, drugi isto, i u trećem je bila ona  karantena zbog korone, i nisam išla na folikulometrije, bili smo doba, opustili se,vježbali, družili, i radili što treba🤭 i primilo se. A nisam to očekivala. Ok, nije završilo najbolje, ali stvarno je svaka individualna. A baš često na početku, kad tek Renea budeš opsjednut sa svim simptomima i 24 sata si u tome. A od plodnih dana do M je 1000 godina i to čovjeka iscrpi, barem je mene. Tako da se i meni sviđa taj opušteniji,laganiji tempo. Iako kao i ti, control freak u meni hoće sve to nadzirati, ali ponekad stvarno treba pustiti “uzde” i ne biti opsesivan. Lakše je. Al treba do toga isto doći, to je proces. makar s druge strane onome tko duže vremena ne može, vjerujem da savjeti tipa “samo se opusti”  baš i ne pomažu, pogotovo ako postoji problem koji se na takav način ne može riješiti. Ali opet,  pozitivan mindset pomaže na određeni način u svakoj situaciji.

*Endometrioza, susp. Adenomioza
    28 god (PreMama Duo)
    5/2020 missed ab. 8tt💔🤍
    8/2020 🌈 krenuli u nove pokušaje

Leoni 🌸

Broj poruka: 793

Prijavi adminu

Devojke, da li smemo da imamo odnose pred hsg? 

🙋🏻‍♀️ - 26 god. (75mg Thyrex (Hypo/no Hashi), Folna, D3)
    🙋🏻‍♂️ - 26 god. (Pivo)
    Nalazi uredni ✔️✔️✔️
    👩‍❤️‍💋‍👨-8 godina 👰🏻🤵🏻-4 godina
    15. Januar - zadnja pilula kontracepcije (uzimala dve godine).

anabelaaaa

Broj poruka: 338

Prijavi adminu

Sanjarka88 🦋

Pik ko kuca…Kako je osjecaj kad se dobije .. ja sam u srijedu skakala od srece,vec sutradan pad raspolozenja kad je test bio negativan…Ma trmperatura jutros pala,za jedan…36.2.sad mi tek nista nije jasno a 13 dan ciklusa…

🧒37 g.
    👧37g.
    Aktivan rad na bebi od 4mj.😊❤

Kona13

Broj poruka: 346

Prijavi adminu

Sanjarka88 🦋

Sex time😂🤩

[lilypie.com]

👦2012💙

Sanjarka88 🦋

Broj poruka: 8202

Prijavi adminu

Kona13

Sanjarka88 🦋

Sex time😂🤩

Daaaaa 🤩
    Kakvo stanje kod tebe? Piskis sutra? 

L. 2006
    P. 2016
    🙋‍♀️32 (Novalac) 🙋‍♂️37
    Trudimo se od 7/20 🤞
    + 11.08. ❤️
    Missed ab. 9/20 u 7tt
    U nove pokusaje 10/20 🤞🌈
    [secure.fertilityfriend.com]

Sanjarka88 🦋

Broj poruka: 8202

Prijavi adminu

anabelaaaa

Sanjarka88 🦋

Pik ko kuca…Kako je osjecaj kad se dobije .. ja sam u srijedu skakala od srece,vec sutradan pad raspolozenja kad je test bio negativan…Ma trmperatura jutros pala,za jedan…36.2.sad mi tek nista nije jasno a 13 dan ciklusa…

Znaci u srijedu si imala pik i temp ti se jos uvik nije podigla?
    Jel radis i dalje lh trakice? 

L. 2006
    P. 2016
    🙋‍♀️32 (Novalac) 🙋‍♂️37
    Trudimo se od 7/20 🤞
    + 11.08. ❤️
    Missed ab. 9/20 u 7tt
    U nove pokusaje 10/20 🤞🌈
    [secure.fertilityfriend.com]

Kontesa1

Broj poruka: 105

Prijavi adminu

Uh šta mi je vremena trebalo dok sve pročitam,raspisale ste se 😀 žao mi je za sve curke što su očekivale plus a došla je M. To iščekivanje baš izluđuje čovjeka.. Ali sve ste pozitivne i optimistične pa mi je drago. 🥰🌄 Meni je baš godišnji počeo,po ap sam u plodnim danima,pratim s CB digitalnim O (koja je navodno sutra) ali dosad ništa od LHpika😐😐 nema ni sluzi koje je prošli mjesec bilo. Odnose imamo svako drugi dan. Čini mi se da je O možda bila neposredno nakon M i da sam je propustila jer se nismo do 10 dc. Trudim se ostat optimistična ali nekad se pitam pa hoće li više i jesmo li prekasno krenuli jer želimo imati mali čopor 😂 i sad ne znam jel mi ima smisla trošiti te skupe trakice više jer sam možda O propustila. 

+ 18.08. 👶🤰💗
    Blizanci 💞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.