Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Ancioo ukrala sam ti foru iz nicka :) privlacim tvoju trudnocu hhh
    A ti ju slobodno mozes maknuti jer si soon mama ❤

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • sofofom

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    NOBODY KNOW WHEN PANDEMIC WILL END. GOVERNMENT SAY STAY HOME AND FOLLOW OUR RULE. DO WHAT WE SAY. EVERYONE LIVE IN COMPLETE TERROR. NOT OK TO VISIT FAMILY OR FRIENDS. NOT OK TO EAT AT RESTAURANT. LIFE WILL NOT BE NORMAL UNTIL 2023 OR MAYBE LONGER. BUT YOU MUST MAKE END MEET. LOGICAL TO WORK AT HOME NOW. CLICK THIS LINK HERE FOR MORE DETAIL ====>>>>>>… Www.earn75.com

  • sofofom

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    NOBODY KNOW WHEN PANDEMIC WILL END. GOVERNMENT SAY STAY HOME AND FOLLOW OUR RULE. DO WHAT WE SAY. EVERYONE LIVE IN COMPLETE TERROR. NOT OK TO VISIT FAMILY OR FRIENDS. NOT OK TO EAT AT RESTAURANT. LIFE WILL NOT BE NORMAL UNTIL 2023 OR MAYBE LONGER. BUT YOU MUST MAKE END MEET. LOGICAL TO WORK AT HOME NOW. CLICK THIS LINK HERE FOR MORE DETAIL ====>>>>>>… Www.earn75.com

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Lindsay javi nam se ponekad ❤ Faliti ces! Sretno i tebi 🙏

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Mia333

    Mia333

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Tommyfame ajme uzas koji razgovor…evo u soku sam, bas mind fuck! Grlim te puno i saljem puno snage! ❤
    Watson u pravu si, treba se pod hitno rijesiti takvih ljudi!
    Mi cemo tek u 2.mj. krenuti u ciklus potpomognute. Od 11.mj. je pokrajina u kojoj zivimo takodjer usla u sustav kojim vjencanim parovima pruzaju olaksicu preuzimanjem pola od polovice koju ne snosi zdravstveno osiguranje. Zvala sam prije blagdana kliniku i treba nam novi plan postupka s troskovima jer je onaj od 3.mj. zastario. Kako ga prije praznika nisam uspjela podignuti, moci cu tek poslije 06.01. Nakon toga ga moram poslati u zdravstveno da odobre 50% preuzimanja troskova i onda s potvrdom poslati pokrajini na uvid da nam od preostalih 50% potvrde preuzimanje 25%, a to ce potrajati sigurno 2 do 3 tjedna. Tako da cemo se jos malo ovdje nadati cudu na “staromodni” nacin 🙏❤🙏

    pokusavamo od 11/2018
    oligoasthenoteratozoospermia 2% prog. pokretnih

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    maša25

    Draga Lisanezelim te razocarat ali ja mislim da si trudna i ako tocno znas kad ti je bila O bi ti i taj test bio pokazao plus tako da nazalost mislim da nisi T. Jako jako jako mi je zao 😢 ali nebrini znam da ces i ti vec drugi mjesec ugledat svoj plusic na testicu ❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    Mašo ma evo procurila, sve ok 🙂 već sam nabrijana na novi ciklus hahah

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar Mia333

    Mia333

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Lindsay falit ces 🤗🙏❤❤❤
    nemoj nas posve zaboraviti 😘

    pokusavamo od 11/2018
    oligoasthenoteratozoospermia 2% prog. pokretnih

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Tommyfame ma treba se kloniti takvih. Neka tvoja bebica dođe čim prije❤❤
    Lindsay
    Lisa moja draga ,e ovaj ciklus ima da skupa pišnemo plus❤

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Bella naravno!

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2045

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/GPVdzkc [ibb.co]
    Bit ce ovako svima  nama uu 2021. 🥰

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.